mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 11:09:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 453 454 455 456 457 [458] 459 460 461 462 463 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750971 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6855 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:23:04 »


V  prikaz velike hvaležnosti, bi ji morali v naročje spustiti nekaj od snega mokrih "hvaležnih" štirinižcev (da pokažejo svojo hvaležnost seveda), pa jo slikat potem, kako jih ima "rada", ko skačejo po njenem krznenem plašču.

Saj najbrž ne bi pustila niti, da ga povohajo, kokr je fina. bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
katja.denic
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #6856 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:26:43 »

Me čisto spominja na krutelo iz 101 dalmatinca, baba grda.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #6857 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:27:35 »

Jaz tega ne štekam, res ne. Zakaj naj bi bila Polona hvlažena? A so njej prinesli hrano? Niso. A so te živali samo njena odgovornost, je ona odgovorna, da so tam? Ni. Odgovornost celotne družbe je, da je Horjul poln! Torej, ni prinesla hrane Poloni in ni prinesla hrane za Polonine lastniške živali, torej kakšen blesav čajček hoče?! Naj svoje ogabne in egositične samopromocije izvaja drugje, če misli pomagat, naj pa najprej krznarstvo opusti, pa bomo verjetno vsi zadovoljni. Če pa že hrano prinese v Horjul, pa naj jo prinese kot navadna oseba, ne v imenu samopromocije in tisti nagravžni pencmonetel naj doma pusti.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #6858 : ponedeljek, 18.01.2010 : 12:23:57 »

Najhuje pri vsej stvari se mi zdi to, na kakšen nivo se je spustila krznarka. Krzno ji glede na vse izrečeno/narejeno nedvomno veliko pomeni, tako ali drugače (kako tudi ne, saj od tega živi). Sicer se z njo niti približno ne strinjam (verjetno vsi vemo zakaj), ampak ok. Pravico ima do svojega mnjenja, ampak da se gre spuščat na tako nizko raven in drugim namenoma škodo povzročat (sebi jo s svojim ravnanjem že itak, vsaj v mojih očeh), to je pa... Ne vem, sploh ne nejdem dovolj močne besede za tole.

Jaz tega ne štekam, res ne.
Jaz tudi ne.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #6859 : ponedeljek, 18.01.2010 : 12:28:03 »

Ne obstaja slaba reklama... Smiley
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #6860 : ponedeljek, 18.01.2010 : 13:09:50 »

smetka, kako si lahko tako nehvaležna?! gospa so ti prinesli 5 žakljev hrane. s tem boš futrala celo zavetišče vsaj naslednje leto ali dve. uboga gospa krznarka si je to od ust odtrgala, ti ji pa niti čajčka nisi skuhala?  Angry



naravnost ogabno.   bruham ne razumem, a si s par vrečami hrane želi odkupit za vse premoženje, ki ga je zgradila na truplih? bo zaradi donacije uveljavila blagovno znamko "Morilci z Dušo"? se bo nasprotnik krzna zaradi njene dobrodelnosti spreobrnil v kupca?  butnglavc butnglavc butnglavc
Logiran
Ilona
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


WWW
« Odgovor #6861 : ponedeljek, 18.01.2010 : 13:38:07 »

Me lahko kdo razsvetli a je to za  al za  bruham! Verjeto oboje  Sad!
Drugače sem pa brez komentarja, res brez!

Drž'te se punce tam gor!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #6862 : ponedeljek, 18.01.2010 : 14:06:21 »

Pred leti sem na mačji razstavi opazila osebico, ki je imela na sebi jakno iz nedvomno mačjega krzna (rdeče beli po vsej verjetnosti kitajski tigrasti mačkoni).
Tako da se mi obisk krznarke v krznenem plašču res ne zdi kaj tako zelo posebnega. Mogoče so jo pa zanimali horjulski tigrčki? zdajle je ravno pravšnji čas za kožuh jim snet.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6863 : ponedeljek, 18.01.2010 : 14:09:06 »

smetka, kako si lahko tako nehvaležna?! gospa so ti prinesli 5 žakljev hrane. s tem boš futrala celo zavetišče vsaj naslednje leto ali dve. uboga gospa krznarka si je to od ust odtrgala, ti ji pa niti čajčka nisi skuhala?  Angry

A veste, kaj pa mene pri vsej zadevi hudo matra - da verjetno velika večina povprečnih bralcev tistega časopisa verjetno RES tako razmišlja, ko prebere tisti članek. Vidijo cifro 500 €, vidijo "nehvaležnost" za ograjo zavetišča in vidijo "veliko srce" kosmate gospe. In kosmata gospa se tega zelo zaveda, zato pa je iz svoje "dobrodelnosti" naredila celo kampanjo.
Za bruhat ... bruham
 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #6864 : ponedeljek, 18.01.2010 : 14:22:26 »


Saj tole okoli snega me še najmanj boli. Čajček, ČAJČEK!!! ČAJČEK!!??!


Ves kaj Smetka...ce dobro pomislim, meni tudi niste cajcka ponudili....niti me niste na ogled po zavetiscu peljali!
In ko bom imela donacijo za vas, bom prisla nenajavljena, v spremstvu novinarjev seveda, prinesla vam bom 10 vrec Whiskasa za 1000 €, mogoce bom pocakala se na kaksne zasnezene ceste ali podobno ujmo in potem pricakujem seveda kaksno tortico za postrezbo in vroco cokolado. In fotko teme, nasmejano in neizmerno hvalezno za mojo pozrtvovalnost!  Evil  Roll Eyes Wink Evil



A ti zrihtamo se kaksen likercek, da bos lahko vsakemu, ki se narise na vratih, ponudila v zahvalo enega ta kratkega?  Evil Grin

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #6865 : ponedeljek, 18.01.2010 : 14:23:27 »

teme=tebe
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #6866 : ponedeljek, 18.01.2010 : 14:30:22 »

A ta pelcmontl oseba sploh sme objavljati, da je donirala za 500 eur, če pa to niti približno ne dosega te cene, pa še neprimerna hrana je? Jaz bi jo spomnila, da razliko nakaže, če se že reklamo dela.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6867 : ponedeljek, 18.01.2010 : 14:33:13 »

No. V bistvu sem samo izkoristila priložnost za povedat, da nisem niti malo hvaležna. Pa povedat, da vem, da že samo s svojim obstojem gotovo komu škodujem, hočem ali nočem... in da nisem bolj papeška od samega papeža. Mi gredo pa na (uno, ki se dvigne, kadar se) ljudje, ki tako očitno za samopromocijo ob dejstvu, da v resnici nimajo ničesar dobrega za promovirat, to počnejo preko mene.
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #6868 : ponedeljek, 18.01.2010 : 16:50:57 »

No. V bistvu sem samo izkoristila priložnost za povedat, da nisem niti malo hvaležna. Pa povedat, da vem, da že samo s svojim obstojem gotovo komu škodujem, hočem ali nočem... in da nisem bolj papeška od samega papeža. Mi gredo pa na (uno, ki se dvigne, kadar se) ljudje, ki tako očitno za samopromocijo ob dejstvu, da v resnici nimajo ničesar dobrega za promovirat, to počnejo preko mene.
Z drugimi besedami - počutiš se zlorabljeno.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #6869 : ponedeljek, 18.01.2010 : 17:04:58 »

 Shocked Shocked V vrednosti 500 Evro!!! Madona, nekdo je tole "ubogo" gospo posteno nasral. Ker ce je za tisto kar sem si ravnokar imela priloznost ogledati na sliki odstela omenjeno kolicino denarja, pozrem svojo zimsko kapo..... z rokavicami vred!  Grin

lp
Logiran
Strani: 1 ... 453 454 455 456 457 [458] 459 460 461 462 463 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines