mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 02.05.2024 : 04:49:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765498 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2520 : petek, 23.11.2012 : 23:11:13 »

Royalty ne bo huda objem.
Hvala!  Kiss

Ah vi ko ne zastopite mačje inteligence, Samo samo hoče povedati, da se barva izbrane volne ne ujema z njegovim kožuhom in da naj takoj menjajo za tardečo, ker tista bolj poudari njegovo postavo Smiley
Vidiš, pa imamo dokaz mačje kvazi inteligence - če bi bil bolj brihten bi vedel, da ne štrikam za njega, tistemu, ki mu bo izdelek namenjen bo pa barva ziher pasala!  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2521 : petek, 23.11.2012 : 23:20:02 »

miže usi MOLMOker nam N-Č nedajo zaJEST
http://www.theonion.com/articles/are-your-cats-old-enough-to-learn-about-jesus,11206/
samoše tonas LAHko reŠI
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2522 : sobota, 24.11.2012 : 09:27:44 »

 Roll Eyes Shocked Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2523 : sobota, 24.11.2012 : 14:40:21 »

Jaoooo, rava pa kje si to našla

"Kittens' hearts, at birth, are filled with what theologians call "original mischief." Mischief, if left to grow on its own, can sprout into evil. That's why you must fill their hearts with Jesus instead. If you wait, your cats might find seductive role models among the back-alley strays and rough felines from the wrong side of town. You could also end up with an unwanted pregnancy." Hudoooooooooo  Evil Rešitev, kako doseči, da bodo naši mucki pridkani in še bolj zlatkani, kot že so, je torej na dlani! Evil


Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2524 : ponedeljek, 26.11.2012 : 00:45:57 »

Nedolžni beli oblaček

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2525 : ponedeljek, 26.11.2012 : 02:26:18 »

Iiiiiiiiiiiiiiiijooooooooooooooooj, angelček Kiss

Pa tisti zobek, ki mu iz gobčka špega, za crknt kjut ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2526 : ponedeljek, 26.11.2012 : 09:03:06 »

Na 169. strani končno fotomaterial za naslov teme ...  Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2527 : ponedeljek, 26.11.2012 : 09:30:13 »

  Sam res Tongue Lepi Samo Smiley.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2528 : ponedeljek, 26.11.2012 : 23:54:12 »

Micekmacek  Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2529 : torek, 27.11.2012 : 10:22:59 »

Samo, najlepši beli oblaček ljubezen.
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #2530 : torek, 27.11.2012 : 18:05:09 »

Vidiš, pa imamo dokaz mačje kvazi inteligence - če bi bil bolj brihten bi vedel, da ne štrikam za njega, tistemu, ki mu bo izdelek namenjen bo pa barva ziher pasala!  Tongue

Eh to se kaže njegova egocentričnost, da misli, da je vse zanj Cheesy:D
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2531 : petek, 30.11.2012 : 13:43:53 »

Eh to se kaže njegova egocentričnost, da misli, da je vse zanj Cheesy:D
Se pravi batkast in še egocentričen?  Roll Eyes

Sicer imamo pa spet na čuvanju NVMP-ja. In tokrat prvič v Ljubljani, pri meni doma in ne na vikendu. NVMP je bil takoj navdušen nad neskončno količino igrač, ki jih ima g. Pes in se sploh ni mogel odločit katero ni prenašal naokoli. Čisto navdušen je tudi nad comfortom.



Ko smo šli na sprehod, se mu je prav videlo, da ni pes živeč v centru mesta. Najprej sploh ni zaštekal, da je na sprehodu, potem je malo posnemal g. Psa in lulal po drevesih v parkcu, kakal pa ni, ker se to očitno počne na prostranih poljih in ne v majhnih parkih. No, danes je že opravil svoje, pa čeprav ne na prostranih poljih. So bili pa vsi tile ljudje danes sila zanimivi, na njegovih običajnih sprehodov jih ni.

Čez noč me je bilo kar malo strah, da mi bo kaj uničil, ker pri meni pač so čevlji na tleh, pa ne pospravim vsake malenkosti na višino, ampak je bil žabec zelo priden in ni uničil ničesar. Zjutraj je sicer skočil na mojo posteljo, ampak je ravno tako hitro, kot je skočil gor tudi v loku odletel dol in potem samo še batkasto pogledal.  Evil

Samo pa ... Samo je čisto zgrožen, da sem to rumeno pošast pripeljala domov! Stalno ga ima na očeh. Sicer ga zanima in se mu večkrat približa kot na vikendu, ampak se mu prav vidi, da si misli "Kaj mi je pa tega doma treba?!?"Pri nas je tako, da smo zvečer še malo skupaj v spalnici, ko pa se odločim, da grem spat rečem g. Psu:"G. Pes, gremo lahko noč." Samotu pa:"Samo, pejmo pančat." In oba vesta, da to pomeni, da zdaj je pa treba iz spalnice v dnevno sobo in spat. No, včeraj zvečer je g. Pes mirno odšel v spalnico,, NVMP je odpujsal za njim, Samo pa je šel do vrat, pogledal, če je tam NVMP, se obrnil in šel nazaj v spalnico. Tudi po drugem in tretjem poskusu mi je jasno povedal, da on že ne bo spal v istem prostoru kot mali zmaj. In tako sem se ga usmilila in ga pustila spati pri meni. Me je sicer skrbelo, če bo pokazal, da ga na wc ponoči ali bo kar opravil v kako rožo, pa ni bilo ne enega ne drugega, mirno je spal celo noč ob mojih nogah, smotanc mačji.

Zdaj vsi trije sladko spijo, kot da se ne bi pred kratkim šele zbudili. Pridni so.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2532 : petek, 30.11.2012 : 13:48:17 »

Kakšno sladko poročilo o NVMP in njegovih podanikih!  Kiss Kiss Kiss Sladki ste, res!  Kiss Kiss Kiss
Pri nas se ve, ko se luč ugasne, so vsi že napol v sanjah. Redko se zgodi (večinoma spomladi ali poleti), da bi še noreli, ko se luči ugasnejo.  Smiley 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2533 : petek, 30.11.2012 : 13:59:17 »

Ja, kaj ti pravim, NVMP je itak eden najbolj prdkanih kuŠkov daleč naokoli Kiss Samo poglej, kako angelsko gleda iz comforta ljubezen Pikec mali zlati Kiss Pa G. Pes izgleda tako pokroviteljski do mlajšega "bratca" Smiley

Samo te bo zdaj vsak vidend žical, da pripelješ NVMP-ja na počitnice, da si bo lahko privoščil spanje v spalnici Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2534 : petek, 30.11.2012 : 14:47:23 »

Čez noč me je bilo kar malo strah, da mi bo kaj uničil, ker pri meni pač so čevlji na tleh, pa ne pospravim vsake malenkosti na višino, ampak je bil žabec zelo priden in ni uničil ničesar.

....

Zdaj vsi trije sladko spijo, kot da se ne bi pred kratkim šele zbudili. Pridni so.  Kiss


Nooo, vidiš, da zna bit tudi batkasti priden? Smiley Kiss

Logiran
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines