mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 10:09:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: javno sprehajanje?  (Prebrano 36034 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #60 : sobota, 02.09.2006 : 18:22:33 »

sarabenji, skoraj 100% lahko potrdim, da prideva tudi midva s fantom...čakam le, da vidim, če bom imela za tisti čas varstvo za svojega pesjana. Takrat pa fiksno potrdim.
Sprehajala bi ziher, lahko tudi eden letake deli - samo v tem primeru jih mora nekdo prinest, ker imam jaz printer pa nič barve v njem Roll Eyes - glede prevoza pa bolj švoh kaže. Bomo še videli.

lp,
Diana
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #61 : sobota, 02.09.2006 : 18:32:43 »

Rutke pridejo z dvema iz nase familije - ena mora ostat doma pa pazit nasi razvajenki.
Sprehajanje itak, letaki tudi lahko, ampak printer imam pa totalno crknjen.
Napredujejo rutke... zdaj so vse stiri rumene (pa moje kavbojke pa racunalniska miska tudi Cheesy ), ko se posusijo, jih se popisem, mami se je javila za likanje (juhu, ne bo treba meni!!!)...
No, to je to za zdaj.
lp
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #62 : sobota, 02.09.2006 : 19:49:18 »

Ob kateri uri pa bo? Jaz lahko fotkam, pa tudi letake delim, samo mi jih mora nekdo dat, ker meni printer ne dela.
Lp
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #63 : sobota, 02.09.2006 : 20:10:28 »

Moja psička znori, če ji dam gor rutko!!  A, ste pomislile na to? Sicer pa dan bo lep in vi ga boste še polepšali.

lp,
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #64 : sobota, 02.09.2006 : 21:44:02 »

Ob kateri uri pa bo? Jaz lahko fotkam, pa tudi letake delim, samo mi jih mora nekdo dat, ker meni printer ne dela.
Lp
Ok, sem mislila, da sledim temi, ampak očitno ne. Grin Sem pogledala na prejšnjo stran in vidim, da bo vse potekalo od 17-18h. Baterije se pa že polnijo.
Lp
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #65 : sobota, 02.09.2006 : 23:43:25 »

Me je premamilo tole sprehajanje, tako da mislim, da se vam bom kar pridružila. Upam, da ob vseh navdušencih ne bo psov zmanjkalo. Cool Pa še par letakov bom spotoma sprintnla.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #66 : nedelja, 03.09.2006 : 00:09:13 »

če prav razumem, letake (nutella), fotografinjo (bolha2)in rutke (luncica) imamo. imamo tudi dve prevoznici in torej pripeljemo dva psa. v tem primeru vseh teh ljudi morda ne potrebujemo... ampak dajmo se za prvič zmenit, da pridemo vsi, ki imamo čas, pa bomo pol za naslednjič naredili bolj racionalen razpored.

ce bi se javil se kak prevoznik, bi bilo super, bi lahko vzeli 4 pesjane.  Smiley

zbirno mesto bi morda lahko bilo na parkirišču v tivoliju? (tisto parkirišče, na katerega zaviješ iz celovške in potem levo, mimo bazena...) na tem parkirišču ob 17h?

v izogim morebitnim usklajevanjem različnih pogledov na zadeve naj tukaj poudarim, da bodo vsi horjulčki ves čas sprehoda pripeti na vrvicah in kakršnokoli spuščanje s povodcev sploh ne pride v poštev.

priboljški so seveda zaželeni, a ker prevozniki za nazaj ne želimo imeti povsem pobruhanih avtomobilov, bi bilo super, da psov ne bi povsem nafilali z vsem možnim.

jaz se že zelo veselim jutrišnjega sprehoda!
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #67 : nedelja, 03.09.2006 : 10:43:25 »

Jest tut fotografinja, jest tut! Grin Cheesy A mi lahko še to kdo pove, koliko letakov približno naj naredim?
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #68 : nedelja, 03.09.2006 : 10:53:58 »

nutella, po tvojih zmožnostih (oz. zmožnostih tvojega printerja) - meni kar naprej papir požira.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #69 : nedelja, 03.09.2006 : 14:01:30 »

Torej, zdaj gre zares!

Dobimo se ob 17.00 na parkirišču pod bazenom, čimbolj na koncu.

Jaz pripeljem vse pesjane. Po vsej verjetnost bodo 4, mladi rod! Kiss

Nazaj jih bo verjetno odpeljaja Sarabenji.

Smetka me je določila za "šefico protokola" in vam sporoča, da me morate ubogati. Obljubim, da ne bom izrabljala tega "vodstvenega" položaja.... več kot bo potrebno, he he. Cool

P.s. S sabo imejte (sprehajalci) vrečke za iztrebke in kak dc vode za pesjana.

Fotograf, napolni baterije na digitalcu do fula, obeta se zanimiv fotosešn! Grin

Ajde, se vidimo.

lp, Katarina
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #70 : nedelja, 03.09.2006 : 14:15:21 »

Punce, če ima katera čas, bi lepo prosila da bi sproti malo pogledale, če je tale http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8470.0.html še kje v bližini. Moj mobitel je na servisu pri kolegu do večera, stacionarca nimam...
lp
T.
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #71 : nedelja, 03.09.2006 : 14:56:18 »

Jaz grem lahko še po kakšnega pesjana v Horjul. Če je še čas, seveda. A sprehajalcev bo zadosti, če prideta še dva ekstra?
Lp
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #72 : nedelja, 03.09.2006 : 16:19:09 »

Po moje ni nič hudega, če bo malo več ljudi kot psov, že zaradi obsprehajalnih dejavnosti (deljenje letakov, fotkanje, spremstvo), tako da bi blo fino, če prideta. Cheesy Če vama pa ne znese, bodo pa itak še priložnosti. Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #73 : nedelja, 03.09.2006 : 16:56:52 »

Glede na to, da moram Orija peljat v varstvo, če hočem na sprehajanje, bom raje prišla naslednjič, ko bo več pesjanov, ko bom imela letake itd. Morda naslednjič lahko celo jaz peljem. Čakam na poročilo, kako je bilo Wink
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #74 : nedelja, 03.09.2006 : 19:56:19 »

midva s Kimijem sva sicer malo zamudila, vendar je bilo... SUPERRR!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
toliko mladine....  Cheesy Cheesy

Jaz sem se pa zaljubila... v eno gospodično.... čeprav me je sram, moram povedati, ker sem pozabila....
Bili to trije mladički in pa mlada princeska, ki šteje nekaj več kot pet let... Popolnoma sem zaljubljena vanjo... samo sem pozabila njeno ime...  sram
Nekaj na M...

Čeprav sem pozabila njeno ime, je psička PREEEEEEEEKRANSAAAAAA!!!!!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Sem že imela monolog doma, saj bi jo vzela za kompanjona Kimiju.. Če bo Smetka menila, da je taprava...  Smiley

Pozdravček vsem, ki ste zamudili! Naslednjič pridite, ker je bilo SUUUPEERR!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue

 Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines