mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 05:03:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tinka in Bine
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tinka in Bine  (Prebrano 36965 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #30 : nedelja, 07.01.2007 : 22:13:12 »

Bincelj (Bine) mi je danes naredil dan popoln - brez heca. Skupaj z Žaklin sta mi podarila en krasen sprehod. V prvih 30 metrih sprehoda smo se dogovorili, da med nas ne sme priti drevo, ker fleks tega nekako ne prenese in da vlecenje ni ravno najbolj zazeljeno  Cheesy Potem pa je slo vse super.
Tako galantnega pesa ze dolgo nisem srecala. Rep je nosil visoko kot zastavo, pazil je, da je sel v pravo smer, ko sem ga poklicala je takoj pritekel k meni, se dobesedno ovil okoli moje noge in me pogledal s tistim neznim pogledom naj ga bozam. Presnjofal je vsak zanimiv koticek in ce je bilo treba prav visoko dvignil nogo  Roll Eyes
In tako smo naredili en krog. Ko smo se vrnili domov, mi je na nos pritisnil nezen poljubcek. In cisto na koncu, ko je bil ze na poti v pesjak, je se enkrat pritekel do mene, samo toliko, da se poslovi.
Peso me je definitivno osvojil na prvi sprehod.


Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #31 : sobota, 13.01.2007 : 19:05:09 »

Jaz sem ravno prebrala zgodbico od Bineta, kjer piše, da je grd in nezanimiv, meni ja pa ravno bil full všeč, očitno se mi taki "grdi" psi dopadejo, ker v bistvu je bil tud moj Beni, ko je bil majhen paravi mali grdobek, ves suh na dolgih tacah, iz povsod mu je pa štrlela neenakomerno dolga dlaka. Ampak zame je bil najlepši, BIne mi tud je čist všeč in bi ga takoj mela, sploh če je tak dobrovoljček ko hoče, ampak spet mi je tako zelo žal, da si dveh psov ne morem privoščit, vsaj v tem trenutku ne. Upam, da bo našel nov domek, ki si ga zasluži. Poljubčka Binetu in njegovi mamici, pa tud vsem ostalim seveda.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #32 : sobota, 13.01.2007 : 20:00:44 »

Tinka je lustna psicka, ki pa bo, se bolj kot s kavcem, zadovoljna z narocjem.
m.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #33 : sobota, 13.01.2007 : 20:45:12 »

Hehe, maja01, dons si bila ti odličen kavč z nastavljivim vzglavjem. Cheesy Tale mali klopek od Tinčice se pripopa na človeka in postane tvoj osebni termofor. Cheesy Pri njej ni tega, da se jo malo poboža in gre naprej. Wink

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/fcjwUK8DyIKZKBVO.jpg

Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #34 : sobota, 13.01.2007 : 21:12:19 »

Vsake oci imajo svojega malarja. Jaz pa sem prav nora na pikice in pegice, sploh ce se soncijo po gobcku (ima mogoce kdo kaj proti pegam Angry). Tudi klempava usesa so najboljsa, imajo neverjetne rotacijske zmoznosti in zato zelo selektivno slisijo. Grin Tako Bine kot Tinka mi delujeta kot lazje posvojljiva psa in zato se mi zdi cudno, da zanju ni interesa. Huh Kje ste tisti, ki si zelite unikatnega psa? Taksnega kot sta Tinka in Bine ali pa taksno kot je moja pegasto, pikasto klempasta Kaja. lp
Logiran

katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #35 : nedelja, 14.01.2007 : 10:16:54 »

tale tinka je pa mene osvojila na prvi pogled ... ne mi zamerit, če pasjih karakterjev zaradi pomanjkanja izkušenj ne znam lih najbolje ocenjevati, ampak meni se zdi eno majčkeno bolj mačja kot pasja dama Smiley samo da se nekam tišči, pa je kul  Grin pa nežno je to bitje do neskončnosti. za tinko bi pa jaz napisala tako kot maja01 za chanel: če bi trenutno iskala domačega kavč prijatelja, bi vzela tinko  Smiley se mi zdi, da bi dobila vse v enem, psa in mačico  Smiley no, definitivno pa eno mazico  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : nedelja, 14.01.2007 : 15:48:14 »

Tinka je v novem domu, lp vsem.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #37 : nedelja, 14.01.2007 : 16:31:28 »

super!Srečno.
Še Bine...
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #38 : nedelja, 14.01.2007 : 16:40:03 »

Spet ena lepa novica. Cheesy Srecno Tinci! lp
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #39 : nedelja, 14.01.2007 : 17:02:35 »

ju-hu, bravo Tinči Cheesy
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #40 : nedelja, 14.01.2007 : 18:05:21 »

jesssssssss, tinka! srečno  Kiss
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #41 : nedelja, 14.01.2007 : 19:05:20 »

Ooooo to pa je novica. Srečno Tinči  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #42 : nedelja, 14.01.2007 : 22:14:45 »

Bila sem zraven pri njenem odhodu v nov dom... mala se mi je v času bivanja v Horjulu zelo usedla v srce, saj se me je vedno zelo razveselila, čim je dobila priliko, skobacala v naročje in potem od tam glumila eno hudo šefico! Wink

Dobila je krasno družbo, praktično nič ne bo sama, da o cartanju niti ne govorimo.

Srečno, pesjanka! Kiss

lp  Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #43 : nedelja, 14.01.2007 : 22:24:27 »

Hm, ali včeraj že vedela, kaj jo čaka? Se je tako rinila v prvo vrsto za crkljanje in malo porenčala na konkurenco.  Cheesy Srečno
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #44 : ponedeljek, 15.01.2007 : 08:34:51 »

O kako sem vesela za Tinko. Tudi meni je bila ona zelo všeč. Res je taka kot ste že vsi prej napisali. Posvojitelji so res dobro izbrali. Želim jim veliko lepih trenutkov v družbi Tinke.

Glede Bineta pa tudi jaz mislim, da je eden lepših psov in mu želim čimprej take posvojitelje, kot jih je dobila Tinka.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tinka in Bine
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines