mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 09:15:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271664 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #585 : sobota, 22.12.2012 : 20:41:03 »

Hehe, saj ne provociraš, samo danes mi je enmal dolgčas, pa imam gušt mal pisarit tlele Tongue
Sem ugotovila, da mora polenček malo več počivat, kot pa sem si jaz zamislila, pa da januarja še ne bom smučala, kot kaže - krneki no... Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #586 : sobota, 22.12.2012 : 20:50:25 »

Ja, saj jaz tudi. Z zafilanimi sinusi pa v pričakovanju orto familjarnega predbožičnega kosila, z mojo matero in taščo hkrati, jutri sem mal smotana že cel dan Wink Ne bit žalostna, tudi jaz še ne morem glih premetov pa stoje delat (itak tega tudi sicer nisem sposobna narest Tongue )

Sem imela v bolnici eno soborko z zlomljeno medenico, ki je trdila, da bo za božič že smučala na Kaninu. No, ko sva se v začetku decembra srečali po 5 tednih, je bila še zmeraj na berglah, o smučanju je bila pa še vedno istega mnenja. Hmmm, me prav zanima, kaj počne te dni Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #587 : sobota, 22.12.2012 : 21:00:47 »

Moja kristalna kugla pravi, da Kockino koleno tut februarja ne bo še smučalo, vsaj z užitkom ne, gospa z zlomljeno medenico pa če je pametna, nikoli več. Ortopedija sicer napreduje, ampak zlom medenice je pred 20-25 let nazaj pomenil voziček, danes pa pokrpajo, da hodiš, ne pa da bi še smučal.

Navajanje golih neizpodbitnih dejstev ni provociranje, MamaF  Evil

Aja, takega spsihiranega mačka tudi jaz še nisem srečala, za pse pa klele skoz berem!
Joj, kje je Cats? Priiiidi nazaaaj!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #588 : sobota, 22.12.2012 : 21:24:33 »

Mačja, tista z pokrpano medenico je zgledala čist pasja. Nikakor ni hotla slišat, da ji itak ne bo treba it smučat, ker bo konc sveta, če ga pa ne bo, je pa sneg na Kaninu čisto fajn samo od daleč gledat - tudi marca  sram Nič nas ni poslušala, pa je ORL oddelek v sosednjem hodniku, škoda da je nismo še tja napotili Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #589 : sobota, 22.12.2012 : 21:43:56 »

Hudobna hudobna Mačja Angry Angry - jaz imam LETNO karto za Kranjsko Goro kupljeno, kako to misliš, da ne bom smučala Huh Huh trmoglavka wtf
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #590 : sobota, 22.12.2012 : 21:48:13 »

Kocka, sej sezona se je lih začela... prodaj, dokler še lahko.  Tongue
Pa poglej, kaj se je zgodilo z avtom od SD, ker ga ni hotla prodat.  Lips Sealed Tongue Evil
Tko, da...

Mačja, Cats še ne bo tako hitro nazaj....  Tongue Evil
Ampak, mački so itak kul. Emica se bo sicer požrla samo sebe, ampak, sej to nam je cilj, da se malo obtesa, ker je res že kot mrož in bo kmalu nasedla. Tko, da jo spet ne razumem, ko me gleda in odpira gobček v smislu mjava.  Tongue Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #591 : sobota, 22.12.2012 : 21:49:07 »

Kocka, sej sezona se je lih začela... prodaj, dokler še lahko.  Tongue
Ne morem, ker je moja slika gor Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #592 : sobota, 22.12.2012 : 21:50:49 »

Sem prepričana, da lahko z izvidom kaj narediš. Boljše, da kaj narediš, kot, da naslednje sezone ne boš smučala, ker boš prehitra to sezono... Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #593 : sobota, 22.12.2012 : 21:53:49 »

Ne, sem že lani dobila dobropis za letos, letos mi ga pa niso hoteli podaljšat, ker velja samo če se ti zgodi poškodba, ne pa če greš na OP, skratka, karto imam in jo pocen prodam, če bi kera hotla bit kocka, kadar bo smučala v KG kdo Roll Eyes
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #594 : sobota, 22.12.2012 : 22:08:40 »

Hudobna hudobna Mačja Angry Angry - jaz imam LETNO karto za Kranjsko Goro kupljeno, kako to misliš, da ne bom smučala Huh Huh trmoglavka wtf

Hja, vidiš, Kranjska ti ni namenjena. Pocajtaj koleno do konca, pol pa na Višarje, ali pa Val Gardeno...
Jaz hudobna, hihi, tebi koleno nekaj sporoča, jaz samo prevajam! Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #595 : sobota, 22.12.2012 : 22:41:34 »

Emica se bo sicer požrla samo sebe, ampak, sej to nam je cilj, da se malo obtesa, ker je res že kot mrož in bo kmalu nasedla. Tko, da jo spet ne razumem, ko me gleda in odpira gobček v smislu mjava.  Tongue Evil

A ti misliš, da vsakič, ko odpre gobček, hoče jest? Nee, ona bi se crkljala, čohala, pogovarjala, igrala Smiley
Najlažje je pa futr vržt, ja Sad
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #596 : nedelja, 23.12.2012 : 00:01:44 »

SunnyDay: Nike ima plečne višine 26 cm, Mucko mogoče cm več. Teža pa oba 5 kg.

Ehm, ne vem, če ti to tapravi razlagaš Smiley Undecided. Natis se je bunila, da mačke ne morejo imeti več kg kot njene pudlice. Tongue Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #597 : nedelja, 23.12.2012 : 16:57:57 »

Mačja....  Grin Grin Grin Emi ne zna mjavkat, samo dvigne šobe in nekaj pade ven kot eghrr.   Grin Grin Redko ji uspe spravit normalen mjavk iz sebe.
A veš, da imamo zdaj vse drobtine pospravljene okoli posodice in na tleh.  Shocked Shocked Nič več svinjarije zaradi drobljenja in mahanja z glavo okoli, ko se grize briketke. Emi je začela še lizat prazne posode na visoki sijaj. Sicer se situacija počasi že umirja. Je pa bilo zabavno nekaj dni.  Evil Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #598 : ponedeljek, 24.12.2012 : 13:46:25 »

Medtem, ko eni delamo in služimo za brikete, drugi takole.....

http://shrani.si/f/B/MT/3W2qquXi/nike-nina.jpg[/img]]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #599 : ponedeljek, 24.12.2012 : 16:28:16 »

S prekrižanimi zadnjimi tačkami ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines