mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 06:18:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uničevanje stanovanja  (Prebrano 49544 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.308


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #165 : četrtek, 13.11.2008 : 00:49:31 »

oaza88, beres maile?
Ce ne, ti naj da zgornji popravek misliti.
Hvala.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #166 : četrtek, 13.11.2008 : 01:11:33 »

liza-asta, moj je fenomen. V vseh pomenih besede. Saj bi se smejala, pa niti ni tako zelo smešno.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #167 : četrtek, 13.11.2008 : 01:19:19 »

Ne bom nikoli pozabila, ko sem prišla iz službe in me je pred vrati čakala 50 kilska omara, ki jo je zvlekel za taco, pa pregriznjen kabel od hladilnika, čeprav je bil skrbno zalepljen po steni s salotejpom. Hvala bogu mu nič ni bilo. Pa cele role wc papirja vsepovsod, pojedena kljuka, pa vosek od sveč... Ko se je naučil odpirat vrata, je pa eno lepo dopoldan poskušal zlest k prašičku v kletko, ker bi se on igral. Smiley Steljo sem pobirala po stanovanju še tedne za tem.  Lips Sealed Enkrat je celo potrgal lajsne po stanovanju.  Še žrebljičke je odstranil Smiley Lump blesavi!  Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #168 : četrtek, 13.11.2008 : 01:24:41 »

Ojoj! Teli pa so destroyerji! Pa sem mislila, da je moj lump, ker je drage grmičke ruval iz zemlje in korenino odgriznil stran, pa mamine tulipane, tako, da je odgriznil samo cvet. Ne vem sicer, kaj bi bilo, če bi lahko bil v hiši no, ampak po temle kar berem, je bil pravi angelček Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #169 : četrtek, 13.11.2008 : 07:45:49 »

oh Jana (in ostali)...ja mi je dal zgornji popravek misliti (se že vidi rezultat, aneda Wink), ampak RES se tule v vaši družbi počutim kot doma in mi enostavno kar uide (=uhaja) pisanje "po domače" - kot bi se pogovarjala z vami v živo nekje.  Smiley
Tako da se bom zdajle malce pokujala in umaknila komentarje, za nedoločen čas.
Sori še enkrat, če je bilo z moje strani vse skupaj prehudo...
Rada vas imam. Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #170 : četrtek, 13.11.2008 : 08:36:44 »

Jaz sem za Bello imela 2 različna spreja proti grizenju.. noben ni pomagal. Tudi tobasco mi je polizala... Shocked Roll Eyes
Zato jo imam v kletki ko nas ni .. pa se frizira potem!
Mela sem v mislih sprej ki preprečuje grizenje dlake in ne pohištva.. sprej je pa od biogroom-a. Sem ga naročila preko interneta (mr.Pet) pa sio mi ga v 3 dneh poslali. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #171 : četrtek, 13.11.2008 : 08:56:22 »

Ko tole berem mi gredo vsi moji blond poblajhani laski na glavi pokonci Roll Eyes Shocked
Vsa čast vašim živčkom in samokontroli Smiley. Saj vem da ljubezen premaga vse, ampak tole je pa uhuhu hudo za prebrat  Shocked
Missy moja jaz te mam rada Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #172 : četrtek, 13.11.2008 : 09:21:53 »

kocka, saj se navadiš. Ne navadiš na ta način, da dvigneš roke, pa čeprav vsi poskusi cepajo v vodo, pač pa se navadiš globoko vdihnit in ne kričat, ko stopiš na kraj zločina  Grin Grin Grin
Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #173 : četrtek, 13.11.2008 : 11:39:27 »

YO se strinjam, res so mali navihanci, včeraj je meni zgrizla papir za priporočeno pošto Wink zdej si pa lahk narišem paket nekam Smiley kolk me bodo na pošti čudn gledal k bom ke pršla brez listka Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #174 : četrtek, 13.11.2008 : 19:20:02 »

Moram povedat, da se je moja (čisto)malo umirila  Wink
Samo zdaj bo spet hudo, ker mora mirovati zaradi manjše poškodbe tace. Krajši sprehodi in nič letanja in dirkanja....pa me malo skrbi, da ji ne pride že spet kaj na pamet  Cheesy

Je ravnokar v parih minutah scefrala žogo  Roll Eyes in ker sem pospravila vse koščke, je nekam sumljivo ogledovala ventil na radiatorju  Shocked Undecided Uf...težka bo...

Pa saj zna bit tudi angelček (kadar JE ali SPI)  Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #175 : četrtek, 13.11.2008 : 19:53:17 »

...je nekam sumljivo ogledovala ventil na radiatorju  Shocked Undecided Uf...težka bo...

Pa saj zna bit tudi angelček (kadar JE ali SPI)  Grin

Aha... Pri nas ima ventile in cevi na skrbi ena od mačk. Potem se pa občasno utapljamo v poplavah.
Ja, moji so tudi angelčki. Predvsem takrat, ko spijo.
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #176 : četrtek, 13.11.2008 : 20:06:14 »

Moji Tashiki, btw izobrazeni oblikovalki za notranji design, ni bil vsec topli pod v kuhinji (imitacija plute). Je rekla, da ni v skladu z zeleno pobarvanami stenami...
Sploh ni razumela, zakaj nisem bila navdusena, ko sem prisla domov... Ona je s takim veseljem odtrgala velik kos toplega poda, v upanju, da ga bom nadomestila z ustreznim Smiley.
Za vse, ki nas ne poznate, Tashi je en mali shih tzu Roll Eyes. Od takrat sem zmeraj s strahom pricakovala porocila od lastnikov njenih mladickov Tongue...
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #177 : četrtek, 13.11.2008 : 21:10:17 »

A res ? Nisem vedela, da imajo tudi "tamali" preoblikovalske sposobnosti  Wink Roll Eyes
Imate pa sedaj po njeni zaslugi vse v stilu  Cool
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #178 : četrtek, 13.11.2008 : 21:19:44 »

A res ? Nisem vedela, da imajo tudi "tamali" preoblikovalske sposobnosti  Wink Roll Eyes
Imate pa sedaj po njeni zaslugi vse v stilu  Cool

Ne samo to Roll Eyes... Po njenih priporocilih nismo zamenjali samo stanovanja, ampak celo drzavo Grin ... Se je splacalo poslusati njene nasvete Tongue Smiley.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #179 : četrtek, 13.11.2008 : 21:33:52 »

Hehe...torej drži, da je vsaka stvar za nekaj dobra  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines