mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 03:15:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: tumorcka na trebuscku
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: tumorcka na trebuscku  (Prebrano 17262 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #90 : sreda, 21.09.2005 : 16:07:09 »

 Smiley
V takem mrzlem vremenu kot ga imamo je pa prktično, da ima človek doma dobermana (če mora pes okrevati), kajti živalca se raje drži na suhem in na toplem.

Saj bo Ebranka , še tole drenažico preživite pa bo. Dr. Pečar pa je tudi vsega zaupanja vreden kirurg.
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #91 : ponedeljek, 26.09.2005 : 19:12:21 »

No, sedaj pa smo že skoraj čisto zdravi. V petek nam je dr. Pečar pobral šive, rana je bila čudovito zašita, drenažna luknjica se pa tudi lepo celi. Sedaj je skoraj ni več, še malo, pa bo zrasla tudi dlaka in vsa ta epizoda bo samo še spomin. Seveda še vedno paziva, da se ne gibljeva preveč, greva pa vsaj na kratke sprehode, seveda na fleksiju, tako da lahko Čajka skoči za kakšno kobilico, kaj več pa še ne pustim. Pa v torek greva že v šolo, kjer bova predvsem vadili pozornost, tako da je ne bomo preveč preobremnjevali, bo pa verjetno to najtežje, ker bo kot tempirana bomba, ker se ji čisto zmeša že če kakšnega zavoha, kaj šele vidi ali povoha ... dr. Pečar pravi, da je za igro še čisto prezgodaj, plus v pravi šoli se ne igrajo več, sedaj pa moram to še razložiti Čajki  Wink,   ... upam, da bo moj kolen tokrat zdržal, ko bom poskušala biti bolj zanimiva kot ostalih sedem pesjanov   
Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #92 : ponedeljek, 26.09.2005 : 22:26:53 »

EBRANKA super da se je končno vse uredilo!
Poizkusi jo zamotiti tako, da jo s pomočjo klikerja učiš trikce. Če zaposliš možgane bo tudi vsaj malo utrujena.  Smiley
LP K
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #93 : torek, 27.09.2005 : 13:01:19 »

En tk lušten trikec je, da naučiš psa, da ti  z nosom porine nazaj žogo, ki mu jo zakotališ, pri tem pa mora ležati. 
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #94 : petek, 30.09.2005 : 01:52:08 »


Ebranka, greste v šolo v Grosuplje? Cheesy  Cheesy Grin Grin Grin
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #95 : petek, 30.09.2005 : 14:25:21 »

Hvala za vse ideje, kako zamotiti Čajko in njeno raketno energijo... doma, kadar smo v stanovanju kar gre, ampak ker sedaj že hodiva tudi na kratke sprehode, se pa teh nekaj metrov sprevrže v pravo živčno vojno, ker mora povohati čisto vsak kvadratni cm na poti ... očitno mora še vse za nazaj raziskati, kateri pes ali žival je šla vse mimo v tistih tednih, ko je bila bolj doma, da ne omenjam kaksna "katastrofa" je bil torek, ko sva prišli v šolo in se ji je dobesedno urgalo, ker je mislila, da se bo igrala s tistim morjem kužkov tako kot v mali šoli. Primavera, s Čajko pa drugače hodiva kar na KD Krim, kjer sva bili že v mali šoli in kjer sva bili zelo zadovoljni. Lansko poletje mi je njihova inštruktorica že pred začetkom šole pomagala z nasveti glede Čajkine vzgoje, tako da sva se potem avtomatično vpisali k njim. Mogoče bi pa glede na Čajkine nedvoumne talente na področju ovahavanja šli kdaj v tečaje sledenja, ki so v Grosuplju?   To bi bil pa potem verjetno prvi kraševec na svetu s takšnim izpitom Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #96 : petek, 30.09.2005 : 14:27:18 »

Mogoče bi pa glede na Čajkine nedvoumne talente na področju ovahavanja šli kdaj v tečaje sledenja, ki so v Grosuplju?   To bi bil pa potem verjetno prvi kraševec na svetu s takšnim izpitom Wink
Uf, do sledarskega izpita vaju čaka pa še kar nekaj let Wink Meni je instruktorica razlagala, da sledarski izpit ponavadi delajo psi stari okoli 4, 5 let Undecided

Drugače me pa vesli, da je s Čajko vse OK Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: tumorcka na trebuscku
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines