mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 16:21:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 684 685 686 687 688 [689] 690 691 692 693 694 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1751022 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10320 : nedelja, 01.07.2012 : 19:05:48 »

Se mi je zdelo, da je bil kak tehtni razlog za zavrnitev, kot je do sedaj še vedno bil.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #10321 : nedelja, 01.07.2012 : 19:06:59 »

Kakor piše, tako je za razumet.
No, se ne razume. Ker najprej piše, da bo iskanje doma trajalo toliko časa, da bo našel primernega (5.točka), nato piše, da Flik ne išče doma na forumu, spletni strani ali kje drugje (8.točka). Pa nima veze, drugi so najbrž razumeli.
Se mi je zdelo, da je bil kak tehtni razlog za zavrnitev, kot je do sedaj še vedno bil.
Itak.
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10322 : nedelja, 01.07.2012 : 19:25:19 »


... Flik pač ne išče doma na forumu, spletni strani ali kje drugje. Polona

boste oprostili zgornji citat, me je pač naspidiralo do amena :  a se ne da  prebrat uvodnih navodil in  jih realizirat- nemreč  potrebuje vodenje na neograjenih površinah - povedano  direktno !  a kdo rab še kaj drugega kot osovna navodila??   Amen
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10323 : nedelja, 01.07.2012 : 19:47:30 »

No, se ne razume. Ker najprej piše, da bo iskanje doma trajalo toliko časa, da bo našel primernega (5.točka), nato piše, da Flik ne išče doma na forumu, spletni strani ali kje drugje (8.točka). Pa nima veze, drugi so najbrž razumeli.Itak.

Ja, res ne razumem, česa ne razumeš. Jaz ali moji zaposleni smo se odločili, da ga bo iskal toliko časa, dokler ga ne najde in da ga ne išče več.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #10324 : nedelja, 01.07.2012 : 19:48:31 »

Zen.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10325 : nedelja, 01.07.2012 : 19:56:10 »

Pozdrav soncu  Cheesy
Logiran

irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10326 : nedelja, 01.07.2012 : 19:58:26 »

 ;)sem slišala , da ta pol zagrab v križu ....
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #10327 : nedelja, 01.07.2012 : 19:59:30 »

1. Nesojena Flikova posvojiteljica (Flik ni star tri leta in ni bil prej šolan) je meni osebno v prvih razgovorih po telefonu razlagala, da njen gordon doma trpi, tuli, ne more vstati, je gluh in slep, je shujšan, ker ne more jesti in da se zaveda, da je egoistična, ker se ne poslovi od njega. Na moje vprašanje, ali dobiva protibolečinsko terapijo (vsaj), je odgovorila, da pri veterinarju ni bila, da ve, da so vsi njegovi sorodniki že zdavnaj pokojni zaradi različnih oblik raka. Na moje osebno vprašanje v živo sem od nesojene posvojiteljice dobila odgovor, da ga je odpeljala na evtanazijo, v isti sapi od osebe, ki je bila zraven pa, da je poginil.

fak ej, da pustiš psa tkole crkavat ...  bruham bruham bruham
še dobro, da ga je imela takooooooooooooo neizmerno rada. se človek ne upa pomislit kaj bi šele bilo, če ga ne bi imela takoooooooooooooo zeloooooooo rada.

človeku, ki je brez sočutja v takšni meri, pa itak ne moreš nič razložit.
ker čisto izkustveno ne kapira, da obstajajo tudi ljudje, ki imajo svoje pse tako radi, da jim na tak ali drugačen način lajšajo oz. prihranijo zgoraj opisano bedo.

za takele vam pa nisem čist nič fovš  Sad.
držte se tam gor  Afro
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10328 : nedelja, 01.07.2012 : 20:03:25 »

Ma ja, no, saj je dovolj zgovorno že, da imaš psa tako rad, da ga pustiš prosto šetat po Ljubljani.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #10329 : nedelja, 01.07.2012 : 20:09:50 »

Smo povedali vsaj približno kar smo mislili, da je prav...mogoče bi blo bolje zaključiti. Smiley
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #10330 : nedelja, 01.07.2012 : 22:04:10 »

Ja, res ne razumem, česa ne razumeš. Jaz ali moji zaposleni smo se odločili, da ga bo iskal toliko časa, dokler ga ne najde in da ga ne išče več.
No, odlično, me veseli za Flika. Je pisarija nesojene posvojiteljice le bila koristna za nekaj dobrega Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.319


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10331 : nedelja, 01.07.2012 : 22:28:08 »

Ker sem zamudila ves tale 'žur', bom šele zdaj, čeprav ste že zaključili, dodala tole:

1. Vajo v šumovem (forumski nick) stilu smo v preteklosti ponavljali od začetka do konca in nazaj v zelo kratkih intervalih skoraj enkrat na teden. Iz njih smo se le nekateri nekaj malega naučili. Mogoče predvsem to, da ne gre vsemu, kar nekdo o nekom drugem v afektu napiše na nek forum, verjeti na prvo žogo, temveč da je za konstruktivno debato o kakšni nepravilnosti potreben še vsaj kakšen mini point z druge strani, ali pa vsaj ena mini distanca do napisanega v afektu. Upam, da bo po tejle vaji kakšen več razumel, kaj so to jezne objave po forumih (in fb). Take zgodbe se začenjajo, nadaljujejo in zaključujejo skoraj vedno povsem enako - iz 'pravljic' se transformirajo v prave 'drame'.

2. Ihanska zgodba je še ena v nizu 'skoči, potem razmisli'. Kaj je bilo ozadje, je že povedala Smet, kaj je bilo ospredje, pa lahko vsak posluša na radiu Hit. Zanimivo, kot vedno, da se takoj skače, ko nekdo reče Horjul. Sploh se ne posluša, kaj šele skače, o razmišljanju pa praktično ni sledu, ko v isti zgodbi nekdo po kuharsko zameša k Horjulu še mesto Ljubljana, neko neimenovano nemarno zaslužkarsko društvo, ki ga menda plačuje država in ljubljanskega župana. Da o tem, da je bilo govora o nekem očetu in koruzi, v kateri ni bilo več psov, se je pa v njej pričakovalo 15 zavetiških iskalcev le-teh tudi na radiu, ne bi razpredali. Tako sploh ni čudno, da gre nadaljevanje v stilu zgornje točke 1. Razumem, da župe, o kateri govori voditeljica na radiu, sama popolnoma nič ne razume, čudi pa me, da drugi župo mešajo, brez razmisleka, kaj vse je folk pred njimi že zmetal vanjo. Celo več - še sami bi mal svojih sestavin not nametali.

Samo malo zdravega razuma in malo distance, pa bo šlo razumet marsikaj, še preden bo komu od besa kri zalila oči.

Da bo Flik slej kot prej našel primeren dom, ni preveč za dvomiti. Če ga ne bo, bo pač imel podaljšanje začasnega. Je Smet povedala. Nič tako nerazumljivega, da bi bila potreba po posebnih pojasnilih. Ni ne prvi in ne zadnji. Moje stališče vsekakor je, da mu je bolje v pesjaku kot na ulici. Menda je bil Šum kar pogosto v Gmajnicah. Nekaj malega se še vedno najde tule in tule, nekaj pa vedo povedati razni ljubljanski prostovoljci.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10332 : torek, 03.07.2012 : 12:16:16 »

Smetka, hvala za pojasnilo. Smiley

Jana, v svoj zdrav razum ne dvomim in mi ni všeč, da ga kdorkoli postavlja pod vprašaj, če se je to nanašalo tudi name. Slišala sem govorice ljudi, ki so poslušali prispevek in  potem še posnetek na radiu, ter želela slišati še drugo plat zgodbe. Zato, da ne bi sklepala narobe in krivično. Tako ravnam vedno , kadar v nekaj nisem prepričana, ne glede na to na katero zavetišče ali društvo se kaj nanaša.

Lep, pa ne prevroč dan vsem skupaj želim. Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #10333 : četrtek, 12.07.2012 : 22:46:35 »

Smetka, si dobila ZS?  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10334 : sobota, 14.07.2012 : 08:22:18 »

Dobila, bom poklicala in vprašala, kaj se dogaja.
Logiran

Strani: 1 ... 684 685 686 687 688 [689] 690 691 692 693 694 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines