mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 15:00:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 196 197 198 199 200 [201] 202 203 204 205 206 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 768745 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3000 : sobota, 09.02.2013 : 22:16:57 »

Vidiš, Nike je pa cel cukrček in moja zlata lubica, ampak krempeljcev pa NE pusti striči. To zna zelo jasno in odločno povedat in pokazat.
Na silo je pa nočem zagrabit, ker tako zelo me pa krempeljci ne motijo in tudi škode ne dela. Sem in tja uspem kakega malo skrajšati, v glavnem pa ima dolge in zelo močne.
Ampak ko mi zleze v naročje, kadar sem v kratkih hlačah, ima krempeljce pospravljene, ona pazi name  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3001 : sobota, 09.02.2013 : 23:50:06 »

Ja, mačke ti res znajo zlest pod kožo  Kiss… s krempeljci ali brez  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3002 : nedelja, 10.02.2013 : 01:43:45 »

Vidiš, Nike je pa cel cukrček in moja zlata lubica, ampak krempeljcev pa NE pusti striči. To zna zelo jasno in odločno povedat in pokazat.
Na silo je pa nočem zagrabit, ker tako zelo me pa krempeljci ne motijo in tudi škode ne dela. Sem in tja uspem kakega malo skrajšati, v glavnem pa ima dolge in zelo močne.
Ampak ko mi zleze v naročje, kadar sem v kratkih hlačah, ima krempeljce pospravljene, ona pazi name  Kiss
Samo nič ne pazi name (dec pač  Tongue ) in dela luknje s svojim gnetenjem v tkanine, Ščurk pa misli, da sem njen oseben papamobil po stanovanju in mi je stalno na ramah, kjer ravnotežje seveda lovi s krempeljci, tako da ni druge, kot da se ta ostre špičke odščipnejo, za dobro vseh nas.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3003 : nedelja, 10.02.2013 : 01:59:27 »

Eh, stisnila pošlji namesto predogled ...

Ravnokar sem namreč doživela šok  - greva midva z g. Psom lepo na sprehod in kar naenkrat pes začne šepati na prednjo levo nogo.  Kljub rahli paniki trezno pomislim na to, da bi znala biti sol, pa čeprav ga v enajstih letih nikoli ni motila. Obrišem tačko, pes še kar šepa, tokrat še na zadnjo desno.  Komaj se je obdržal na nogah in se po par metrih ulegel v sneg.  Sad Ko je končno spet ustal je še malo pošepal, potem pa normalno hodil.  Ni mi bilo jasno ali to zdaj je sol ali ga je kje kaj uščipnilo.  Huh Nadaljujeva midva sprehod po parkcu in v parkec pride še ena punca s svojim psom (verjetno sva si obe mislili "a niti ob pol enih zjutraj ne moreš v miru na sprehod al kaj?"  Roll Eyes ). Ok, se sprehajava dalje. Kar naenkrat pa z druge strani parkca, prav tam, kjer je začel šepati g. Pes, zaslišim horonsko cviljenje.  wtf Pogledam in vidim, da tisti pes tam moli v luft zadnjo desno nogo in tuli. Najprej si oddahnem, ker je očitno res samo sol kriva za šepanje  huh , potem pa to za vsak slučaj lastnici psa povem, da je moj tud tam šepal, da ne bo še ona doživela šoka. Potem sva pa prijetno poklepetali in šli vsaka svojo pot.  Smiley

G. Pes ponoči v snegu zgleda pa nekako takole.

Mislim, da sem ob takem psu varna pred nočnimi nepridipravi.  Grin

Samo lepo pozdravlja vse oboževalke in pravi, da upa, da bo danes kakšna konzerva padla, ker ima Ščurk danes pol leta.  Cool


Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3004 : nedelja, 10.02.2013 : 02:22:02 »

kdo bi si mislil, da jim to tako hitro požre blazinice
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3005 : nedelja, 10.02.2013 : 02:55:46 »

O šit! Ubogi ubogi G. Pes! Pa da ni bil tam košček stekla ali kaj špičastega, če je tudi tudi tisti drugi pes začel ravno na tistem mestu šepati Sad Sicer pa ... kakšna huda sol mora to biti, da tako hitro naredi tako škodo, bogi psi Undecided Pošiljam poljubčke (sicer malo šmrkave in virozne) na vse 4 tace Kiss

Ščuuuurk, tebi pa vse najboljše za pol leta! Vsaj PolTorta ti pripada Cheesy In druga PolTorta Samotu, ker te je tako lepo sprejel v svoje kraljestvo objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3006 : nedelja, 10.02.2013 : 11:46:33 »

Res, kakšna mutirana sol?!  Shocked Naš Bine je že tako občutljiv na navadno sol, da vsi zimski sprehodi po pločnikih odpadejo. Verjetno bi mu v vašem parkcu odpadle noge.  Lips Sealed

Sem pa včeraj hodila po naši stalni potki na gradu in so bile velik del poti v snegu krvave sledi enih tačk. Sad Bog ve, na kaj je stopil revež in upam, da je lastnik opazil. Ker je očitno kar dolgo časa tako hodil. Sad
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3007 : nedelja, 10.02.2013 : 13:38:44 »

Se mi zdi, da je letos res ena drugačna sol, ker se tudi v avtu pod gumami drugače sliši kot prejšnja leta. Kot bi bilo nekaj bolj grobega po tleh.
Ni čudno, da obstajajo čeveljčki za pasje tačke, samo najbrž jih ne marajo vsi nosit, ker ni feelinga.. Undecided

Sem zadnjič gledala sosedovega hrtka (je še mladič). Po odkidanem do asfalta brez problema, pred snegom pa... rit na tla in nikamor več  Grin. Ampak to je tisti s čisto kratko dlako, ki jih res zebe. Ga je morala teta nest naprej  Cool.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3008 : nedelja, 10.02.2013 : 14:08:28 »

Sem zadnjič gledala sosedovega hrtka (je še mladič). Po odkidanem do asfalta brez problema, pred snegom pa... rit na tla in nikamor več  Grin. Ampak to je tisti s čisto kratko dlako, ki jih res zebe. Ga je morala teta nest naprej  Cool.
Kolikor vem, je to kalijeva sol in je izredno močna.  Sad

Kar se tiče hrtkov...čisto običajna scena. Mamo take štose tudi pri moji mami.  Roll Eyes Roll Eyes

Ščurkla, kakšna navihanka! Pa, da boš s Samotom delila tiste posladke!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3009 : nedelja, 10.02.2013 : 14:43:01 »

tamala ima neverjetno luštn ksiht  ljubezen
pa čopke na ušesih ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3010 : nedelja, 10.02.2013 : 21:04:07 »

Ščurka in Ščurkova, vse najboljše za polletnico! Cheesy
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #3011 : nedelja, 10.02.2013 : 21:11:49 »

Naš ni pretirano občutljiv, ampak imam občutek da so v zadnjem času začeli neko kemijsko mešanico devati v sol. Namreč že lani ga v zimskem času, ko so začeli solit nismo spravili na pločnik ali čez cesto. Od bloka do travnika mora iti čez parkirišče in tam prav očitno vidiš, da se izogiba posoljeni cesti in hodi samo po parkingih, ki se ne solijo. Smo začeli resno razmišljati o copatkih, ampak nič od tega ne prenese na tacah. Smo po operaciji copatek na taco dobesedno selotejpali na debelo, da je ostal gor do konca sprehoda Cheesy Tako, da prakticiramo samo mazanje s kremo za blazinice in pa kolikor se sam pazi, da ne hodi po soli.

Ščurk pa vsenajboljše za prve pol leta Smiley Njena faca je taka, da se res zaljubiš v njo. Samo pa bo pač ostal gospod mačji profesor, ne vem zakaj mi od nekdaj deluje tako resno, kot profesor  Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3012 : nedelja, 10.02.2013 : 21:39:34 »

Jao, te se je meni enkrat z Aiko na Kongresnem trgu zgodilo. Je dala tačko v zrak in cvilila, nato
pa se je kar sesedla na tla in jokala. Sem že mislila, da bog pomagaj kaj je to sedaj, ampak sem
jo vseeno najprej dvignila in odnesla v cel sneg, potem je bilo pa v
redu in od takrat zelo pazim, po koliko posoljenem hodiva.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3013 : nedelja, 10.02.2013 : 21:52:18 »

Ooo, vse naj naj, lepotička Cheesy Cheesy
Pa čim več po snegu hodit.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3014 : ponedeljek, 11.02.2013 : 01:33:18 »

Ščurk se zahvaljuje za čestitke in pravi, da ona je zdaj že velka muca, ki ne pada več v banjo polno vode.  Smiley


G. Pes pa je upošteval nasvet, ki ga je sanco1a namenila Ščurki  Tongue predaja in je danes veliko hodil in se valjal po snegu.  Cheesy











"Nehi se za Pusta šemit v belega psa in se rajš igrej z mano!"


"Bedno, noče se igrat!"


"Se bom pa sama igrala!"


"Ej, sej s palco bi se pa jaz tud igral."


"Pa nč, se bom pa še mal v belega psa šemil!"
Logiran
Strani: 1 ... 196 197 198 199 200 [201] 202 203 204 205 206 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines