mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 21:28:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 371428 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #645 : petek, 02.04.2010 : 21:45:24 »

kocka, jaz za n-č na svetu ne vidim razlike med tvojo sobo in viksijino - razen, da v njeni ni plešastih dojenčkov  Huh
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #646 : sobota, 03.04.2010 : 08:35:11 »

 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #647 : sobota, 03.04.2010 : 11:50:07 »

Hvala, Kocka! Kiss Kiss Kiss
Jest sm bla od une Vixijine slike tud čist preč. Mi imamo namreč tudi bol "real life" sceno"! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #648 : sobota, 03.04.2010 : 13:11:07 »

kocka, jaz za n-č na svetu ne vidim razlike med tvojo sobo in viksijino - razen, da v njeni ni plešastih dojenčkov Huh
prav to, draga moja Cats, pa je ril lajf - plešasti dojenčki namreč.
Moja dva sta bila oba gole buče do 1. leta, zato sedaj kupujemo samo taplešaste Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #649 : sreda, 07.04.2010 : 09:02:00 »

A sem že napisala, da je Missy ful dobra sogovornica? Da se da z njo zelo dobro pogovarjat? Ko sem že ravno prebrala v Bučkovi temi o zavijanju, sem se spomnila še na Miculo
No, ker ona ni polarne pasme Roll Eyes Cheesy pri nas ne zavijamo, ampak  Smiley˝govorimo˝ drugače...
Če začneš dajati od sebe en tak poseben zvok, nekaj pogobnega grlenemu renčanju, ne znam opisat, ona iste zvoke spušča nazaj, ful je faca Kiss
Pravzaprav sem ugotovila to tako, da je ona na tak način vabila k igri, jaz pa sem ji odgovarjala na isti način. Enkrat pa sem jaz začela, ona pa je začela odgovarjati Kiss
In a veste kaj, ko rečem naj neha, takrat tudi zares preneha. In to je kvaliteta, ki jo res cenim Evil
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #650 : sreda, 07.04.2010 : 13:21:26 »

 Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #651 : četrtek, 08.04.2010 : 10:08:54 »

Temu se reče pameten kulturni dialog!  Tongue  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #652 : petek, 09.04.2010 : 22:07:45 »

No evo, pa je tudi Missy prišla na vrsto.
Danes jo je scotal en NO, če ni bila kar psica. Priletela iz neograjenega dvorišča na cesto direkt v Missy, brez vohanja - samo črta in napad - jo zagrabila čez križ, ker pa je bila Missy na štriku in je moj takoj odreagiral in jo potegnil stran, ji ni ratalo zagrist do krvi. Napadla še enkrat, spet isto - moj jo potegne stran, tako da spet ni ratalo zagrist do krvi. Prileti tip z dvorišča in stera psa/ico stran. Jaz sem bila nekaj metrov stran s tamalo in sem priletela do tja, ko je bilo že praktično vsega konec. Komaj sem mojega zadržala, da ni letel na dvorišče nabutat psa jezen. Ravno sem bila še od službe našpilena in začnem tulit, naj drugič privežejo psa (ki je večkrat spuščen), pa se začne baba usajat, da Missy njihov sploh ni ugriznil in da ni nikoli spuščen. Dec, ki je bil priča kako jo je zagrabil je bil raje kar tiho. Pa kako da si jo drznem tikat (a stara je lih ene tolk kot jaz, samo iz mal ˝bolše˝ lokalne familije, če verjameš  trmoglavka Roll Eyes) butnglavc
Missy pomoje ni nič, krvi ni videti, rep dela, je pa cela usrana. Bega naokoli, na kavč sploh noče, oči ima kot frnikole.

Za vse, ki šetate po Trzinu in ga poznate - to je pes/psica od Ortos*ne, dolgodlaki NO. Angry Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #653 : petek, 09.04.2010 : 22:42:32 »

Uboga lubica Kiss Kiss veliko crklat, pa na sprehode kam drugam hodit Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #654 : petek, 09.04.2010 : 22:44:07 »

pa na sprehode kam drugam hodit Kiss
Ma ravno tam mimo gremo na igrišče in dostikrat gre Missy z nami. Pa tamau tam vsak dan hodi iz šole...
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #655 : sobota, 10.04.2010 : 11:23:18 »

Lips Sealed  butnglavc Lips Sealed (čist' "osebno" jezna, prizadeta - raje NE bom nič napisala!!!!)  Lips Sealed

Missika, saj veš da niso vsi veliki dolgodlaki psi taki, ane?!?  Kiss
Kocka, pocartaj jo še mal' v našem imenu!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #656 : sobota, 10.04.2010 : 11:49:29 »

Lips Sealed butnglavc Lips Sealed (čist' "osebno" jezna, prizadeta - raje NE bom nič napisala!!!!) Lips Sealed

Missika, saj veš da niso vsi veliki dolgodlaki psi taki, ane?!? Kiss
Kocka, pocartaj jo še mal' v našem imenu!
Sem mislila nate danes. V kolikor bo Missy imela kakšne težave s psi v prihodnje, bomo hvaležni za srečanje z velikim kosmatim prijaznežem Kiss
Je pa čisto usrana - ko je šla na sprehod danes zjutraj je v daljavi zalajal pes, ona pa se je zvila v kuglo. Pa nekje je nekaj zaropotalo, pa je spet naredila isto

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #657 : sobota, 10.04.2010 : 11:58:11 »

Je pa čisto usrana - ko je šla na sprehod danes zjutraj je v daljavi zalajal pes, ona pa se je zvila v kuglo. Pa nekje je nekaj zaropotalo, pa je spet naredila isto

Revica  Kiss

Missika, saj veš da niso vsi veliki dolgodlaki psi taki, ane?!?  Kiss

Pa vse velike dolgodlake psice tudi ne  Smiley




Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #658 : sobota, 10.04.2010 : 12:29:05 »

Missy  Kiss, poberi se čim prej, pa naj ti res pomaga mal še pasji terapevt! O lepem, prijaznem in lepo vzgojenem dolgodlakem Donu govorim, seveda. On vse takle pocajta!  Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #659 : sobota, 10.04.2010 : 20:41:50 »

Ubožica, upam, da čimprej pozabi na to grdo izkušnjo.
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines