mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 05:37:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199315 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #420 : petek, 02.04.2004 : 15:40:33 »

pa se nekaj - danes sem na KD Maribor vzela par prijavnic za jesenski CACIB... v soboto retrieverje in šarivce, v nedeljo pa setre (Agnes, tole je zate Grin), sodi sloviti Henric Frycstrand... mam kako prijavnico vec, ce kdo rabi.

Evo mene, Maribor! Kk, ko bosta s Kimotom prirajzala v metropolo, pa prijavnico v zep in sem z njo! Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #421 : petek, 02.04.2004 : 17:12:59 »

Citat
v soboto retrieverje in šarivce, v nedeljo pa setre (Agnes, tole je zate ), sodi sloviti Henric Frycstrand...
A je sloviti? Moram prijavit? Grin Grin
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #422 : petek, 02.04.2004 : 17:29:02 »

LP!
Ali kdo ve trenutno za kakšno leglo Goldnov? Dobrodošli podatki, telefonske itd. itd.

LP nina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #423 : petek, 02.04.2004 : 19:53:55 »

uh, kinolog je ze zadnji 2 stevilki poln legel... najbolje, da pogledas tja... pa mislim, da ma smartov vzreditelj kar nekaj mladicev... pa porocaj, ali ste kaj nasli...

retrieverka - ja, po mojem se splaca prijavit... jaz bo, ceprav mislim, da kimo ni njegov tip, ker je premedvedast, njemu pa so bolj vsec elegantni sloki... ampak k takemu imenu je enostavno treba it... po mojem bo ful tujcev...

agnes - prinsem na grad... eno ali dve?

lpk
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #424 : petek, 02.04.2004 : 20:00:12 »

Kk hvala!  Smiley
K Smartovemu vzreditelju sem jih že napotila, pa iščem če je še kaj pametnega tod okoli Grin

LP nina
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #425 : petek, 02.04.2004 : 21:22:05 »

Citat
retrieverka - ja, po mojem se splaca prijavit... jaz bo, ceprav mislim, da kimo ni njegov tip, ker je premedvedast, njemu pa so bolj vsec elegantni sloki... ampak k takemu imenu je enostavno treba it... po mojem bo ful tujcev...
Uf super-hvala...ga ne poznam tako da mi pridejo prav ti podatki..pa ravno nisem hotela prijavit ampak bom pac probala...mogoce mu bova vsec ker sva kar elegantni Wink Grin Grin

ninci: nimas Kinologa? ce rabis ti lahko posljem na mejl vsa legla goldnov zadnjih nekaj mesecev (imam spisane na racunalniku)..
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #426 : petek, 02.04.2004 : 21:30:34 »

Citat
ga ne poznam tako da mi pridejo prav ti podatki
ni problema, se vec ve sicer o njem Sirtaki, ampak ma pa tut pejdz www.dewmist.com, vzreja in razstavlja goldne, ogromno sodi, predvsem specialke (sodil je slovensko specialko SKR leta 2001, rezultati so na strani SKR, BIS je bil Karvin Zaicca, BIS 2 pa Almanza Highway Roberry - ni to Ronin oce? Huh)...

ninci, vzreditelj tvojega Smarta mi je v ljubljani razlagal, da ma se kar nekaj mladicev... ampak tisto "tod naokoli" - zdaj te moram vprasat od kod pa si?

lpk
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #427 : petek, 02.04.2004 : 21:34:04 »

Citat
Almanza Highway Roberry - ni to Ronin oce? )...
Ja nas ocka Grin Cool. To je bilo v Kranju? Tam sem gledala..no pa se ga ne spomnim Wink Grin No bomo poskusili skratka..
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #428 : sobota, 03.04.2004 : 10:24:42 »

kk,sem včerej prišla iz Benetk in izvedela tole super novico,da lahko greva na hrvaško.Drugače imam pa glede prijave še eno vprašanje:jaz lahko tudi po emailu pošljem rodovnik,ker imam skeniranega,samo potrdila prijave pa ne.A je nujno treba poslat tudi tega?Drugače pa ali se šteje datum,ko je bila prijava oddana po pošti?(upam Roll Eyes)
Pa hvala za info. Wink
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #429 : sobota, 03.04.2004 : 14:27:24 »

ce rabis ti lahko posljem na mejl vsa legla goldnov zadnjih nekaj mesecev (imam spisane na racunalniku)..

Ok zdej me pa že ornk 4bec matra iz kakega razloga se ti je dalo vsa legla prepisat Grin

Drugače pa, kar veselo an avstrijsko specialko, prav nobene manije nimajo ne sprejemati prijav, ki ne vsebujejo potrdila o plačilu ali kopijo rodovnika. V bistvu se da prijavit kar preko e-maila brez kakih tezav.

Kar se tiče CACIB Maribor pa...jaz sem vsekakor tam, v ringu pri Henricu. Tako ali drugače (brez psa jasno  Grin

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #430 : sobota, 03.04.2004 : 15:36:58 »

No,Liza je prijavljena na avstrijsko specialko,jaz pa na junior handling Grin
Tako da sedaj samo še prevoz urediva,pa se vidimo!
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #431 : sobota, 03.04.2004 : 16:56:29 »

Citat
Ok zdej me pa že ornk 4bec matra iz kakega razloga se ti je dalo vsa legla prepisat
Hehe to pa ne...zakaj pa bi jih? Grin Ostalo zves na privat. In ninci te ze cakajo podatki na mejlu.

Liza: potem imas namen it v Avstrijo? Super! Bos porocala kajne?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #432 : sobota, 03.04.2004 : 17:36:25 »

Jap,imam namen ;)Seveda bom poročala,pa me res zanima,kako se bo Liza odrezala,ker bo sedaj prvič razstavljena v tujini Cheesy
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #433 : ponedeljek, 05.04.2004 : 11:35:41 »

uf, avstrijska specialka (25.4.)... se 4 dni je mozno prijaviti!!!... zaenkrat sva za midve z lizo...
sem pa odkrila, da je gospa Margaret Woods, ki sodi golden samce lastnica znamenite angleske psarne Amirene, ki je dala stevilne znane pse...

vec na domaci strani http://www.retrieverclub.at/ausstell/CSS2004/fr-css2004.html

lpk


 
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #434 : ponedeljek, 05.04.2004 : 16:03:59 »

Citat
uf, avstrijska specialka (25.4.)... se 4 dni je mozno prijaviti!!!... zaenkrat sva za midve z lizo...
tole pa ne bo drzalo..25.4. je nasa specialka, avstijska pa 1.5....saj vem da ves ker sva govorile o tem ampak si se ocitno zmedla Wink Roll Eyes
A ni bil rok do 2.4.? Ali sem pa jaz kaj zamesala... Undecided
Potem si se odlocila in gres?
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines