mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 18:52:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 129746 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #675 : ponedeljek, 12.05.2014 : 14:15:21 »

Mi smo pa na bolniški Lips Sealed. V bistvu je ful zanimivo kako se včasih neke stvari, ki jim nismo dajali prevelikega pomena, izkažejo za ne tako nedolžne, ko razmišljamo za nazaj. Že v bistvu cel prejšnji teden je Lexi nekaj štrajkala z lovljenjem žogice...2x se je zalaufala, pol me pa gledala kot tele v nova vrata. Pa sem si misla, ok, je povezala prostor s tem, ko sem jo nehote pohodila, pa se ji je vse skup zamerilo, pa vroče je bilo, pa nekaj zdej tam obzidje obnavljajo, pa ropota, pa žogica je že malo preveč oglodana, pa ji pač ne ustreza. Dokaj orpijemljivi razlogi, čeprav te vseno žre en črviček dvoma, da pa čist v redu pa tudi ne more bit, ampak kaj, greš k veterinarju in mu rečeš, psica je v bistvu ok, normalno aktivna, živahna, je normalno, ampak noče več žogice lovit, kot jo je včasih?

No, danes smo razkrili misterij  Wink. Mogoče je kriv tudi včerajšnji sprehod, da se je vse skupaj malo bolj razbolelo, kdo bi vedel (ker sama pot res ni bila zahtevna, mogoče je ona kje kaj narobe stopila Huh).
Danes zjutraj, da bomo šli na sprehod...psica štrajka, se vleče kot megla, useda, ne premakne spljoh. OK, ne gremo na grad, gremo penzionersko čez prule, nič, vleče proti domu, hodi tako malo čudno, pritlehno, zadnji konc drži nizko. Niti potrebe ni opravila, samo domov. Gremo domov, na predavanje pač danes ne gremo, ok. Jo probam čez slabo urco peljat dol lulat, jo nesem na travco za blok, spet nič, hoče domov. Itak sem še malo bolj panična ratala, madona, da se ji ni kaj zaštopalo? Pokličem taxi Laguna (sprejemajo pse, edino je fajn povedat njihovo dimenzijo - tako je rekel šofer), gremo na kliniko.

Sem vesela, da je bila dr. Pavlin, se mi zdi taka kul vetka, potem je pa še poklicala ortopeda (en mlad doktor), ki je ubogo Lexi čist razštelal Cheesy - sicer mislim, da je bolj mene bolelo, ko sem gledala kako ji noge spodvija, kakor njo  Roll Eyes. Mnja, potem je želel videt kako hodi zunaj...kot da bi to bil lahko realen pokazatelj, ker je itak Lexi pospešeno, čist nič pritlehno, hotela odbrzeti stran od njej tako ljube stavbe Grin. No, ko jo je pretipal, je ugotovil, da jo boli gor pri repu, na desni strani - si je verjetno mišico nekak nategnila pri kakem čudnem obratu (najbrž pri lovljenju žogice). Dobili smo 2 injekcije, ena protibolečinska, ena ne vem kaj, pa tramal za domov (Lexi ne prenese rimadyla).

Pa zahvalit se moram Sonce rumeno (če je/bo še kaj na forumu), ki naju je prijazno zapeljala do doma Afro, še 1x hvala Smiley.

Zdej smo doma, lulala celo je, za ostalo bomo pa še malo počakali, da protibolečinske res fajn zagrabjo Wink.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #676 : ponedeljek, 12.05.2014 : 14:23:29 »

Oh, ti sirotica! Čimprejšnje odlično počutje želimo!  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #677 : ponedeljek, 12.05.2014 : 14:27:49 »

Samo cartat, pa lupčkat, pa ujčkat, bogo netopirčico, a prav?
 Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #678 : ponedeljek, 12.05.2014 : 14:39:35 »

Lexi, naj čim prej mine.  Kiss ljubezen
Mi poznamo eno malo bolj blago varianto vaše težave. Namreč lani poleti smo se šli hladit v/ob tolmunček na Dragonji. Lana je vsaj eno uro skupaj tacala po nizkem tolmunu in 'lovila ribice'. Te je zgledalo tako, da je hodila gor in dol po tolmunu verjetno za plavajočimi ribicami in pri tem ves čas vneto mahala z repom. Po eni uri sem jo morala začet dajat na prostor, ker bi ona to delala v nedogled. No, naslednji par dni je Lana hodila po svetu z zravnanim repom, ki je kazal navzdol - ful smešno je zgledala. Mi je bilo jasno, da ima muskfibr. Svašta  Grin Grin Grin
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #679 : ponedeljek, 12.05.2014 : 15:47:51 »

Srčica mala čimprej se pozdravi. Kiss  objem objem
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #680 : ponedeljek, 12.05.2014 : 16:07:19 »

ojejhata boga miš mala, upamo, da se mišica hitro scajta  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #681 : ponedeljek, 12.05.2014 : 23:38:15 »

Lexi, kako te razumem  Kiss objem
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #682 : ponedeljek, 12.05.2014 : 23:50:46 »

Hitro okrevanje želim Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #683 : torek, 13.05.2014 : 08:11:21 »

Hitro se pozdravi, reva naspidirana.  objem Sej mi je to čisto jasno, da se lahko od silnega mahanja repa kakšna mmišica tudi vname.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #684 : torek, 13.05.2014 : 08:59:15 »

Lexi, hitro se pocajtaj Kiss

Pse in mačke vzame tudi Taksi Metro, le ob naročilu se pove, da gre zraven tudi žival Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #685 : torek, 13.05.2014 : 09:20:31 »

Lexi, kako te razumem  Kiss objem

A to res toliko boli? Mislim, sej več kot očitno bo držalo, samo mi je nepredstavljivo, da lahko ena boleča mišica povzroči, da ne greš celo dopoldne scat Tongue. Jst sm misla, da ji vsi notranji organi odpovedujejo Undecided.

Sicer pa hvala vsem za pozitivne misli, lulamo in kakamo že (protibolečinske delujejo Wink), sprehodi bodo pa še en čas penzionerski.
Si je pa na ta račun prislužila extra okusne obroke, ker...ona pač ne je (suhih briketov), če ni fejst sprehojena prej in če nočem, da mi še shira do kosti, padajo konzervice pa razni meski v brikete Roll Eyes. Mislim, da ji vseeno ni hudga, nam pa tudi ne, zdej ko vemo v čem je problem, fju. Smiley
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #686 : torek, 13.05.2014 : 09:34:33 »

O Lexi, lubica, dobro okrevanje ti želimo.  Kiss Kiss
Ja, riry, ne moreš si predstavljati, da to lahko dejansko tako boli in da se pes niti prestaviti ne more. Naš Casper, ki bi itak lahko skakal za frizbijem 24/7 je enkrat doživel podobno. Samo njemu se je pa zgodilo tako kot bi nas heksenšus in je samo sredi noči zabevskal, potem pa sploh vstati ni mogel. Smo ga nesli ven, pa je samo ležal na travi. In potem so ga pri vetu (seveda nedelja, urgenca pa to) pretipali in pregledali in potem ga je nekje pritisnil in je Casper bogi samo zajavkal. Potem so pa protibolečinske pomagale, pa imeli smo (skoraj) strogo počivanje. Ampak sej pravim, nikoli si ne bi predstavljala Casperja, da se ne bo mogel postaviti na noge, tako, da sklepam, da morajo to res biti bolečine za naše pesjankote.  sram
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #687 : torek, 13.05.2014 : 12:19:46 »

Lexi, ti kar lepo pocivaj, okrevaj in uzivaj v dobri papici.  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #688 : torek, 13.05.2014 : 22:38:44 »

Ojej, Lexi, naj čimprej mine  Kiss
(bolečina, se razume - konzervice naj pa kar še trajajo Wink)
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #689 : sreda, 14.05.2014 : 16:35:29 »

"Baterije, a? Zdej so se upalle" by: mamaF Grin
klik

Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines