mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 30.05.2024 : 17:22:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 431165 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2025 : nedelja, 02.12.2012 : 15:10:46 »


 Shocked Shocked Shocked ješeš ... 39  Shocked Shocked Shocked balloo pa 30 ... ajd 31, več nima  Grin Grin Grin

ti jo kar filaj s puppy, pa da zraste še kakšen cm  Kiss še ene 3 mesece, potem bo brezveze.
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #2026 : nedelja, 02.12.2012 : 15:43:13 »

ta prava babnca bo tale Dita  Wink....oziroma je že...... Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2027 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:27:00 »

Potem ko se je naš 13-letnik kar nekaj časa vlačil naokoli v slow motion ritmu, ki so ga poleg običajnih starostnih tegob narekovale še težave s hrbtenico in sklepi,  podkrepljene s pozno kastracijo, zaradi katere se je začel zadnjih nekaj mesecev prav nemarno širiti Sad Sad in sem res napela vse sile, da se ga spravila približno nazaj v stari kalup, se zadnje dni spet obnaša, kot bi jih imel vsaj 5 manj.  veselje veselje
Očitno mu  ustrezajo nizke temperature, na mestu, ker dnevno spuščam Dito, njega pa zaradi težav s sluhom  že leto dni ne več, je tako nemiren in vznesen, da ga že tri dni
preprosto moram spustiti. Ni za povedat, kakšno veselje je tekanje in skakanje Cheesy Cheesy po snegu, norenje z Dito (tudi to sem še dočakala Shocked Shocked Grin), iskanje palic in čekiranje mimoidočih psov.
In ne vem, kdo je bolj iz sebe, Sančo ali jaz, kar glasno se smejim in tekam naokoli z njima. veselje veselje bravo Če bi bila stara 18, bi me obtožili, da sem zadeta.
Hvala tistemu zgoraj za tole krasno zimo Kiss Kiss, čeprav je jaz same po sebi ne maram.
In še nekaj: predno je prišla Dita, sem ga že nekaj časa vodila na precej kratke sprehode, ker se mi je zdelo, da je prišel čas, ko ga je  potrebno dati v leer.
Kakšna napaka, zaradi spleta okoliščin, beri: tamale, po letu dni zmore več in dlje, kot je.
Fotk ni Sad, ker mi to pri dveh psih, ki zahtevata nenehno radarje spredaj in zadaj, ne uspe.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2028 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:50:14 »

Za cenjeno občinstvo, tega šefeta že celo večnost ni bilo na zaslonih.

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2029 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:50:40 »

 Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2030 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:51:15 »

 Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2031 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:51:43 »

 Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2032 : torek, 11.12.2012 : 00:04:56 »

 objem ljubezen Sančko & Jacko  ljubezen
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2033 : torek, 11.12.2012 : 08:34:04 »

Sanča nič ne šparaj. Čimdlje na dolge sprehode, da ostane v kondiciji.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2034 : torek, 11.12.2012 : 08:36:19 »

Krasen je!  Cheesy Naša pokojna Laura je bila takale...samo mnogo, mnogo bolj drobčkena Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2035 : torek, 11.12.2012 : 08:42:01 »

Sanco1a, a ni bit fajn zadet od takšnih stvari!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2036 : torek, 11.12.2012 : 17:41:06 »

Sančo in Jacko, pa Dita tudi  Kiss ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2037 : torek, 11.12.2012 : 18:38:19 »

Za cenjeno občinstvo, tega šefeta že celo večnost ni bilo na zaslonih.

Končno te spet malo vidimo, minimucek ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2038 : torek, 11.12.2012 : 18:40:16 »

Potem ko se je naš 13-letnik kar nekaj časa vlačil naokoli v slow motion ritmu, ki so ga poleg običajnih starostnih tegob narekovale še težave s hrbtenico in sklepi,  podkrepljene s pozno kastracijo, zaradi katere se je začel zadnjih nekaj mesecev prav nemarno širiti Sad Sad in sem res napela vse sile, da se ga spravila približno nazaj v stari kalup, se zadnje dni spet obnaša, kot bi jih imel vsaj 5 manj.  veselje veselje
Očitno mu  ustrezajo nizke temperature, na mestu, ker dnevno spuščam Dito, njega pa zaradi težav s sluhom  že leto dni ne več, je tako nemiren in vznesen, da ga že tri dni
preprosto moram spustiti. Ni za povedat, kakšno veselje je tekanje in skakanje Cheesy Cheesy po snegu, norenje z Dito (tudi to sem še dočakala Shocked Shocked Grin), iskanje palic in čekiranje mimoidočih psov.
In ne vem, kdo je bolj iz sebe, Sančo ali jaz, kar glasno se smejim in tekam naokoli z njima. veselje veselje bravo Če bi bila stara 18, bi me obtožili, da sem zadeta.
Hvala tistemu zgoraj za tole krasno zimo Kiss Kiss, čeprav je jaz same po sebi ne maram.


 Grin  Afro Sančo  Kiss

Kot da bi opisovala veselje Bučka, in sicer: od kar je mrzlo, sploh pa sedaj, ko imamo še sneg, se je njegova hitrost sprehajanja povečala za 90%  Grin. Nori kot zmešan, vleče, se na veliko igra-izziva igro, uživa...res, hvala bogu za takšno zimo, čeprav bo že čez vikend otoplitev  Sad Saj je vsako leto tako, ampak letos pa sem še posebej vesela, ker smo se poleti sprehajali bolj kot starejši upokojenci, predvsem zaradi njegove izčrpanosti zaradi vročinskega udara.

Vsak, ampak res vsak ki ga vidi, misli da je Buči ful mlad pes-eni mislijo celo, da je še mladič  Roll Eyes, ko pa jim povem, da bomo februarja praznovali njegov 12 rojstni dan, se pa na veliko začudijo, češ, kako je lahko to res. Ja jaz zdej ne vem, ali so jim res vsi psi pomrli pred 10-12 letom, ali pa res naš Buči zgleda tako mlad. Ja, kot je že pudelj omenila, pes mora biti v kondiciji, in če Buči ni v kondiciji, potem me naj pa takoj hudič vzame  Wink. In zgleda, da se to res pozna.  Smiley Jaz pri Bučku opažam spremembe, ki jih pripisujem letom zaenkrat edino to, da malo slabše sliši (čeprav me res ni nikoli prav posebno slišal  Tongue) ter da je mogoče malenkost bolj "uvideven" do mene na sprehodih, čeprav je še vedno nepoboljšljiva vlečna služba  Grin Pa naj tako tudi ostane... Grin

Dita  Afro ti že veš, kako ga spraviti v pogon  Smiley ljubezen


Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2039 : sreda, 12.12.2012 : 01:37:50 »

Ej, kaj nam punce delajo, a ne, Sančo Wink
Bravo, lepe novice - ti pa kar uživaj v snegu in v družbi svoje Princeske Cheesy


Jacko, ti si pa za premečkat in za preljubčkat Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines