mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 15:54:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271472 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #705 : sobota, 02.03.2013 : 21:41:15 »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, Mačjaaaaaaaaaaaaaa veselje bravo veselje

Sem že hotela predlagat, da mojo Omladinko iz DICa izpišem in tebi plačam oskrbnimo, potem pa poskrolam dol čez celo stran in .... me je kar en malček kap Smiley Ja, bravoooooo  bravoljubezen ljubezen
(koloksemjazveseladanebomvečtanajboljnerodnamedpasjiminaforumupress)

Zdaj sem pa čist brez glasu ostala in grem na hitro na en beering, potem pa brat nadaljevanje Smiley

Dobro je tale tvoja Omladina scenarij napisala, svaka čast Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #706 : sobota, 02.03.2013 : 21:42:26 »

Čudovit zapis, pa saj drugega od tebe ni bilo za pričakovati!  Afro Afro  Pa ni za kaj in saj veš - ti samo pokliči, ko kaj rabiš.  Wink

Tole
Hvala res, nisem vedela, da drgač pa živimo u svinjaku  Undecided!
Me je pa nasmejalo do solz! 

Aja, najpomembnejše - čestitke za Maxija še tu, Maxiju pa; dobrodošel doma!  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #707 : sobota, 02.03.2013 : 21:50:03 »

A dej, a deej, a deeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!
Hudoooo, bravo  bravo bravo
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #708 : sobota, 02.03.2013 : 21:52:18 »

Maxi, srček zlati, kam si pa ti padu Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #709 : sobota, 02.03.2013 : 21:54:59 »

Ooooo čestitke  bravo bravo bravo!
Naša Mačja je postala malo Pasja  objem
Se že veselim novih zgodb v tejle temi   veselje veselje veselje
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #710 : sobota, 02.03.2013 : 21:56:02 »

Mačja, dobrodošla še med Pasjimi in prav lepo je bilo danes videt vaše tri prijazne obrazke, v prvih šolskih vrstah Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #711 : sobota, 02.03.2013 : 21:59:03 »

 Čestiiiitke vsem skupaj! bravo bravo bravo  Kiss Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #712 : sobota, 02.03.2013 : 22:12:58 »

Koncno!  Cheesy
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #713 : sobota, 02.03.2013 : 22:46:40 »

Kakšne neverjetne in dobre novice! Cheesy Čestitke vsem, ki je sekirca padla v med. Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #714 : sobota, 02.03.2013 : 22:47:07 »

O madona, to je šlo pa hitro Shocked Cheesy! Čestitke Smiley
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #715 : sobota, 02.03.2013 : 22:49:10 »

 Kiss objem bravo
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #716 : sobota, 02.03.2013 : 22:58:20 »

Super za novo pridobitev  veselje bravo
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #717 : sobota, 02.03.2013 : 23:17:13 »

Oooooooooooo, pa saj ne morem verjeti, kako lepa novica!  plesalec  plesalec
Mačja,  Kiss  objem there are no words...no words....  Kiss  Kiss
Suuuuuuper!
Odlocitev za psa je plesalec plesalec, odlocitev za Maxija pa je sploh plesalec plesalec plesalec (pred nosom si mi ga speljala Angry, baba - sem ravno imela par evrckov viska in sem si hotela nekaj lepega kupit  Angry
Upam, da me ne jemljes resno, samo tako vesela sem za vas in za tole belo kosmato kepo - Pepsi me bo takoj razumela, ker je tale wischmop ful najin tip, a ne Pepsi?)

Cmok tudi Mladini in seveda riti mali beli sladki od vseh nas iz Dojcelanda. Kiss  Kiss  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #718 : sobota, 02.03.2013 : 23:21:12 »


- Pepsi me bo takoj razumela, ker je tale wischmop ful najin tip, a ne Pepsi?

Jawohl!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #719 : nedelja, 03.03.2013 : 01:05:40 »

Maxi je eno mirno, potrpežljivo bitje, dovolj inteligenten, da je ugotovil, da sem blond in da mora mal počakat, da meni lajtenga potegne.

Normalno da moram v pasjo šolo, tako smo čist en mal presenetili tršico s prijavo, ampak je pa bila vesela  Wink.
Mlajša omladinka je prebrala Psi za telebane (saj sem jo jaz tudi, že pred enim letom!) in sledila je diskusija o tem, da je knjiga le osnova, da sploh na nečem začneš graditi znanje.
Na koncu se je globoko strinjala, da s tem, ko prebereš eno knjigo, veš le toliko, da lahko začneš postavljati vprašanja in da moramo nujno v šolo. Tongue
Starejša omladinka je rabila osvežitveno debato o tem, da se ljubezen multiplicira in ne deli ter da je možna v raznovrstnih oblikah in načinih.

Do zdaj sem ugotovila, da peso mali zna pokazat, kdaj rabi iti ven. Za to imam osebni servis, jaz tačas čoham mačke  Kiss.
Pride, ko ga pokličeš in te gleda, ko meni potegne in rečem lezi in potrepljam z roko zraven sebe, če sedim na tleh, se uleže, stisne zraven in zavzdihne..a si le dojela Shocked?!
Tačke brisat ni problem, rečeš tuki prostor in gre, se usede na brisačo in spet te gleda in čaka.

Danes sem v pasji šoli slišala neprecenljiv stavek naše tršice: pomagali vam bomo razumeti pasje znake, njihovo govorico  bravo veselje!
NO, to rabim. Slišala sem precej uporabnih stvari in sem šla ZELO olajšana domov. Končno eno izobraževanje, ki ga lahko udejaniš takoj in je efektivno. Sem razbrala danes, da je Maxi takoj dojel, da sem jaz prvaprihiši! Pametno bitje. Všeč mi je bilo tudi vse o neverbalni komunikaciji, pa tooooooo: ja okom, oni skokom  Cool Grin
Pa še več takih stvari sem ujela to prvo uro. Zraven je sedela zlata Royalty, ki je po kajpatitledelaš tudi suflirala praktične nasvete.
Male mačje miške smo že pospravili  Smiley.

Aja, mladina ima tudi očeta, ki je Čohalnik naših žval, kadar nas ni dolgo doma. No, ta je mislil, da ga deca hecajo, da smo šli po psa ne za nas ampak da ga bomo uturili njemu  Shocked Shocked. Jao, kere ideje  Angry. On je kukr bil z mano poročen in kukr zdej on mene u nulo pozna. Ja, itak  Grin!
Da se prepriča na lastne oči, je prišel pogledat in je bilo slišat oo pa ii, ko je Maxi prišel na vrata z mano, ga pogledal, pomahal z repkom in nastavil uhe za čoh čoh. Ja, kok je prijazen! Cheesy Pa nč se ne boji  Cheesy. Ja a ne, da boš prišel z dekleti k meni ane da boš?
Pristavil je tudi, da še vedno ne more verjet, da imam JAZ psa. Stari moj, življenje je polno presenečenj  Cool.

Boks imamo, ampak Maxi ne gre noter. Gre pa poleg otrok kdo drug:
http://shrani.si/f/3f/B2/3TydHgNP/20130301185114.jpg[/img]]

Ti si bumbar:http://shrani.si/f/9/uc/34JmiY6n/image-1361952507041-v.jpg[/img]]

Nike še vedno spi pri meni, samo da zdaj ne prede. Čeprav ne prizna, je malček šokirana, pa bo že sprejela. Zleze mi v naročje in me gleda in potem se ckrljava, Vprašam, zakaj ne prede, pa mi da samo tak pogled: ti že veš Angry! Sem te videla, kaj si prej čohala Sad.

Glede frizure, špangic in striženja bomo še imeli posvete s strokovnjaki, a ne Pepsi  Roll Eyes, ker ta hip ne vem, a Maxiju dlaka tako raste, da ga bo treba striči ali samo česati. On je naš mešanček in se bomo glede frizure sproti prilagajali.
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines