mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 02.05.2024 : 12:02:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765515 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1545 : torek, 29.05.2012 : 16:36:38 »

Grin   Odlična imena za Šarke!
Hvala, hvala! Zdaj morajo samo še toliko zrasti, da jih bom lahko razlikovala.  Smiley

Samo, potem je pa TOLE prava pesem zate!  Cheesy
Cats, pa kje jih najdeš, no? 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1546 : sreda, 30.05.2012 : 21:20:33 »

No takole, akvarij je fertig in tule je nekaj utrinkov.  Smiley Tiste, ki pridete na dan odprtih vrat, ga boste itak videle v živo, Za dan odprtih vrat pa imejte en mičken v mislih sredo (danes teden) enkrat proti večeru. Bom še sporočila, če bo to dejansko možno.  Cool

Kva bulš?


A imaš kej za jest?


Nas je pa steklar delal.  Roll Eyes


Make up.


Vodni balet.






Samotovi nadhitri prijatlčki.


Ajkula.


Šark.


Haj.


Eden od Korijev (v ozadju Šark).
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1547 : sreda, 30.05.2012 : 21:48:19 »

Waw, res Shocked Afro! Se že prav veselim enkrat videt tole v živo Smiley.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1548 : sreda, 30.05.2012 : 23:55:10 »

Wauuuu, noro izgleda Cheesy A Šarke pa dejansko ločiš po imenih? Kapo dol Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1549 : četrtek, 31.05.2012 : 00:07:29 »

Tale tema je pa postala pravi pisani Animal planet  Cheesy
Se vidi, da je treba poleg znanja imeti tudi precej umetniške žilice, da akvarij postane tako slikovit.
Se veselim novih posnetkov in predstavitev posameznih plavajočih prebivalcev  veselje.
A imajo že vsi svoja imena?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1550 : četrtek, 31.05.2012 : 11:41:25 »

Vesela, da vam je všeć!  Cheesy

Jp, šarke dejansko ločim in sicer po zadnjih hrbtnih plavutih. Ajkula (ki ima največ črk v imenu) ima največ pik na njej, Haj (z najmanj črkami v imenu) pa najmanj pik. Wink No, kdo ugane, kakšno je razmerje Šarkovih pik glede na Haja in Ajkulo?   Roll Eyes

Imen nimajo vse ribe, jih je čisto preveč. Običajno dam imena tistim ribam, ki so v manjših jatah ali posamične ali pa na kakšen način posebne. In neverjetno je, da mo je, kljub temu, da mi je hudo za vsako ribo, bolj hudo za tiste, ki so poimenovane.  Sad Za Big Benom, Šarkom in Pistacijem sem prav jokala. Je pa tudi res, da so te ribe ful dolgo živele in bile dolgo z mano (Pistacij je imel 17 let). Kiss

Ok, dovolj sem nakladala za eno dopoldne.  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1551 : četrtek, 31.05.2012 : 12:04:10 »

O, 17 let?  Shocked Shocked Shocked Huh, to pa je doba. Amapk, te povsem razumem, da si jokala... Sej so živa bitja. Meni je težko še rožo, ki še komaj živi (bolj od starosti kot od česa drugega), dat stran.

Meni se pa najbolj tiste od steklarja doadejo...a so res tako prozorne?  Shocked
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1552 : četrtek, 31.05.2012 : 12:22:56 »

Ja, stekleni somi so res prozorni. Meni so izjemno fascinantne ribe, veliko ljudi pa jih ne mara, ker se jih kao ne vidi.  Roll Eyes
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1553 : četrtek, 31.05.2012 : 12:34:37 »

Kakšna riba je pa bil Pistacij Smiley?

In ja, mi smo tudi jokali za ribami Wink. Enkrat je medtem ko smo bili na morju in je sosed futral moje ribice, ena umrla in je to povedal staršem, ko so se slišali če je vse ok doma. No, meni niso povedali dokler se nismo peljali proti domu, ker bi drugače zaradi ene umrle ribe verjetno hotela domov, da ne bo slučajno še kaka umrla, ker mene ni doma Tongue.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1554 : četrtek, 31.05.2012 : 12:54:03 »

Poznam to, mene je vedno strah, da ne bi kakšna riba umrla, ko me ne bi bilo. Tudi zato, ker so nekatere velike in če umrejo kje v šavju in tisti, ki skrbi za akvarij tega ne opazi, lahko njihova razpadajoča trupla povzročijo celo neravnovesje.  Sad

pistacij je bil pleko, sicer čisto navaden, ne tako poseben kot ta, ki ga imam zdaj, z rumenimi pikami. Življenjsko dobo imajo okoli 15 let.

Evo mojega Pistacija:




Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1555 : četrtek, 31.05.2012 : 13:36:10 »

Ja, jokali za ribicami smo tudi pri nas.

Razen v enem primeru, ko je imela moja babica dve zlati ribici, ki smo jim za hec nadeli imena kot kravam (nekaj kot Liska in Šeka). Pa je babica en dan našla eno mrtvo v akvariju, poklicala teto (njeno hči) v službo in ji pri tajnici pustila sporočilo, da je Liska umrla, da veterinarja ne bo klicala in, da jo bo ona kar v dnevni pustila, dokler teta ne pride. Da ne rečem, kako so teto v službi gledali
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1556 : četrtek, 31.05.2012 : 15:37:44 »

Cats, tale anekdota je pa    !!!

Sicer se pa pri nas dogajajo tudi manj fajn stvari.  Sad Samotovi zobki so v tako čudovitem stanju, da gre jutri na par dnevni dopust k veterinarju, da mu vse gnile zadnje zobke populijo in mu očistijo kaninuse, ki jih bodo poskusili obdržati. Upam, da bo vse potekalo brez zapletov in bo Samo veselo zobal brikete brez bolečin.  Smiley

Smetka - hvala za vso pomoč in za današnje spodbudne besede!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1557 : četrtek, 31.05.2012 : 15:42:45 »

Samo Kiss Držim pesti, da bo šlo vse skupaj super dobro Smiley Še bolj jih pa stiskam za Tvojo, da bo preživela ljubezen (reči ji, da se bom probala zvečer spomnit kaj priklopit na skajp Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1558 : četrtek, 31.05.2012 : 15:43:47 »

Samo, drži se  Kiss ljubezen (pa No Jinx tudi)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1559 : četrtek, 31.05.2012 : 15:56:42 »

Cats, tale anekdota je pa    !!!

Sicer se pa pri nas dogajajo tudi manj fajn stvari.  Sad Samotovi zobki so v tako čudovitem stanju, da gre jutri na par dnevni dopust k veterinarju, da mu vse gnile zadnje zobke populijo in mu očistijo kaninuse, ki jih bodo poskusili obdržati. Upam, da bo vse potekalo brez zapletov in bo Samo veselo zobal brikete brez bolečin.  Smiley

Smetka - hvala za vso pomoč in za današnje spodbudne besede!  Kiss
Tvoj Samo in moja Xenča bosta pa pol za skupaj: njej namreč točno tile manjkajo, ki naj bi jih Samo obdržal... Komplet bi bil popoln.  Grin Grin

Veš, da bo vse ok. Pa tudi že zato, ker veš, da si ga dala v dobre roke!  objem ljubezen

Cats, tale z Lisko v dnevni je pa dobra!  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines