mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 20:57:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271503 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #750 : torek, 05.03.2013 : 12:58:39 »

Buhpomagej... mene je zdejle skor herc stisnil!?!  Shocked Shocked

Pasji kongratuliramo! Cheesy Cheesy

Opomba: pa kaj se to zadnje cajte na tem forumu dogaja? ?   Shocked Shocked
Minihundus svet postaja šarFplaninski, čist mačji svet postaja pesjanarski? ?   Shocked Shocked
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #751 : torek, 05.03.2013 : 14:14:42 »

Bo zvečer update, zdele sem v službi.
Pes je ŽIU  Kiss Cheesy Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #752 : torek, 05.03.2013 : 14:42:10 »

Uf  huh
 Cheesy  plesalec
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #753 : torek, 05.03.2013 : 14:50:06 »

Ooo, kaj jaz vidim, pravzaprav berem; tole je bil pa hiter razvoj dogodkov od tega, da kdo bo hodu zjutraj ven v mrazu do tega, da je pes doma Grin.
Čestitke! Cheesy objem Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #754 : torek, 05.03.2013 : 19:56:10 »

Opa to pa je novica! Čestitke! Cheesy

"Samo mačji" postajamo ogrožena vrsta. Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #755 : torek, 05.03.2013 : 22:04:26 »

Prvo noč z Maxijem nisem prav dobro spala. Malo je hodil s posteljice na blazino, malo me je hodil gledat, malo je cmokal in je noč minila.
Naslednji večer pa se je mali čupavi odločil, da tako ne gre. Parkrat me je prišel pogledat, potem pa hop na posteljo. Nisem niti pričakovala, da lahko skoči gor, pa je vzel zalet in hop! Wink
Sem ga morala res debelo pogledat, ker je prišel zraven, se ulegel, položil glavo na tačke in me gledal: a lahko spim pri tebi, pliiiiiiiis?
Čez minuto se je pomaknil še bliže, se stisnil obme in me gledal s tistimi učki Undecided.

Đinksova je res dobra prevajalka  objem, je rekla, stiskal bi se, imel bi te rad. Eto, isti je ko mački! Spoznavam, da tale pes govori podoben jezik kot mački, samo drug dialekt  Wink.
Poklicala sem omladinke, da vidita ta prizor. Tamala je najprej vprašala: a pa si mu dovolila gor?. Nisem, je kar sam prišel. Nakar je začela: a veš, to ni prav, to je izsiljevanje avtoritete, on ne sme sam gor, vsakič mora prosit za dovoljenje, ker drugače je to izsiljevanje avtoritete, tega ne sme počet, veš, tako piše v knjigi in tršica je tudi rekla, da se ne sme vse dovolit in jaz mislim, da izsiljevanja avtoritete pa ne smemo pustit.....(bog, zna biti ta otrok naporen!! Sad)

http://shrani.si/f/N/eb/2Sfdxr3h/20130305193342.jpg[/img]]

Ko je končno utihnila, smo vsi skupaj čakali, mali je čakal, kaj se bom odločila, onidve sta čakali, če bom popustila, jaz sem čakala, da mi vesolje pove, kaj naj.

In potem....................................................., potem se je prikazala moja Rešiteljica! Cool
Moja Nike. Mačke so zakon.
Prišla je k postelji, dala nanjo prvi dve tački in s čisto črnimi zgroženimi učki pogledala  wtf
Takrat mi je bilo čist prec takoj jasno.

Malemu čupavemu sem rekla dol, ti žal v moji postelji ne boš spal, ker je ta prostor že zasedla Nike in ni fer, da ji vzamemo to pravico.
Ampak - imamo mi še druge postelje, kjer se ravno tako dobro spi, če bi se ti rad stiskal in ne bi rad sam spal. Vzela sem dve dekci in ga peljala zraven postelje omladinke in rekla tukaj. Je takoj počil ritko na dekco. Tamala mu je razložila, da lahko spi tudi pri njej v postelji, ampak da mora najprej vprašati za dovoljenje  Evil.
Yeah, right  Evil.

http://shrani.si/f/1W/QY/415mMo3Q/20130305193333.jpg[/img]]

Tako smo srečno in zadovoljno spali, v vsaki postelji je bil en human plus en animal  ljubezen

Nike prrrrrrede:
http://shrani.si/f/2X/rr/O299B4f/20130305195137.jpg[/img]]

Nike že leži poleg njega, ampak povsod drugod, samo v moji postelji pa ne. Se bo že odtajala. Eventually.




Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #756 : torek, 05.03.2013 : 22:07:14 »

 objem

Dobro vam gre. Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #757 : torek, 05.03.2013 : 22:12:13 »

Nike, upam, da ga boš pravilno vzgojila od začetka - una fora o parketu, a veš. Lp M.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #758 : torek, 05.03.2013 : 22:13:31 »

objem

Dobro vam gre. Smiley

Se strinjam! Edino glede "avtoritete" bi jaz še kakšnih 14 dni počakala. Ker mali je dost dobro zastavil vzgojo svojih krdelnic...  Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #759 : torek, 05.03.2013 : 22:47:01 »

Saj lahko je na postelji, ker ko prideš s sprehoda, rečeš čakaj, se usede na brisačo in čaka, da mu obrišeš tačke. Potem mu rečeš, da lahko gre in odrepka.
Res pa najbrž ne bi pol ure sedel sam na brisači in te čakal, da ti počneš ne vem kaj...

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #760 : torek, 05.03.2013 : 23:35:52 »

Poklicala sem omladinke, da vidita ta prizor. Tamala je najprej vprašala: a pa si mu dovolila gor?. Nisem, je kar sam prišel. Nakar je začela: a veš, to ni prav, to je izsiljevanje avtoritete, on ne sme sam gor, vsakič mora prosit za dovoljenje, ker drugače je to izsiljevanje avtoritete, tega ne sme počet, veš, tako piše v knjigi in tršica je tudi rekla, da se ne sme vse dovolit in jaz mislim, da izsiljevanja avtoritete pa ne smemo pustit.....(bog, zna biti ta otrok naporen!! Sad)

Mačja, tvoj zlati otrok ni naporen ... po mojem je bila ona kdaj že z Đinksovo na kafetu, pa ti nič ne veš o tem.
Tamala je naravni Pesjanarski talent (I want to be one of the kind, too), ne smeš tega zatirat Wink
Tamala ima prav.

Ti na posteljo spuščaj mačke, mačke in samo mačke. Resno. Vse drugo te lahko tako ali drugače "okol prinese".

Uživajte Kiss Lepo vas je brati Cheesy

Pa tist "čakaj" lahko za hec kamot čez par dni vsakič čisto malo podaljšate Wink Namesto Maxija "odrepkaš" ti za par sekund in vedno več sekund, pa se vrneš in če še čaka, dobi nekaj fajnega za nagrado Wink Tak nemški čakaj zelo prav pride v najrazličnejših situacijah Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #761 : sreda, 06.03.2013 : 02:37:42 »

Mačja, naj te malo razvedrim za skorajšnje dobrojutro (ko boš lepo na toplem lahko kavico pila, medtem, ko dosta pridni deklici kuŠka lulat peljali) Smiley

Ene par fajn pregovorov oz. citatov sem najdla na TEJ strani Wink

“Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.”  Robert A. Heinlein

“Everyone needs a dog to adore him, and a cat to bring him back to reality”

Tale je za Nike: “The dog may be wonderful prose, but only the cat is poetry” (Francoski pregovor)

Tudi s temle se bo strinjala: “If animals could speak, the dog would be a blundering outspoken fellow; but the cat would have the rare grace of never saying a word too much.” Mark Twain Smiley

 Kiss Kiss Kiss vsem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #762 : sreda, 06.03.2013 : 08:03:10 »

A to je tamala tako dlakocepska, ali tavelika? A lahko ugibam? Jaz stavim na tamalo predaja ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #763 : sreda, 06.03.2013 : 08:38:56 »


Poklicala sem omladinke, da vidita ta prizor. Tamala je najprej vprašala: a pa si mu dovolila gor?. Nisem, je kar sam prišel. Nakar je začela: ....

... Tamala mu je razložila, da lahko spi tudi pri njej v postelji, ampak da mora najprej vprašati za dovoljenje  Evil.
Yeah, right  Evil.

Tamala, kakopak Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #764 : sreda, 06.03.2013 : 08:43:29 »

Ok, nisem vedela, da se diferencirata na tamala in tavelka omladinka Wink
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines