mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 07:14:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Uresničene sanje - INDY
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uresničene sanje - INDY  (Prebrano 52799 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Urši
otrok do 14 let
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #90 : sobota, 31.01.2009 : 21:15:20 »

po dolgem času malo novičk...
Indy pridna, umirjena, zadovoljna, kadar je zunaj prosta na travniku teče kot konj, noro je kaj takšnega videti Wink
Včeraj sva tudi prvič šle na kolo, uf, to pa je moč Shocked Med tem ko imam lahko ostale tri brez težav naenkrat ob kolesu, sem bila z Indy kar malo prestrašena Tongue drugič jo bom kar zajahala pa naj teče z mojimi kilami Grin drugače je bila zelo pridna, smo srečali 2 psa, seveda odvezana Roll Eyes, ampak sem še vedno živa in kolo celo... joj, če bi me hotela povlečt... nočem sploh razmišljat o tem Tongue

MAlo sem se uštela kar se tiče izpitov osnovnega šolanja... huh... Sedaj mi je jasno zakaj na poligonih ni videti irskih volčjih hrtov Wink
Potrebuje ogromno ponavljanj, seveda je zadeva še težja ker ne vem niti npr. kakšen ukaz je imela za prostor, psica je po šestih letih nekje drugje, nikoli še ni delala poslušnosti kot izgleda...(zna pa sedi, prostor, ko ji pokažem in dat tačko...) Ampak nekaj bo že iz tega, včeraj prvo rundo ni poštekala (delali sva pozornost), potem po majhni pavzi je zadevo poštekala in izpod tistih košatih ''obrvi'' tako previdno in z velikim zanimanjem in pričakovanjem pogleda navzgor, da mi gre kar na smeh Grin

Njena igra zunaj s Tayosem izgleda grozljivo, ker tisti njeni renčeči zvoki (pri tako velikem  psu Roll Eyes ) res naježijo kožo Wink Tongue Tako da se je Tayos nekajkrat že ustrašil in malo pop** nazaj. Maika čisto ignorira, dovoli mu, da skoraj dobesedno na njej spi... Z Oxo pa sta se enkrat še ''skregali'', ker Oxa pride do nje in trikrat zalaja, češ ''I'm the boss here'', enkrat pa se Indy ni dalo tega poslušat Roll Eyes  Kaj takšnega res še nisem videla, toliko psic kot je že bilo v stanovanju (čuvanje, obiski), pa ni niti pri eni Oxa počela tega kar zganja nad Indy Huh Včeraj pa me je pa skoraj kap, ko pridem v sobo in zagledam Indy in Oxo skupaj na enem kavču skupaj ležat Roll Eyes

Zobke ima zaenkrat zelo lepe, kremplje počasi strižemo (so blazno dolgi), ušeska spucana, dlaka negovana... Smiley

lp
Teja, Oxa, Tayos, Maik, Indy Smiley

Ta renčeči zvok pa poznamo  Wink Tongue
Sicer pa za Silverja nimam motivacije, vse žoge, igrače, cufe ga ne zanimajo, briketi za nagrado tudi ne. 
Vse kar je, je čohanje od mene  Grin Cheesy   Nisva pa nikkoli dela kaj veliko trikov in tega, preprosto ga ne morem zmotivirat. Taco pa že od malega obvlada  Smiley Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #91 : sobota, 31.01.2009 : 22:36:30 »

huh, pozabila, da se po hiši sprehaja mali osliček, moje meso je iz pulta izginilo, le kdo je ta baraba, ki lahko brez težav položi celo bučo na pult?! Grin Roll Eyes
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #92 : sobota, 31.01.2009 : 23:52:24 »

moje meso je iz pulta izginilo, le kdo je ta baraba, ki lahko brez težav položi celo bučo na pult?! Grin Roll Eyes

 Grin Grin Grin Grin

Joj, kako pa so takšne hrtovske kraje znane tudi nam ....
In potem tisti njihov nedolžni pogled:"Nič videl, nič slišal ... Roll Eyes Huh"

Tako rada berem vaše prigode ... in prav vesela sem, da se imate tako lepo ...Cool



Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #93 : nedelja, 22.02.2009 : 23:53:45 »

Sem šele sedaj zasledila, sam nikoli ni prepozno; ČESTITAM ob novi članici in seveda uresničeni želji!  Smiley

Hehe, vsakič ko grem mimo kakega irca pomislim nate, zdej bom pa še tolk bolj  Grin

Lepa velikanka je  Wink

Počohaj vso kompanijo  Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #94 : ponedeljek, 23.02.2009 : 00:02:07 »

Počohaj vso kompanijo  Wink
kompanija je ta trenutek gromozanska, poleg mojih 4 in 1 v varstvu sta tu še 2 pasja mladiča, najdena iščeta nov dom, bosta velika, punčka in fantek... samo BTW, če bi kdo poznal kakšnega potencialnega skrbnika Wink
Logiran
Urši
otrok do 14 let
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #95 : četrtek, 12.03.2009 : 20:07:30 »

Teja, kaj ti hodiš z Indy na tečaj za A izpit k Cvetki?  Je danes povedala, ko smo se nekaj pogovarjali o Silverju.  Smiley
Sem pa jaz na tečaju za b-bh s svojim nemcem.


Mogoče kaj novih fotk lepotičke?
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #96 : četrtek, 12.03.2009 : 22:04:40 »

Teja, kaj ti hodiš z Indy na tečaj za A izpit k Cvetki?  Je danes povedala, ko smo se nekaj pogovarjali o Silverju.  Smiley
Sem pa jaz na tečaju za b-bh s svojim nemcem.


Mogoče kaj novih fotk lepotičke?
Z Indy sem bila prvo uro na A-tečaju, res je, vendar nimam časa, da bi redno hodila. Bova pa definitivno opravljali izpit...
na bbh se bomo videli, ko utegnem kaj prit naokoli, imam pa vedno potem s sabo tudi Indy, tako da me ni za zgrešit.
In kaj je rekla Cvetka? Grin nima hrtov ponavadi ane Wink
fotke bodo... enkrat ko bo čas za usest se sram
Logiran
Urši
otrok do 14 let
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #97 : petek, 13.03.2009 : 14:49:58 »

Z Indy sem bila prvo uro na A-tečaju, res je, vendar nimam časa, da bi redno hodila. Bova pa definitivno opravljali izpit...
na bbh se bomo videli, ko utegnem kaj prit naokoli, imam pa vedno potem s sabo tudi Indy, tako da me ni za zgrešit.
In kaj je rekla Cvetka? Grin nima hrtov ponavadi ane Wink
fotke bodo... enkrat ko bo čas za usest se sram

No, rekla sem ji da je Silver pasme Irski volčji hrt, pa je rekla da ima enega v A-tečaju pa smo bili malo radovedni. Je rekla, da ima psičko neka Teja, ki je že zelo dolgo čakala na svojega Irca in ima šest (mislim da) psov.  Wink Sem se takoj spomnila nate, ker ircev pa tu res ni veliko.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #98 : sobota, 02.05.2009 : 13:49:06 »

hehe, da ne bo tukaj pomote, 6 pov je bilo začasno, moji so stalni 4, 2 najdenčka, začasna, ki sta že v novem domu.

Moram pa priznat, da z Indy nisva več v A, temveč v Bbh Roll Eyes. Bojim pa se, da bo za izpit vroče in glede na njeno starost jo bo vročina izredno motila, tako da ne vem kako bova potem delali...

Urši, kako tvoj irc prenaša vročino?
Logiran
Urši
otrok do 14 let
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #99 : nedelja, 03.05.2009 : 22:40:34 »

Sem že ugotovila ja.  Ker 6 psov pa uh.  Grin

Na izpitu bo res verjetno vročina, ampak novembra smo pa zmrzovali, ko je bil tak mraz.  Roll Eyes

 Silver kar ok prenaša vročino. Sicer res raje vidi da ni tako vroče ampak tudi ne vidim da bi ga nekaj močno motila.
A jo zelo moti? Ti noče delati?

Pa še nekaj, kakšno dolžino krempljov ima zdaj Indy? Ker Silver ima res že zelo dolge, se gremo zdaj enkrat postriči.
Nemcema se sami zbrusijo in ni potrebno striči, Silverju se pa kar ne.

 
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #100 : nedelja, 03.05.2009 : 23:01:04 »

Ne vem ali jo vročina moti, ker še nisem preživela poletja z njo Wink sumim pa da jo bo motila. in takrat delat po poligonu?! Undecided
bomo videli...
Indy je imela groooooozno dolge kremplje ko sem jo posvojila.  jih cca enkrat tedensko strižem in je bolje. ampak so pa res dolgi in veliki tile ''volčji'' kremplji Tongue  Roll Eyes
vzreditelj mi je pokazal kako je najbolj enostavno strič irca in sicer kot konja Wink
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #101 : nedelja, 03.05.2009 : 23:15:09 »

 Grin Grin Pa ja menda ne bos rekla, da vas zdaj 1x tedensko obisce kovac.
Malo heca mora bit  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #102 : nedelja, 03.05.2009 : 23:21:26 »

Grin Grin Pa ja menda ne bos rekla, da vas zdaj 1x tedensko obisce kovac.
Malo heca mora bit  Grin
ne, ne, nimam denarja, da si privoščim kovača Tongue
sem se pa zato sama izurila zanj  Wink
začuda pa Oxa in Tayos njenih ostružkov ne jesta tako kot prave konjske Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.305


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #103 : nedelja, 03.05.2009 : 23:37:15 »

Teja in Urši, en predlog - v stacunah s tehnicno robo imajo take elektricne rocne brusilce z vec nastavki, tudi zelo poceni. Z njim en dva tri pobrusis take kremplje Wink, pa se prevec ne mores odrezati.
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #104 : ponedeljek, 04.05.2009 : 00:20:12 »

Jana se ti hecaš ali to resno?! Shocked
vseeno bom jaz kar pri svojih kleščah ostala Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Uresničene sanje - INDY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines