mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 14:53:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 92340 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #465 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:08:56 »

Moram tudi jaz pristaviti svoj piskrcek, ceprav pri obnovi nisem imela nic zraven.
Vceraj nama je z Martinom koncno uspelo priti v Horjul in moram priznati, da mi je lokacija zelo vsec, mir in razgled, pesjaki lepo razporejeni. Zal mi je, da naju je oba potipala bolezen in nisva mogla sodelovati pri zakljucnih delih ter da sva morala domov k cajckom, medu in limonam. Sem pa sodelovala pri cohljanju, kar je tudi nekaj Wink.
Priznanje Poloni, ki s pomocniki (pomocnicami) lepo skrbi za zivali, pohvale pa vsem, ki ste kakorkoli pripomogli pri urejanju donacije za oskrbovance.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #466 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:22:11 »

Smetka
Kaj si rekla ?  Cheesy

Bazen ?  Grin
OK - ampak ne preko foruma, lahko pa čisto privatno - zasebno, da ne bom popljuvana od nakaterih, ki jih še nikoli nisem vidla v Horjulu... Cry
ITAK so pa take in podobne ideje za nekatere samo "SMETI" in ne smem smetiti PASJEGA FORUMA.

Čakam pa fotke STANOVALCEV V NOVIH BOXIH... Smiley Smiley Smiley
Pa lep sončen pozdrav vsem tam gor.

Mojca
 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #467 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:25:34 »

Pohvale tudi z moje strani, carji ste! Kiss

lp, Katarina
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #468 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:34:03 »

da ne bom popljuvana od nakaterih, ki jih še nikoli nisem vidla v Horjulu... Cry
Liza-asta upam, da tale stavek ni letel name, ker se pošteno motiš. imam posvojeno mačko iz Horjula, s Polono je pa naša družina sodelovala še v časih, ko Horjula (pa tudi Gmajnic) še ni bilo in smo nudili začasen dom zavrženim mačkonom (od nas je bilo oddanih preko 60 mačkov). malo se umiri..  Roll Eyes

če pa povem svoje mnenje glede offtopica v vseh možnih temah v Kajinem kotičku pa tudi ne vidim problema  Huh škoda se mi zdi, da vsaka tema izgubi svoj prvoten namen...
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #469 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:41:44 »

Kar malo me je sram, ker nisem fizično sodelovala, ampak kar je pač je. Torej, opravile ste dobro delo in če vam to kaj pomeni bom toliko bolj vesela.
Saška, tebi pa naslednje, izključno moje mnenje. Punce na tej strani se trudijo po svojih močeh in to očitno zelo  uspešno. Ti pa se trudiš po svojih močeh na drugih podforumih - znotraj tega foruma - (s teboj delim skrb in veselje ob posvojitvi psov tipa bull, pa rottijev, pa dobermanov, pa muc)in to zelo uspešno. Malo heca, veselja, pa tudi če je še kakšna čarovniška kugla vmes ali pa LP, itak mora biti.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #470 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:49:42 »

Bejbe, time out  Smiley. Resno mislim...malo bomo "smetili", malo pa ne bomo. Pri srcu sta mi obe, ki si "skačeta" v lase. Sem prepričana, da če bi se spoznali, da bi bilo vse ok. Tko da vaju vabim na en čaj z  Wink tale konec tedna. Ali pa z medom, ali pa na kuhano  Smiley, ali pa na že kaj. Tko da....nehita.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #471 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:57:16 »

Smetka
Da se zastopimo. Jst nimam proti nikomur NIČ.
Mislim, da je vsem skupno samo eno : V IN ZA DOBRO ŽIVALI  Kiss Kiss Kiss
Kaj pa Saski ni všeč, pa ne vem. Tudi meni ni VSE VŠEČ - pa pač tistega NE BEREM.

(zdajle pa še ti smetiš z enimi prepovedanimi rečmi...prosim, zadrži se..., ha,ha)  Grin

Lepe pozdrave vsem skupaj
Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #472 : ponedeljek, 27.11.2006 : 14:01:18 »

Saška, če si še tu!!
V sosednji temi (tvoja tema o oddani muci, sorry, ne spomnim se imena, belo črna) te kličejo na pomoč, ker so našli dve zavrženi mali dami (saj veš katere pasme). Pa da ne bo narobe razumljeno, saj vemo, da so ti vsi po srcu, ampak nekateri mogoče malo majčken več???

Se opravičujem, ker sem to temo uporabila za klic na pomoč!

Vsem tistim, ki ste toliko naredili za Horjul (tako ali drugače) pa prijazen pozdrav!
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #473 : ponedeljek, 27.11.2006 : 14:13:20 »

Vsem, ki ste delali, da bodo Horjulčki v novih, lepih in toplih domovih, moje iskreno spoštovanje in zahvala. En lep pozdrav z deževnega Krasa!
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #474 : ponedeljek, 27.11.2006 : 14:44:02 »

Smetka pridemo, ko bo Brina popolnoma okrevala po operaciji. odstranili so ji namreč eno stran seskov, bila je pa tudi sterilizirana. hvalabogu pa tumorčki, ki so bili v seskih niso bili maligni Smiley  februarja nas čaka pa še ena operacija...

Drobtinica, če me bo kdo potreboval me dobi na mail pitbullka@gmail.com. če bom lahko, bom pomagala Wink sem se pa oglasila tudi v tisti temi...
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #475 : torek, 28.11.2006 : 01:33:32 »

Smetka
Da se zastopimo. Jst nimam proti nikomur NIČ.
Mislim, da je vsem skupno samo eno : V IN ZA DOBRO ŽIVALI  Kiss Kiss Kiss
Kaj pa Saski ni všeč, pa ne vem. Tudi meni ni VSE VŠEČ - pa pač tistega NE BEREM.

(zdajle pa še ti smetiš z enimi prepovedanimi rečmi...prosim, zadrži se..., ha,ha)  Grin

Lepe pozdrave vsem skupaj
Mojca


Točno tako. Vse v in za dobro živali.
Mojca, si super oseba, zagnano pomagaš na 101 način - pohvalno.
Ampak te moram žal malo tudi okarati (pa brez zamer, prosim), ker v vsej svoji zagnanosti včasih ne vidiš, da s svojimi posti marsikoga nenamerno prizadeneš.
Par ur nazaj me je poklicala prijateljica, ki živi v LJ in dostikrat Smetki na zavetiščni TRR nakaže kolikor pač lahko. Pred kratkim je posvojila mucko iz Gmajnic. Velikokrat nahrani zapuščene mucke. Poanta? Brala je tvoje poste in teme v katerih najbolj sodeluješ in dobila občutek, da ljudi, ki niso bili fizično PRISOTNI pri stilski preobrazbi, da tisti, ki niso nakazali jurčka za Horjul... pač niso OK osebe, jih ne briga za te revčke in jih pač zadeve ne ganejo in ne prizadenejo.
Je res, da je nekoliko pretiravala, a ko sem se po telefonskem pogovoru vrgla na prebiranje vseh teh tem, si res ponekod pustila takšen vtis.
Kar je narobe. Kot sta povedali že Jana in Smetka, ta forum je javno dostopen vsem in paziti je treba, da se koga ne užali, odžene. Vsak pomaga kolikor pač pomaga. Eni več, drugi manj. Važno je, da SE pomaga.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #476 : torek, 28.11.2006 : 09:46:37 »

Dog-lover
Sem šla prebrat moje poste od vsega začetka..pa po mojem skromnem mišljenju nisem zasledila niti enega stavka, s katerim bi kogarkoli užalila, namerno niti nenamerno. To nikoli ni bil moj namen. Pozivala sem vas vse prisotne na tem forumu k pomoči. Finančni in "fizični" kot praviš.
Ne vem kje in kdaj si dobila občutek, da kogarkoli, ki ni pomagal tako ali drugače žalim ? ali celo odganjam iz tega foruma ? Ne tega res ne razumem...
Hotela sem samo pomagati, ker sem "pozno" začela sodelovati pri akcijah za prenovo oz.dograditev boxov v Horjulu. Mogoče sem bila res preveč zagnana, vendar nas je, kakor dobro veš, priganjal čas. Vse potrebno za preselitev v novo domovanje pesjanov ni bil mačji kašelj, zima in slabo vreme, pa se je hitro bližal...

SREČNA SEM IN VESELA, DA NAM JE TO TUDI USPELO.  Smiley Smiley Smiley Smiley

ŠE ENKRAT SE ZAHVALJUJEM PRAV VSEM, KI STE KAKORKOLI POMAGALI, DA SO OD VČERAJ PESJANI LAHKO V NOVIH PROSTORIH NA SUHEM IN NA TOPLEM.  Smiley Smiley Smiley Smiley

Prav tako se zahvaljujem tudi vsem tistim, ki ste nam dajali  MORALNO PODPORO (ker iz finančnih razlogov niste zmogli, ali zaradi oddaljenosti, ali iz bilokaterega drugega razloga) Tudi to mi je veliko pomenilo, JA  Smiley

HVALA, RES NAJLEPŠA HVALA VSEM SKUPAJ, KER BREZ VSEH VAS TEGA NE BI ZMOGLI.  Smiley Smiley Smiley


Toliko vsem v vednost, da mi je bilo prvo POMAGATI ŽIVALIM, pa tudi Poloni, ki poleg vsega drugega dela, ki ga ni malo, tega sama ni in ne bi zmogla. Meni pa ni bilo nič pretežko, ker rada pomagam vsakemu, ki je moje skromne pomoči potreben.

Pa še nekaj bi zelo rada povedala vsem. Brez Zmagice in predvsem njenega pridnega moža, ki je bil mnogo vikendov delaven od jutra do noči, postoril marsikaj, da smo tole akcijo uspešno zaključili najbolj zaslužen, da JE, KOT JE.   Smiley Smiley Smiley

Pa vsi prav lepo pozdravljeni
Mojca



Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #477 : torek, 28.11.2006 : 10:13:12 »

Jaz bi pa zdaj tukaj za besedo HVALA (iskreno namenjeno  vsem, ki se trudijo na takšen ali drugačen način) naredila eno piko (vsaj do pomladi). No, ne bi bilo pa čisto nič odveč, če bi tistim, ki smo na drugi strani račnalniškega  ekrana, privoščili še kakšno fotografijo pesjanov v novem domu. Vsi bi najverjetneje najraje videli kar prazne bokse.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #478 : torek, 28.11.2006 : 10:22:21 »

Sicer tole, kar bom napisala, ni ravno za hvaliti se, ampak vseeno - sama nisem sodelovala pri stilski preobrazbi Horjula, prav tako (še) nisem nakazala jurja za Horjul, pa se zaradi tega ne počutim nič manj vredno kot tisti, ki ste. Pomagam, ko lahko in kolikor lahko.
Liza-asta je entuzijast, ki je spravila na noge par "projektov", ampak nikoli ni bilo (vsaj z moje strani) razumljeno, da kdor da, nekaj velja.
Kar tako naprej!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #479 : torek, 28.11.2006 : 11:13:29 »

PikaPoka
Hvala ti. Me veseli, da me je in me kdo tudi razume tako, kot je bilo mišljeno in tudi napisano.
Vsak se  pač trudi po svojih močeh. In tako je bilo mišljeno tudi v prav vseh mojih sporočilih in prošnjah.
Hvala še enkrat, tudi vspodbude so mnogokrat zelo dobrodošle ali včasih še bolj.  Smiley Smiley Smiley
Pa prav vsi lepo pozdravljeni.
Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines