mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 14:36:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103529 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #30 : torek, 15.09.2009 : 10:51:13 »

Smrčeči tiger Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #31 : torek, 15.09.2009 : 11:08:56 »

Waaaaaauuuu! Kakšna familija - vsi so za pocmokat  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss  Cheesy

Hojla, človeški služabniki, a se vam ne zdi, da bi lahko na balkon postavili malenkost večja korita  Grin  Tongue
Pazite, ker kosmati "Sindikat zatiranih in ubogih" skrbno spremlja v kakšnih NEudobnih razmerah bivajo vaši mački  Tongue Grin .

LP vsem na štirih tačkah od sindikalistov Micke in Ficka  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #32 : torek, 15.09.2009 : 11:39:43 »

Hojla, človeški služabniki, a se vam ne zdi, da bi lahko na balkon postavili malenkost večja korita  Grin  Tongue
Pazite, ker kosmati "Sindikat zatiranih in ubogih" skrbno spremlja v kakšnih NEudobnih razmerah bivajo vaši mački  Tongue Grin .

Grin Grin Grin
Res trpijo naši til mačkonči Smiley Imajo sicer na voljo 5 korit s travo, a kar ni dovolj za njih Smiley
V takilih nečloveških razmerah se morajo reveži striskati...


 Grin
Sem že razmišljala, kako bi celoten balkon zasadila, pa je malo pretežka zadeva za balkon. Sem pa res iskala kakšna korita za rože, ki bi bila širša, a kaj ko so vsi širši tudi ful bolj globoki, "teglcev" za rože pa res ne rabimo Smiley

Tako se morajo v teh malih, ozkih gužvati   Roll Eyes



Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #33 : torek, 15.09.2009 : 13:48:51 »

Hm, a lahko še mene (in moje mačke) posvojite?!? Lepooooo prosim!  Huh  Roll Eyes
Obljubim, da sabo prinesem 10 zelooooo širokiiiiiih in ne preeeeeglobokih koritov!!!!  Cool
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #34 : torek, 15.09.2009 : 14:23:48 »

 Kiss Kiss Lubčka Lemončku, ups sorry, ..............Charru. Tongue
Ga pogrešamo.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #35 : torek, 15.09.2009 : 14:38:31 »

Hm, a lahko še mene (in moje mačke) posvojite?!? Lepooooo prosim!  Huh  Roll Eyes
Obljubim, da sabo prinesem 10 zelooooo širokiiiiiih in ne preeeeeglobokih koritov!!!!  Cool

 Grin Hahaha  Grin
Sicer bi zdaj prostorsko verjetno še šlo, ker smo se iz garsonjere v 3ss selili Smiley Samo, po moje bi nas takoj landlord iz stanovanja zabrisal, ker sem jih že tako malo s svojim šarmom "začarala", da so rekli, da so tudi muce dobrodošle Smiley (seveda, če pokrijemo morebitno škodo, ki jo muce naredijo, jaz pa že študiram, če kar zdaj en poseben font samo za to odprem in začnem šparat  Roll Eyes)
Meni se pa itak meša že, ker tok sanjam, da bi posvojila še kakšnega peska  Cheesy Tako da sori, te zdajle ne morem, te pa lahko dam na wish listo in si potem takoj za psom pa mogoce se kakšnim mačkom na vrsti  Tongue Wink




Kiss Kiss Lubčka Lemončku, ups sorry, ..............Charru. Tongue
Ga pogrešamo.

Sej vem, sej vem...ga lubčkamo non stop še v tvojem imenu...sploh pa, saj veš...si lepo vabljena, da ga prideš obiskat...in ostale tvoje ex začasnike Smiley


Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #36 : ponedeljek, 21.09.2009 : 10:29:02 »

Naša "mala" mačja družina je že čisto prava družina....Skupaj jemo, skupaj spimo, skupaj imamo dirke po celem stanovanju (ob seveda najbolj nemogočih urah   Roll Eyes Cheesy Wink)...

Smo se tudi vagali in naša trenutna statistika je:

Charr...........2,2 kg
Sky..............3,0 kg
Mei Lin.........3,8 kg
Nikki.............5,0 kg
Tia................6,0 kg (ja, shujševalna ni učinkovita Smiley)
LooNee.........si ne upa na vago stopit  Tongue

Jemo pridno, eni bolj kot drugi...naš novi glavni požeruhec je Sky, ki leze v vsak krožnik, kozarec, skledo, itd.... in je že skoraj 1x večji od Charra Smiley
Palačinke pa so najtabuljše!  Cheesy





Naš mali, čisto najmanjši Charr, pa je nežna dušica, ki zeloooooo glasno prede (najraje ponoči, ko mi spi na glavi seveda  Roll Eyes), se rad lubčka in največkrat kot veverica sedi na moji rami, medtem ko gazdarica opravlja gospodinjska opravila  Cheesy  Grin





Še najbolj zadovoljen od vseh pa je Nikki, ker ima končno dve novi igrači! Ker je iz tiste male puhaste kepice zrastel že ogromen mačkon, včasih zgleda res kot velikan proti Skyu in Charru, ko se valjajo po tleh....Velikan, a zelooo nežen velikan  Cool





Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #37 : ponedeljek, 21.09.2009 : 10:30:51 »

No, od včeraj smo pa prikrašani za dobro papico in smo na dieti z briketi, ker malo mehkeje kakamo, pa gazdarica pravi, da ziher je ziher in nam ne privošči konzervic in meska  Sad

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 21.09.2009 : 10:47:28 »

No, od včeraj smo pa prikrašani za dobro papico in smo na dieti z briketi, ker malo mehkeje kakamo, pa gazdarica pravi, da ziher je ziher in nam ne privošči konzervic in meska  Sad



gazdarica ima čisto prav! Sej ni tko hudo, no....pa za kakšnega kuhanga piščančka se priporočte, je dober in zdrav - pa boste vidli, kako radi boste imeli dieto! Wink Kiss

LooNee, iskala si širša cvetlična korita za zasadit s travo....kaj pa, če bi zasadila kar kakšen mačji WC? So kar fajn široki eni! Grin
no ampak v bistvu se sploh ne hecam. V tem primeru bi imeli stranišče-igrišče in ne tko kot pri nas doma, ko mačjega medvedka Taja stalno podučujem, da stranišče ni igrišče..... Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #39 : ponedeljek, 21.09.2009 : 11:10:57 »

gazdarica ima čisto prav! Sej ni tko hudo, no....pa za kakšnega kuhanga piščančka se priporočte, je dober in zdrav - pa boste vidli, kako radi boste imeli dieto! Wink Kiss

Oh, sej kuhanega piščančka tudi radi papamo! Smiley
Jim ga kar skuham, z malo zelenjave, brez začimb in soli, potem jim pa malo meska narežem na kocke, ostalo pa spasiram, da imajo omakico in meska, spakiram po porcijah in dam v zmrzovalnik... Tako da imajo vedno na "lagerju".

Zdaj sem jim ukinila edino konzervice in paštetke ter surovo meso...  Roll Eyes



LooNee, iskala si širša cvetlična korita za zasadit s travo....kaj pa, če bi zasadila kar kakšen mačji WC? So kar fajn široki eni! Grin
no ampak v bistvu se sploh ne hecam. V tem primeru bi imeli stranišče-igrišče in ne tko kot pri nas doma, ko mačjega medvedka Taja stalno podučujem, da stranišče ni igrišče..... Grin

Sem že sama razmišljala, da bi kar wcje uporabila, ker je dimenzija res fina in zdaj imajo že en tak "wc" za vodo, ker je seveda veliko večji užitek piti ali iz nekih velikih posod ali pa iz mojega kozarca Smiley



Samo sem se odločila, da bom še kar nekaj teh navadnih cvetličnih korit kupila (stane samo par €, wc-ji pa vedno prav pridejo, pa tudi malo dražji so Smiley) in jih namontirala enega zraven drugega in magari stranice vmes odrezala, da bo eno veliko travnato ležišče  Smiley Zjutraj in ko pridemo domov, komaj čakajo, da jim odpremo balkon, potem se pa vsak v svoj "teglc" usede in uživa "v naravi"
 Cool  Grin  Cheesy

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #40 : četrtek, 24.09.2009 : 10:11:40 »

Kakšna noč!!

Nisem zatisnila očesa tam od 3h naprej, ker se je naš najmlajši gospodič Charr odločil, da bo danes ne samo spal na moji glavi....ne, na vsak način me je hotel cel noč lubčkati na usta, hudiček mali  Tongue
Ni pomagalo, da sem obračala glavo, ker se je gladko prestavil na drugo stran, ni pomagalo, da sem se poklila čez glavo, ker je potem na vsak način hotel zlesti pod oddejo, še manj pa je pomagalo, da sem si glavo zakrila z rokami, ker se mu je to zdelo še bolj fanj, ker je imel tako izziv, kako priti so ust preko teh zanimivih ovir!  Roll Eyes

Ta naš malo norec se sicer res zelo zad lubčka, samo Charr...daj vsaj ponoci mi daj mir!!  Cheesy Grin Cheesy Grin

Sem pa vedno vesela, ko pridem domov iz službe in me seveda vseh 5 pričaka pred vrati, Charr se pa še vedno dvigne na zadnje tačke, me objame in mi da lubča...kakšen cuker  Kiss Kiss Kiss

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #41 : četrtek, 24.09.2009 : 10:14:49 »

No, driske nismo dobili, se je pa izkazal tudi kuhan piščanček kot zelooooo dobra papica Smiley))

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #42 : četrtek, 24.09.2009 : 10:20:43 »

Po večerji pa paše še malo počitka Smiley



Tole je naša najljubša postelja, za katero se vsi po vrsti grebemo Smiley


Če pa je gužva, pa je tudi umivalnik ok  Cheesy




 Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #43 : četrtek, 24.09.2009 : 10:23:25 »

Lepotci vsi po vrsti, sploh tale v umivalniku  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #44 : četrtek, 24.09.2009 : 11:12:53 »

UAU, to je vse kar lahko rečem, za muce in za to, kako imaš lepo poštimano zanje! Res si super  Kiss Smiley pa mucice so vse takoooo lepe  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines