mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 23:27:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199346 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #360 : nedelja, 21.03.2004 : 23:35:38 »

Citat
bo šel kdo na avstrijsko? ni daleč, malce višje od celovca... je zemljevid pri informacijah...
to govoris o tekmi? kdaj pa je?
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #361 : nedelja, 21.03.2004 : 23:42:01 »

ja, tekma je 2.5., razstava pa 1.5.... mislim, da je bolj posreceno, da je prvi dan razstava, drugi pa delo, ker razen labradorcev majo vsi dlako, ki dan po delu ni ravno za razstavljat...

poglejte to paleto sodnikov
razstava:
Golden Retriever Welpen-, Jüngsten- und Jugendklasse Jef Verrees (B)
  Rüden – übrige Klassen Margaret Woods (GB)
  Hündinnen – übrige Klassen Catherine Zingg (GB)
Labrador Retriever Rüden – alle Klassen Ronwein Philips (GB)
  Hündinnen – alle Klassen Pietá van Dee (NL)
Chesapeake Bay-, Curly Coated-, Flat Coated- und Nova Scotia Duck Tolling Retriever Rü/Hü – alle Klassen  
Verena Neuburger (CH)
Junior-Handling   Peter F. Berchtold (A)

delo:
Richter -  Workingtest:
Phil Allen (GB) Jim Gale (GB) Dr. Heike Klieber (A)
Jürgen Laux (D) Jef Verrees (B) Dr. Ralph Klieber (A)

vauuuu Roll Eyes Shocked, kaj Grin Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #362 : nedelja, 21.03.2004 : 23:46:03 »

Aha sem sele potem ko sem ze napisala tisto zgoraj prebrala v temi o hrvaski specialki o cem je govora Wink se opravicujem...
slisi se zelo zanimivo!! Sodnikov je pa tolko ravno zato ker je na tekmi potrebno tolk in tolk sodnikov na tolk pa tolk psov...pise v pravilniku-ne vem na pamet Grin (za slo) in tole se mi slisi kar obetavno...
kk: bos sla tja na PNZ?
Mene zelo mika razstava, sla pa bi tudi na PNZ ali tekmo...samo je moja nemscina bolj slaba pa razumem tam gor ravno toliko kot je nujno potrebno.. Undecided Kaj so tisti 'razredi' M,L..
No kakorkoli..mislim da bi bilo skoda zamudit... Wink
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #363 : nedelja, 21.03.2004 : 23:53:54 »

mene absolutno mika razstava, z delom se nisva tako dalec, morava sele na pnz... ma ful veselje pa veselje in ker sem bla tudi jaz vedno kampanjska ucenka, sem seveda sure, da se lahko do tekme VSEGA nauci Tongue Roll Eyes
...ampak "problem" je moja sluzba in formalni vstop v EU, ker bom po mojem morala delat Huh... ceprav bodo proslave menda ze na predvecer pred prvim in bi mi morda uspelo na specialko it... se pozanimam, upam, da tudi do nedelje, pa kristi navdusim Grin Wink

kar se tice razredov pa nimam pojma...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #364 : ponedeljek, 22.03.2004 : 15:13:28 »

Hojla, posredujem naslednjo informacijo:

ZARADI DRUŽINSKIH TEŽAV IŠČE NOV DOM ČISTOKRVEN 9-LETEN ZLATI PRINAŠALEC, VAJEN BIVANJA V BLOKU, REDNO CEPLJEN IN DOBRO VZDRŽEVAN, VAJEN IN PRIJAZEN DO OTROK, MAČK IN DRUGIH PSOV.


Za nadaljnje informacije prosim pokličite na tel: 041/603-857 (SKOK).


Lp, Katarina
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #365 : ponedeljek, 22.03.2004 : 15:30:25 »

Živjo vsem skupaj!

Zanima me, če ste dobili že vstopnice za LJ tisti ki ste prijavili svojega goldna. Huh Jaz je še nisem dobila.

XENA po 9 letih oddajajo kužata. Mogoče veš zakaj???

lp
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #366 : ponedeljek, 22.03.2004 : 18:18:38 »

 Cry Cry quote]ZARADI DRUŽINSKIH TEŽAV IŠČE NOV DOM ČISTOKRVEN 9-LETEN ZLATI PRINAŠALEC, VAJEN BIVANJA V BLOKU, REDNO CEPLJEN IN DOBRO VZDRŽEVAN, VAJEN IN PRIJAZEN DO OTROK, MAČK IN DRUGIH PSOV.
Citat
Cry Cry Cry

ubogi revček... in ravno v letih, ko so goldni najboljši prijatelji je... jaz mu žal ne morem pomagati, ker si več kot 1 psa ne morem privoščiti, bom pa povprašala naokoli...

Xena, prosim sporoči, kako se bo izteklo...

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #367 : ponedeljek, 22.03.2004 : 19:01:26 »

Tudi jaz sem poslala sporočila naokoli,pa jih bom še pošiljala in dajala sem ter tja,tako da res upam,da bomo našli koga primernega za revčka Cry
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #368 : ponedeljek, 22.03.2004 : 23:30:40 »

Kin, jaz sem potrditev prijave (ki je vstopnica za 1 osebo na 1 psa) dobila že prejšnji teden, 13.3... ti še nisi Huh

lpk
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #369 : torek, 23.03.2004 : 09:57:05 »

Xena, sem dala se na en nas, sicer nepasji, forum in poslala svojim pasjim prijateljem. Upam, da se bo kdo javil in mu pomagal. Je ze kaj novega? Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #370 : torek, 23.03.2004 : 18:39:52 »

Glede potrditve prijave, midve z lizo sva tudi dobili že skoraj 2 tedna nazaj, če tvoja potrditev še ni prišla, pomoje najbolje, da pokličeš na telefonsko št. na prijavnici pa povrpašaš kako in kaj.
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #371 : sreda, 24.03.2004 : 15:15:33 »

Glede potrditve prijave, midve z lizo sva tudi dobili že skoraj 2 tedna nazaj, če tvoja potrditev še ni prišla, pomoje najbolje, da pokličeš na telefonsko št. na prijavnici pa povrpašaš kako in kaj.

Živjo!

Res je še nisem dobila in je verjetno tudi ne bom. So pozabili na naju  Cry Cry No sem pa danes vseeno poklicala in so mi povedali, da naj povem samo svoj priimek tam in da dobim vse.
Sem se kar ustrašila, da sploh nisva prijavljena.

Se vidimo.

Aja še to. Kdaj boste pa začele frizirat svoje doggije??? ker je tako grdo vreme uzunaj.

lp
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #372 : sreda, 24.03.2004 : 17:03:35 »

no, fajn, da si uredila in se torej v nedeljo vidimo Grin

jaz računam, da bo danes nehalo deževati in se kopamo jutri, da se dlaka uleže... ponavadi kopam 3 ali 4 dni pred razstavo, se je pa zgodilo, da sploh nisem...
če ne bo nehalo deževati, pa ne vem, kaj bom... potem verjetno sploh ne bom kopala, ker nima smisla, ampak samo prečesala...
pa ostali?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #373 : sreda, 24.03.2004 : 17:46:02 »

Jaz pa ponavadi kopam večer pred razstavo,čeprav je dež,ker je Liza ponavadi tako usrana,da kar rjava voda od nje teče Grin Grin Grin (kaj čmo,imamo pač radi luže Roll Eyes Cool).drugače pa postrižem zastavice pa hlače kakšnih 5 dni pred razstavo,potem pa krtačim na en ali dva dni.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #374 : četrtek, 25.03.2004 : 13:22:57 »

Ojla!
Imam eno vprašanje. In sicer, dobila sem prijavnico za 5.Klubsko razstavo v Ankaranu. Pa sej najbrž bi šla, če bi znala psa razstvit. Ampak ker ga ne znam, me  zanima kakšni psi spadajo v razred izven konkurence? So to taki, ki nimajo pravilno zob, jajčk itd. in bi zraven spadal tudi moj, ker ga njegova lastnica ne zna razstavit?

LP nina
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines