mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 20:32:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)  (Prebrano 34832 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #30 : četrtek, 24.12.2009 : 15:06:49 »

Jaz ne morem pameti solit nekim ljudem, ki jih sploh ne poznam in živijo na drugem koncu Slovenije. Jaz bom poskrbela za mojo kužiko na najboljši možni način. Niti en dan še ni bila sama doma, niti par ur ne.

Se mi pa zamalo zdi, da odprem temo o svojem malem zakladku, potem pa mi take pišete kot da sem najbolj grozen lastnik psa na svetu.

Če me je kdorkoli razumel, da želim kakorkoli komurkoli soliti pamet, se mu iskreno opravičujem.

Strelca, prepričana sem, da boš super poskrbela za Didi, tako kot si za svojo prejšnjo psičko (iskreno sožalje zanjo). In če je moje pisanje zvenelo kot obsojanje tebe kot slabe lastnice, se ti opravičujem. Resnično nisem imela v mislih čisto nič slabega. Nikoli nisem mislila, da si slaba lastnica, zelo možno je celo, da si boljša, kot sem sama. Res upam, da te s svojim pisanjem nisem užalila ali prizadela. Če sem, se opravičujem.

Od tega trenutka dalje pišem tule samo še o Didi. Kiss Prav?
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 24.12.2009 : 15:38:10 »


Niti en dan še ni bila sama doma, niti par ur ne.



Veterinarji bodo pa že vedeli kaj delajo, kajne?


Se mi pa zamalo zdi, da odprem temo o svojem malem zakladku, potem pa mi take pišete kot da sem najbolj grozen lastnik psa na svetu.


   Čisto vrjamem, da jo obožuješ in tudi slabe skrbi zanjo ti nihče ne očita, samo več bi radi zvedeli o vaju dveh in zato pač vsak vpraša tisto kar ga zanima. Če na tudi malo bolj nepirjetna vprašanja nisi pripravljena (četudi imaš nanja dobre odgovore) potem na forumu ne odpreš teme. Pa ne razumi narobe, čisto prav je, da si jo odprla in naravno, da želiš svojo srečo deliti z drugimi in še drugim pokazati svojo lepotičko.

Bi ti pa svetovala, da jo vseeno čimprej začneš navajati tudi na to, da pravzaprav je doma tudi sama. Najprej seveda malo, ko je še majhna. To pa zato, da potem, ko se bo kdaj zgodilo, da bo morala biti sama, v 15 letih bo gotovo prišlo do takšne situacije, zanjo to ne bo šok in ne bo reagirala z neumoranim laježem in cviljenjem, destruktivnostjo, kot se to včasih zgodi psom, ki so navajeni, da niso nikdar sami. Seveda je pohvalno, da si sedaj, ko se še navaja na vas z njo, vendar bodi previdna, da ji to ne postane samoumevno in bosta potem kasneje imeli probleme.

Glede veterinarjev bi pa dejala tole. Verjamem, da imaš dobrega veterinarja, ki mu zaupaš, tako da to ni kritika njega ali pa tebe. Obstajajo pa tudi veterinarji, ki dejansko ne vedo o čem govorijo včasih. Naprimer, ko svetujejo, da je za pse in mačke bolje, da imajo pred sterilizacijo vsaj eno leglo, ali pa ko pse hvalijo "da so čisto taki kot ta in ta pasma" itd.  Tako, da je treba biti tudi pri veterinarjih včasih previden pri izbiri. Še enkrat, ne pravim, da je tvoj veterinar eden od teh.



Pri javnih temah boš vedno naletela tudi na kake poste, ki ti ne bodo všeč, sploh, če gre za situacijo, ki si jo ljudje nekje vzamejo k srcu. In moraš razumeti, da je prav naključno nerodovniško leglo ena tistih stvari, proti katerim se mnogi na tem forumu borijo in ko se takšna situacija pojavi bo vedno prišlo do podobnih vprašanj in nasvetov. Tudi prostovoljke se vsak dan ubadajo z ljudmi, ki jih ne poznajo, jih osveščajo in poskušajo življenje narediti boljše za vse živali, ne le svoje. Je pa res, da to ni za vse.


Bomo nestrpno čakali nove slikce in dogodivščine male Didi Smiley

kaj jo najbolj razveseli?




Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #32 : sreda, 30.12.2009 : 17:49:44 »

Didi, tebi in tvojim skrbnikom: srečno 2010! Smiley Bodi zdrava, pridno rasti, pa ne preveč nagajat. Cheesy Srečno! Wink
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #33 : sobota, 02.01.2010 : 16:48:54 »

VSE NAJLEPŠE IN NAJBOLJŠE VSEM!!!

Malo z zamudo pa vseeno Smiley



Novo leto smo preživeli še kako živahno.. šli smo na obisk in seveda vzeli Didi s sabo. Tam imajo bullbokserko, ki ima neverjetno močne živce, saj je naša tečka non stop težila in jo zamenjala za mamo Smiley Bila je presrečna da se je lahko z nekom lovila in norela, pa čeprav je bila psička vsaj 5x večja od nje hehe..

Še kako slikco nalimam..


Didi s svojo prijateljico Mey Smiley






Glasno pokanje raket in petard pa našo malo kepico ni kaj dosti ganilo, kar me je presenetilo. Je res da smo bili notri in občasno zunaj, samo nismo šli tako daleč, samo po dvorišču da smo se malo zluftali.

Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #34 : sobota, 02.01.2010 : 23:25:21 »

Tile dve babnici sta pa uživali za novo leto! Smiley Prav pašeta skupaj, se vidi, da se razumeta. Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #35 : sobota, 02.01.2010 : 23:37:29 »

Ja res lepo pašeta skupaj, se vidi da sta pravi prijateljici! Smiley Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #36 : sobota, 02.01.2010 : 23:41:35 »

iiii, kašne kičozne fotke! Cheesy
Res sta prav krasen, zanimiv parček. Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #37 : nedelja, 03.01.2010 : 11:03:10 »

O, dva bela srčka  Kiss Kiss Didi je tako majčkena nasproti nje  Smiley Kiss SREČNO IN ZDRAVO 2010 VSEM VAM!  Kiss Sploh pa Didi, beli kepici  Kiss
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #38 : nedelja, 03.01.2010 : 12:41:15 »

Hvala vsem!

Ja res imamo pestre dni (v pozitivnem smislu seveda) odkar imamo našo belo kepico. Nam popestri prav vsak dans.. danes je sploh zelo živahna ko je sonček zunaj, smo bili že dvakrat zunaj.. pa bomo prav kmalu spet šli. Tokrat ji bomo dali gor ovratnico, da se počasi navadi..


Sem se odločila da nalimam še par slikc iz njenega vsakdanjika Smiley

Didi na kupu perila.. se je potrebno povzpeti prav na sam vrh Smiley



Veselje je tole na sedežni, čeprav sama še ne more gor Smiley





Ne smemo pa tudi mimo tega, da je Didi bila pridna pomočnica Božička in mu pomagala zavit darila. Bila je tako pridna, da je potem prav hitro postala utrujena in takole zadremala...




Božiček pa ni ostal ravnodušen in je Didi prinesel glavniček z vrtljivimi zobčki in novo igračko.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #39 : ponedeljek, 04.01.2010 : 10:24:29 »

 Kiss
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 04.01.2010 : 21:45:46 »

Pravi cuker
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #41 : četrtek, 07.01.2010 : 19:50:42 »

Didi neizmerno uživa v snegu! Ne morem verjet kako to nori in se zabava, prav nič je ne moti mraz.. nič se ne trese, nič. Celo ovratnico ne "porajta" več. Zdej jo bom počasi na fleksi začela navajat, da bomo šli lahko na kak daljši sprehod ko malo zraste.

Je pa problem, ker ima še vedno gliste Sad Ji redno dajem tisto pasto, pa zgleda ne pomaga kaj dosti. Veterinarka mi je rekla, da naj kar vztrajam in ji redno na 14 dni dajem pasto.

Kmalu bo čas za cepljenje in čipiranje. Moram se še malo pozanimati kar se tega tiče, ker nekateri pravijo da je to najbolje čimkasneje. Samo bi vseeno rada videla da je cepljena predno gremo kam med ljudi pa tako.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #42 : petek, 08.01.2010 : 00:14:24 »

Joj, Didi ti si pa res en zlat srček! Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #43 : petek, 08.01.2010 : 10:32:41 »

Hehe, se najbrž kar zgubi v snegu, ima super varovalno barvo  Kiss Cheesy pa res je super psička, če je nič ne zebe na snegu, mojih dveh tudi ne  Smiley Wink

Joj, te gliste...upam, da se jih čimprej rešite  Smiley Didi pa pošiljamo ljubčke  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #44 : torek, 19.01.2010 : 19:36:02 »

Tako!

Didi je čipirana, opravila je tudi že vsa cepljenja kot mladiček in sedaj jo čaka samo še cepljenje proti steklini.



Veterinarka je rekla da jo lahko pripeljem že februarja, ampak bom verjetno počakala tja do marca.. se morem še malo pozanimat kako je s tem cepljenjem.. baje da je bolje da se malo počaka s tem?

V tem času pa naša mala bela kepica najbolj uživa zunaj na snegu, res ji je sneg nekaj najboljšega kar se lahko zgodi hehe..




Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines