mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 03:26:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199352 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #585 : ponedeljek, 10.05.2004 : 14:53:51 »

caw!ja ninci verjamem, da ne delas razlike glede psov z rodovnikom in tistimi, ki so brez. sj tko je tud prov, ce imas res rada pse.a tvoj je smart?mojmu je ime bart ampak kadar ga crkljam in je priden mu pa tud recem smart k mi je se bolj simpaticno pa se popolnoma se prilega njegovemu znacaju. za tele vzreditelje tvojga goldna sm pa ze slisala pa najbrz tud brala na netu. ja liza moj goldencek bo v sredo,12.5.2004 star tocno eno leto Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Wink Wink Wink :)to bo veselje!!! Cheesy Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #586 : ponedeljek, 10.05.2004 : 16:22:20 »

evangelina:bo pa treba kakšno pasjo tortico spečt Grin ;DDrugače pa čestitke kar že za vnaprej Kiss Kiss
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #587 : torek, 11.05.2004 : 11:54:45 »

ja liza hvala za cestitke!!ja tud ksna pasja tortica se bo znajdla na njegovem pasjem jedilniku v sredo Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley :)pa ko se ga zdj spomnim kaksn cukr je bil, ko je bil se cist majhna kepa, ki se je konstantno valjala po moji postelji in me sred noci zbujala, ker se je zelela igrat Smiley Smiley Smiley :)ceprov zdj je pa se vecji cukr in sm res fajn navezana na njega pa tud ponosna na njega in njegov ZLAT KARAKTER. kako pa kej tvoj kuzek al pa kuzki?lep pozdravcek Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #588 : torek, 11.05.2004 : 12:00:17 »

Moja Liza je super,imam eno zlatko,pa je kar dovolj ::)Ampak je pa tudi pridna :DBo pa tudi čez manj kot mesec stara 3 leta.Samo na žalost ne bo mogla tortice pojest,ampak bo dobila pa kakšen pasji priboljšek pa eno porcijo igranja Grin
Drugače pa zdaj uživava na agilityu pa na rally obediencu (čeprav včeraj nisva šli,ker sem jaz bolana Roll Eyes)drugače pa je super!
Logiran
DODO
gost
« Odgovor #589 : torek, 11.05.2004 : 18:24:42 »

 Zanima me, ali imajo vaši goldni radi vodo? Moja je namreš sploh ne mara in me zdej skrbi, ker bi radi imeli drugo leto spomladi mladičke, pa ne vem, če bomo dobili vzrejno dovoljenje. Sploh lahko dobi vzrejno dovoljenje golden, ki noče plavat?  Huh Huh Drugače pa je Doda vedno bolj pridna. Zdaj jo lahko že samo pred hišo pustim, pa nikamor ne pobegne. Grin Grin Grin

Lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #590 : torek, 11.05.2004 : 18:30:21 »

Ojla DODO!
Moja Liza tudi ni marala vode,čeprav jo ima zdaj zelo rada.Sva pa imeli na vzrejnem pregledu smolo in ni hotela v vodo po igračko,ker je malo rosilo in je samo tačko pomočila v vodo pa hitro stran do enega postavnega goldna Grin Grin Grin
Na kopnem pa je prinesla igračko,ni streloplaha in ocena zunanjosti je odlična,tako da sva na koncu dobili dobro 3.Tako da vzrejni pregled opravi samo s slabšo oceno pač.Koliko pa je Doda stara?Ker moja Liza do kakšnega drugega leta sploh ni marala hodit v vodo,razen če sem se jaz naredila,da se utapljam ;DZdaj pa obožuje plavanje.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #591 : torek, 11.05.2004 : 19:39:25 »

DODO: Samo ne je silit v vodo!!! Ce je pac ena izmed tistih ki ne bo plavala pac je...ce pa jo bos povrh vsega se silil si lahko siguren da res ne bo nikoli drugace! Poskusi tako, da greste vsi skupaj plavat (po moznosti sladka voda za zacetek-nekateri ne marajo morja Undecided), naj ostane sama na obali in mogoce vzemi s seboj se njeno najljubso igracko...ne it predalec in jo poskusi priklicati. Pa nic hudega ce laja in se razpoci na obali Grin Za zacetek malo in ce bo zaplavala ali pa le sla v vodo pridi k njej, hitro ven (ne pretiravaj z zacetnim navdusenjem) in seveda igra...ce bo napredovala pa podaljsuj...pa sporoci ce vama bo slo kaj bolje! Smiley
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #592 : torek, 11.05.2004 : 19:44:37 »

Moj Mix je splaval tudi sele ko je bil star 3 leta. Najprej je hodil v vodo samo do trebuha, ni sans da si ga spravil dlje. Potem pa se mu je nekaj utrnalo in sedaj je nor na vodo. Khan pa plava ze od 9 tedna. Tako da so si ti goldni cisto razlicni, po moje daj se psicki cas, ce bos imel poleti priloznost pojdi z njo v vodo in jo vabi, ampak je ne sili. Po moje da bo hitro splavala. Smiley
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #593 : torek, 11.05.2004 : 20:35:05 »

heheh moj plava od kar vem zanj. Tako da imamo probleme, če gremo mimo kakšne "mlakuže" in je odvezan ker potem doma obvezno sledi še tuširanje ker ima najraje tako vodo kjer je največ mušic, blata, žab ...  Tongue

Upoštevaj retrieverkin nasvet meni se zdi ok. Pa pomoje bi moralo delovati.
LP nina
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #594 : torek, 11.05.2004 : 23:06:17 »

heheh moj plava od kar vem zanj. Tako da imamo probleme, če gremo mimo kakšne "mlakuže" in je odvezan ker potem doma obvezno sledi še tuširanje ker ima najraje tako vodo kjer je največ mušic, blata, žab ...  Tongue

HEHE enako enako Grin Grin Roll Eyes Ce pa ni dovolj globoko pa se ulezemo in to na obe strani da je ja dovolj rjavo Grin Pa pri nas je takih mlakuž, luž, potočkov in kanalov na vsakem koraku ogromno! Tako da sem ze obupala da bi jih privezovala, ker bi ju morala imet potem ves sprehod privezane...na koncu gremo pac se enkrat v en cisti potok pa je Grin Wink
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #595 : sreda, 12.05.2004 : 11:21:08 »

HEHE enako enako Grin Grin Roll Eyes Ce pa ni dovolj globoko pa se ulezemo in to na obe strani da je ja dovolj rjavo Grin Pa pri nas je takih mlakuž, luž, potočkov in kanalov na vsakem koraku ogromno! Tako da sem ze obupala da bi jih privezovala, ker bi ju morala imet potem ves sprehod privezane...na koncu gremo pac se enkrat v en cisti potok pa je Grin Wink

O kako mi je to znano  Grin Grin

Je pa pri Kinu tudi probem zaplavat. Tako, da bomo letos trenirali na morju, da bo do jeseni šel na vzrejnega. Je fin gospod, ki skrbi za to da si ne zmoči kožuha. Gre v vodo samo do trebuščka. Če sem pa jaz v vodi bi bil on tudi skoz  Sad Najbolje da ko gremo na vzrejnega, da grem kar z njim  Grin Grin Si me predstavljate  Grin Grin

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #596 : sreda, 12.05.2004 : 12:22:04 »

Hehehe Kin,ja nekako si predstavljam Grin Grin ;DAmpak upam,da se ti ne bo isto zgodilo kot meni,ko sem res skoraj sama padla v vodo,ko sem Lizo prepričevala naj gre vendarle po tisto žogico Roll Eyes Grin Grin Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #597 : sreda, 12.05.2004 : 21:07:35 »

V Zonzaniju je zlatko, ki so se ga lastniki "znebili", zato isce nove dobre ljudi. Star je tri leta. Pomagajte! lp
Logiran

LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #598 : sreda, 12.05.2004 : 21:13:34 »

Kaja je to tisti zlatko,ki je že nekaj časa v zavetišču ali je še kakšen nov?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #599 : sreda, 12.05.2004 : 21:26:49 »

Liza, gre za istega zlatega prinasalca. Samo jaz napisem toliko oglasov narazlicne forume, da potem pozabim kam sem ga ze dala. Vi pa tudi toliko cvekate o svojih zlatkotih, da je moj post ostal nekej dalec zadaj! Grin lp
Logiran

Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines