mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 18:26:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!  (Prebrano 27328 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #75 : četrtek, 29.11.2007 : 09:31:13 »

Imate prav. Najboljše, da se seznam dopolnjuje ko posameznik napiše, da JE NAKAZAL in koliko. Da dobimo vsaj okvirno cifro. Pa začnimo:

Dominika                  10€
TinaZ                        50€
Kimi                          10€
Lisa                          10€
Laguna                     20€
Dominika - kolega     50€
BooBoo                     ?
MakyTT                     20€
____________________
                                 170€

Očitno jih je kar nekaj, ki ne želijo biti izpostavljeni ali pa so prijatelji od sodelujočih na forumu, ker se številka kar precej razlikuje od Smetkine. Ampak dokler je več je super.

Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #76 : četrtek, 29.11.2007 : 09:33:37 »

Citat
Smetka pa se bomo, sam da dobimo placo
Tudi jaz, takoj 5.ega , za Miklavžka Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #77 : četrtek, 29.11.2007 : 09:34:46 »

Aja, sem pa preposlala mail na naslove znancev z linkom do mojpes.neta-a in navodili za nakazila, tako da upam, da bo kaj kapnilo tudi od "neznancev" na forumu.
Logiran
horvat73
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 217


« Odgovor #78 : četrtek, 29.11.2007 : 09:59:53 »

Torej ... zagnjavila sem sorodnikom in znancem z mailom, ki ga je sestavila ika in srcno upam  Smiley, da bo kaj odziva (se najbolj pa bi bila vesela, ce bi se kdo odlocil za posvojitev, saj menim, da je to ta glavno, ob cemer bo zavetisce lahko dolgorocno funkcioniralo ...).

Moj proracun je za ta mesec na zalost ze izcrpan  Sad, definitivno pa (zraven mojega rednega mesecnega "posvojitvenega zneska") prileti drugi mesec denar tudi iz tega naslova - se bom potrudila, da bo vec, kakor se predlaga.

Lp
 
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #79 : četrtek, 29.11.2007 : 10:26:33 »

Kaj napišemo na položnico? Kar "za zavetišče Horjul"?
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #80 : četrtek, 29.11.2007 : 10:38:56 »

ja sam res. jaz sem ostalim rekla naj napišejo kar Božična akcija
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #81 : četrtek, 29.11.2007 : 10:44:11 »

super ste to začeli..res  Smiley seveda bova tudi midve z Zaro svoj del prispevale.. Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #82 : četrtek, 29.11.2007 : 10:45:55 »

Smetka pa se bomo, sam da dobimo placo Cheesy

Se mi zdi da smo vsi enotnega mnenja, da bomo z zaprtjem tvojega zavetisca vsi na zgubi (mi in zivalice), zato bomo naredili vse kar je v nasi moci da do tega ne pride Cool

Vzemi to kot naso pohvalo tvojemu delu Wink

Se strinjam. Tudi jaz nakažem ob plači Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #83 : četrtek, 29.11.2007 : 10:46:03 »

Nakažem takoj ko pridem domov. Nakazala bom 20€. Alba pravi, da se odpove eni škatli priboljškov Wink.
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #84 : četrtek, 29.11.2007 : 11:20:56 »

ojla

sm bla tut sama total šokirana ko je je smetka objavlja da zapira. mislim, da bi bila to res zelo zelo zelo žalostna novica za pasje tačke in mačje ritke. jst bom tut nekaj prispevala....pa še za mojga zravn dam....tko da računite še za 20 EUR. sam sm bl staromodna pa ne delam teh nakzil prek neta.... jst bom kr gargamelčico za rokav pocukala pa ji osebno nesla pa bo ona dostavla k bo šla v horjul....maja a ti je ql???


pa za kak koledarček bi se tut rezervirala  Tongue...seveda za protiplačilo  Roll Eyes
 

lp valentina
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #85 : četrtek, 29.11.2007 : 14:37:46 »

Nakazano ,pa drug teden bo še nekaj.(Polona- nakazano z računa moje firme,naslednjič pa upam da bo že z društvenega računa)lp
Upam,da se bo nabralo vsaj za račune veterinarjev,ampak bodo spet računi drug mesec in še naslednji...
Bi se občinstvo tule moralo zmenit za nekaj v tem smislu,pa da bi teklo vsak mesec.

Pohvale organizatorki.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #86 : četrtek, 29.11.2007 : 14:44:15 »

Odlična ideja, pa čeprav žal to ne more biti trajna rešitev; že rešitev trenutnih težav je zdajle nekaj vredna. Smiley
Zdajle grem na pošto, mojih (zadnjih  Tongue) 10 evrčkov nakazat, pa za posvojitev Njufkota na daljavo sem se tudi prijavila (nakažem pa po plači).  Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #87 : četrtek, 29.11.2007 : 15:57:21 »

Z eno od forumašic sva se pogovarjali, da bi bilo fajn, da se oblikuje tudi eno ne preveč dolgo a udarno besedilo, katero bi se razneslo po poštnih nabiralnikih. Zakaj? Predvsem zato, ker še vedno obstaja precej ljudi, ki bi radi pomagali živalim ali pa celo to delajo že celo življenje, žal pa ne uporabljajo interneta in ne poznajo spletnih strani, na katerih se takšne akcije odvijajo.

Zato bi se oblikoval letak, katerega bi potem mi forumaši raznesli po čimveč poštnih nabiralnikih in tako dosegli tudi ljudi, ki se ne gibljejo v internetnem prostoru.

Letak lahko do večera oblikujem tudi jaz, zaželjena pa je pomoč, mnenje ... od vseh vas.

Kaj menite?
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #88 : četrtek, 29.11.2007 : 15:59:03 »

Trajna mogoče ne,nekaj v tem smislu bi pa lahko bilo mogoče vsaj za kako leto ali dve,dokler si ne zmislimo metode,da bi lahko manjkajoči denar pobrali malo na širše.
Po medijih,preko društev,z raznimi akcijami...
Če bomo čakali na neko formalno državno rešitev,močno dvomim,da jo bomo sploh kdaj dočakali,v kratkem pa sigurno ne.
Ker tolikokrat omenjamo razvitejši zahod-tudi tam se samo delno financirajo preko državnih sredstev,vse ostalo zberejo društva,ki so ustanovljena nalašč zato.(tudi mi smo ga ustanovili,je še čisto frišno,upam pa,da bo z leti uspešno najbolj prav na tem področju-to je zbiranje finančnih sredstev na vse mogoče načine).

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #89 : četrtek, 29.11.2007 : 16:05:07 »

Mel, ravnokar sem govorila z yo in predlagam, da preverita pravno podlago za metanje letakov v kaslce.

Vsekakor se je treba izogniti insinuaciji, da to dela Horjul, ker najbrz lahko ima Smet probleme.

Moj predlog bi bil razdelit letake po trgovinah, vet. ambulantah, zdravstvenih domovih ... skratka vsepovsod tam, kjer se zbira vecje stevilo ljudi, treba pa je vsepovsod prej vprasati, ce se lahko letaki tam pustijo, da jih ljudje vzamejo.
Morda tudi kje nalepit ...
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines