mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 02.05.2024 : 06:58:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 324 325 326 327 328 [329] 330 331 332 333 334 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765509 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4920 : sobota, 04.10.2014 : 16:04:00 »

Jaz sem se pa ravno napalila na en zastonj online nemški šnelkurs z zabavnimi filmčki, ful je zabavno!


In k temu me je vzpodbudil TALE članek. Cel kup zilo uporabnih besed imaš na razpolago, če znaš nemško Afro

No, a veste recimo kaj označuje izraz Innerer Schweinehund? Wink
Jaz zdaj vem! To je tisto, kar je krivo, da sem jaz zjutraj popolnoma neuporabna, pa do sedaj nisem znala ubesedit! Grin Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4921 : sobota, 04.10.2014 : 16:09:05 »

No, sej zdej si te kar predstavljam, kako prav navdušeno večkrat dnevno vsakomur, ki te je pripravljen poslušat, ponavljaš to blagozvočno besedno zvezo: inerer švajnenhund  Evil Roll Eyes
Jaz znam mal nemško, saj ne rečem, da je prav koristno za splošno preživetje, ampak ˝krepko izraža˝ se pa najlepše in najbolj poetično v jezikih naših bivših bratskih narodov. Na kraj pameti mi ne pade, da bi karkoli nemško zvenečega vstavljala v dnevni besednjak  stop
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4922 : sobota, 04.10.2014 : 17:07:25 »

S strinjam s tabo glede ex-yu vokabularja za namensko uporabo, a meni je tudi nemščina všeč. Ravno zato, ker je slišati delno brutalno, delno tehnično, v vsakem primeru pa je za prilike, kjer je človek jezen, zilo Uporabna, saj se pri izgovarjanju nekaterih težjih besed izraz na obrazu govorca prav lepo sklada s povedanim Cool Evil
Na "mojem" onlajn kursu imajo tudi navodila za slikanje selfijev, kako prikladno! Grin
http://www.fluentu.com/german/play/409/how-to-take-a-selfie-part-1/
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4923 : ponedeljek, 06.10.2014 : 07:55:52 »

On:"Ja, recimo, da je."
Jaz, takoj panicno:"A je z mackama vse ok?"
On:"Ja, recimo."
Jaz, totalno panicni:"Fak, dej ne zajebavej, kaj se dogaja?"
On z glasom krivca:"Ne bit jezna ... "
Jaz diham.

Jaz tudi, ampak komaj. Lips Sealed Roll Eyes

Ko sem prisla domov sem jogi prepojila s klorom, ga obrnila okoli in prespala 36 ur.

Kam se je pa Regrad pokakal? Undecided Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4924 : ponedeljek, 06.10.2014 : 08:02:01 »

Bomo od zdaj naprejvrata od kopalnice privezali na radiator, ko me ne bo, pa jih ne bos mogel zapret."

To navado sva imela tudi midva vsa leta v stanovanju. Elastika je bila stalno nameščena na kljuki in vrata sva vedno, ko sva šla od doma brez psov, zataknila za obešalo za WC-papir. To je blo tako utečeno kot zaklenit vrata za sabo Wink. In zakaj? Ker se je Bit sicer "rad" zaprl v (mini) kopalnico, ki ni imela okna. Undecided Morala pa je biti odprta, ker sta tam imela vodo.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4925 : ponedeljek, 06.10.2014 : 16:40:31 »



Kam se je pa Regrad pokakal? Undecided Kiss
Regrat je bil še en dan na počitnicah pri Zlati Manici in NVMP, ker je Šefica pametna punca Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4926 : ponedeljek, 06.10.2014 : 22:50:33 »

Regrat je bil še en dan na počitnicah pri Zlati Manici in NVMP, ker je Šefica pametna punca Afro
Potem je pa prišel s Šefico na žur v našo šolo . Kaj se je potegnil, mulc Kiss, na tistih dolgih tacah pa skače kot kobilica Grin

(ps: No Jinx, cepkane paprike so odlične njami)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4927 : četrtek, 09.10.2014 : 21:51:01 »

Love or hate?  Kiss ljubezen

Logiran
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #4928 : četrtek, 09.10.2014 : 22:24:22 »

iii butt-hug Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #4929 : četrtek, 09.10.2014 : 22:50:00 »

Kir pogled! Cheesy
Ma za tvoja dva me ne skrbi, da se ne bi tiščala, od naših pa ni nobenega kiča Cry, razen z nami, človeki, kar pa itak najbolj šteje Wink.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4930 : četrtek, 09.10.2014 : 23:42:13 »

Premalo prostora morbit? Tongue Grin

Ščurka izgleda zeloooo odločna Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4931 : četrtek, 09.10.2014 : 23:47:57 »

iii butt-hug Cheesy
He, he, kaksen dober izraz!  Afro

Kir pogled! Cheesy
Ma za tvoja dva me ne skrbi, da se ne bi tiščala, od naših pa ni nobenega kiča Cry, razen z nami, človeki, kar pa itak najbolj šteje Wink.
Ja, Scurka me je zelo grdo gledala, ker sem si jo drznila motit med njenim lepotnim spancem.  Roll Eyes ko sem nehala slikat so gospodicna se ene petminut podremali, potem pa so vstali in sli zbudit Samota z lizanjem po glavi. Jaz sem samo cakala, da jo bo Samo zasamaril, on pa je samo odprl oci, jo pogledal ces "pa a si ti normalna, da me budis" in sel naprej spat.

Kic z ljudmi pa seveda tudi steje! Meni so ful lepe fotke, ko se macki cartajo!  Smiley

Premalo prostora morbit? Tongue Grin

Ščurka izgleda zeloooo odločna Grin
Itak, cisto premalo placa, kaj se to pravi samo ena zakonska postelja za dva macka!?!  Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4932 : torek, 21.10.2014 : 22:06:45 »


(ps: No Jinx, cepkane paprike so odlične njami)

Tole sem pa cisto spregledala.  sram Sem zelo vesela, da so ti bile vsec!  Cheesy

Zvezdnica Scurka bo novembra odigrala dve ponovitvi predstave v Drami. In sicer 7. In 8. 11. na levem odru Drame v sklopu avtorskih projektov s skupnim naslovom Cakajoc Supermana. Ce jo hocete videt, kako prevzetno pogleda publiko, potem pa skoci ali ne skoci na oder, ste seveda vabljeni.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4933 : sreda, 05.11.2014 : 12:40:01 »

Opica vseeno ne bo nastopala v Drami, saj je zaradi nove scene padla skupna odlocitev, da je pod a) ne najbolj varno za Scurko in je pod b) Scurk premajhna, da bi lahko prisla do izraza na novi sceni. In tako jo bo v predstavah v Drami zamenjala doga.  Smiley

Jaz sem po dobrem tednu koncno spet doma. Teden sem prezivela na preizkusu psov za usposobljenost v iskalnih akcijah v tujini. Mogoce bo mamaF pripopala kak filmcek, da si boste zadevo lazje predstavljali. Jaz sem bila tokrat v vlogi prevajalke, ocenjevalke INSARAG, pa tudi fotografinje in deklice za vse. Naporen a prijeten teden. Videla sem nekaj starih dobrih prijateljev iz tujine in imela priloznost videti nekaj dobrih psov in vodnikov. Zal ne nujno vedno v paru ...

Regrat je medtem uzival pri Zlati Mamici in Strogem Atiju. Seveda ju je vrtel okoli konice repa.  Evil Samo in Scurk pa sta uzivala in zagotovo delala vse bedarije, ki jih ne smeta poceti, ko sem tudi jaz doma.  Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4934 : sreda, 05.11.2014 : 13:31:36 »

O, Samotova...  Kiss Kiss
Willkommen zu Hause.  objem
Logiran
Strani: 1 ... 324 325 326 327 328 [329] 330 331 332 333 334 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines