mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 19:32:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 202291 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #315 : sreda, 18.05.2005 : 10:05:32 »

Bina, upam da se nisi pozabila kaj si mi obljubila...  Cheesy Grin
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #316 : sreda, 18.05.2005 : 10:09:40 »

Bina, upam da se nisi pozabila kaj si mi obljubila... Cheesy Grin

Uf, kaj sem pa ti obljubila sram sram Huh Huh Huh Huh Huh Daj, spomni me, nooooo sram Wink

Citat
P.S.:Upam da ti ne bo treba štet!  Cheesy

Bo treba, bo treba Wink Tongue Tongue Tongue

Lp jana
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #317 : sreda, 18.05.2005 : 10:21:17 »

Hehe si pa pozabljiva Smiley Malo pobrskaj nazaj pa bos videla... Grin
Ok bom povedala, ampak samo zato, ker imas zdaj veliko drugih skrbi in vem, da ne mores misliti na vse Cheesy Wink Sem se povabila na obisk in ogled malih bernardinckov pa si mi rekla naj kar pridem. Upam, da to se drzi in si nisi premislila Wink Da se ne bos ustrasila, saj ne bom prisla ze takoj prvi dan. Takrat, ko bodo ze malo vecji in bodo ze hodili naokrog, taki mladicki so mi najbolj vsec Smiley
lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #318 : sreda, 18.05.2005 : 10:25:35 »

Ajaaaaaa, to Grin Grin Grin Cheesy Ah, seveda boš lahko prišla Wink Obiskov se pa nikoli ne branim Wink Jaz namreč zelo zelo rada govorim Tongue sram Grin Grin

evo, ko bodo mladički, ste VSI VABLJENI NA OBISK!! O bo to ok Wink

Lp Jana
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #319 : sreda, 18.05.2005 : 10:27:54 »

Ja, OK, kaj pa šotor proti vročini, ali pa dežju  Grin Grin Grin Glede na to, kako veselo ti obljubljamo  Cheesy Cheesy Cheesy


Lp, maj
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #320 : sreda, 18.05.2005 : 10:44:28 »

Hehe, super ane.
Dg.. Jaz upam da mi res ne bo treba stet. Grin Upam da bojo pojutrisnjem ! Wink Hehe
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #321 : sreda, 18.05.2005 : 11:52:28 »

Kljub obilici dela-priznam, da sem pričakovala in vedela kaj me čaka, toda spet sem bila presenečena. Pa bom že preživela. Vse neprespane noči mi polepšajo  Amadeus, Alfred, Apolon, Ahil, Alamo, Atos, Afrodita, Anabela, Aja (ta je največja zaspanka v leglu), Asja, Aurora, Atena in Adelina. Priporočam ti da si vseeno pripraviš trakce za označevanje psov. Verjemi mi, da razen 4 so si vsi podobni in pri tehtanju je zelo pomembno katerega imaš na vagi. po parih dnevih sem si rekla, zdaj pa vem kdo je kdo, pa sem se spet zmotila. Tudi moji evrazijci so različni a ob 2 uri zjutraj ko jih hranim bi bila brez trakcev mrzla. Pa še po barvah vem nabrzino katerega smo že nahranili in katerega ne. Ni mi treba dvigat psičkov in jih ogledovat a ta pa ima svetle tačke, ta ima pa liso na repu in tako že od daleč veš aha ta je pa že jedu.No mogoče boš imela srečo da boš imela "normalno" leglo in ti ne bo treba dodajat hrane. To skoraj 3x leglo (tako mi večina govori) pa je malce drugače.Jaz sem si priskrbela 8 trakcev pa mi jih je zmanjkalo. Trakce skvačkaš ali narediš kito, to je sedaj k je še čas kr hitr narejen, če pa bodo res tko vidno različni da boš takoj vedela kdo je kdo jih pa pač ne uporabiš.Vso srečo ti želim. i   
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #322 : sreda, 18.05.2005 : 13:23:24 »

Bina, jaz namesto trakcov (prehitro se lahko kaj zgodi, kar ni prav Cry) priporočam lak za nohte - narediš pikico na glavici ali kje drugje (jaz sem naredila na hrbtu, ker mi je bilo glavice škoda).

Jaz sem si pripravila samo en lak (ker sem pričakovala 2 mladičke - torej en rdeč in eden brez) pa sem potem za vsakega posebej šibala v kopalnico Grin Toko je bil Birijoš rdeč, Bagi zelena, Bis moder in Bon rumen Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #323 : sreda, 18.05.2005 : 14:12:20 »

Predlagam lak na enem krempeljčku... Bojo zelo luštni pa še dlaka se ne bo zlepila  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #324 : sreda, 18.05.2005 : 14:17:56 »

Bina,tudi jaz mislim da je lak primernejši Wink,saj lahko narediš čisto malo pikico...in lahko
potem vseeno dajaš trakce!! Veliko veselja Cheesy
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #325 : sreda, 18.05.2005 : 14:23:07 »

bina, a kej meris temperaturo?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #326 : sreda, 18.05.2005 : 14:24:19 »

Wiii, bina...še malo pa bo. Wink Če ne v petek, pa enkrat čez vikend. Wink Wink Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #327 : sreda, 18.05.2005 : 15:12:45 »

bina, a kej meris temperaturo?

Jap, že od 50.dneva naprej Wink Pa jo ima vedno od 37,7 do 38,2

Glede označevanja se bom pa še odločila Wink Retrieverka je imela trakce, pa mi ni nič "pojamrala", da je imela kakšne probleme Huh

Lp Jana
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #328 : sreda, 18.05.2005 : 15:35:19 »

Ja, Bina, jaz sem jim tudi potem dala take špagice, kot ene mičkene ovratnice, v istih barvah kot lak, a ko so malček zrasli.
Baje se zanjo zatikat... pa se alhko kaj zgodi..

Se mi zdi, da smo vsi bolj nestrpni in v pričakovanju, kot ti Grin Grin
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #329 : sreda, 18.05.2005 : 15:40:11 »

Se mi zdi, da smo vsi bolj nestrpni in v pričakovanju, kot ti Grin Grin

hehe, a takvidez dajem Huh Ne, ne, saj sem tudi jaz malo nestrpna. Priznam sram sram Wink Grin Cheesy Ampak na srečo sedaj malo bolj pospešeno delam, da bom potem, ko bodo mladički, bolj frej Grin Grin

Vem pa, kako se vi počutite, ker tudi jaz danes že ves dan živčno gledam spletno stran enih belgijskih vzrediteljev, kjer bi psica morala kotiti že včeraj. Pa me zanima, koliko jih je in kakšni so Wink

Danes grem Bino spet vagat, da vidim, koliko se je zredila v 1 tednu. Nazadnje je v 1 tednu pridobila 4,5 kg Shocked Shocked Pa mi je full full malo jedla Undecided  Pa Oks jo bo vidla-bo lahko še nekdo drug potrdil, ali ima velik trebuh ali ne Wink

Lp jana
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines