mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 04:40:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Liza-asta
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Liza-asta  (Prebrano 16293 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
FELI
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #15 : sreda, 25.10.2006 : 14:23:06 »

ne,Lize-Aste  na žalost zaenkrat ne morem imeti,tudi ne vem kako bi se razumeli s Taro,tako da kar teto prepričaj.
Drugače imam pa tudi jaz eno scrklano liziko doma,pa tudi zelo hitra je
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #16 : sreda, 25.10.2006 : 16:01:56 »

Feli
Dej no prepričaj Taro, da bo imela dopoldne družbo... Cheesy Wink, da ne bo tako saaaaamaaa Cry
Kaj pa uganka ?  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

lp Mojca in 1x Liza Asta
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #17 : četrtek, 02.11.2006 : 14:38:27 »

Kako je zdaj s črno LIZO-ASTO ?

Nagrada pa še velja !  Wink
Kje ste   Grin
lp Mojca z rjavo Lizo-Asto1x
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #18 : torek, 07.11.2006 : 10:16:24 »

No, kako je zdaj črna soimenjakinja od moje rjave LIZE-ASTE  Wink

A res nihče ne ve odgovora   Huh
Nagrada še velja  Grin
saj ne bo tako hudo, no  Roll Eyes ne se bat  Grin
lp Mojca

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : torek, 07.11.2006 : 10:35:30 »

Jaz vem, kako je  Grin. Dere se, po potrebi jo kličemo Tečka, pa razume  Tongue. Jedla sploh ne bi vsega, enkrat bi brikete, drugič meso, tretjič konzerve, četrtič ne bi nič...ena taka mala mazica sitna je  Smiley.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #20 : torek, 07.11.2006 : 11:12:40 »

Mogoče bi pa na štangice narezan korenček?  Grin
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #21 : torek, 07.11.2006 : 11:24:33 »

A je Asta izpeljanka iz imena feničanske boginje neba, lepote in zemlje, plodosti ter vojne in miru?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #22 : torek, 07.11.2006 : 11:36:44 »

Ja fino, fino, da ste se oglasili  Cheesy
Smetka, ti že veš, kako je črnuhica z imenom Liza-Asta  Smiley Smiley meni je še nisi predstavila  Huh
pa če si ji že dala tako lepo ime,(predvidevam, da si ga ti...) pa vendar veš kaj pomeni ASTA ? to te med drugim tudi sprašujem ?   Grin
Potrudi se malo za nagrado  Grin (dobiš mojo rjavo LIZO-ASTO za en dober sprehod.)  Lips Sealed

Drobtinica-ni,ni  Roll Eyes
A jo vzameš v svoje varstvo, pa ti bom povedala ... Grin
Še malo se potrudite, prosim  Roll Eyes
Pozdrav od Mojce in rjavke Lize-Aste
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #23 : torek, 07.11.2006 : 11:58:03 »

Mojca ne morem je vzeti v svoje varstvo, čeprav bi imela doma tudi kakšnega mačkona-ko, če bi pa nosil-a to ime pa še posebej rada. V drugi temi sem se namreč malo posvetovala, pa mi niso priporočali na teritorij dve in pol letne rotike pripeljati še mačkončka.
Je pač tako, Aisha sprejme muca dokler je na svoj strani teritorija, ne upam pa si reskirati da bi nekoga pripeljala na njena tla. Je preveč dominantna oziroma bolje rečeno ljubosumna name. S tem se preveliko sicer ne ubadam, sprejela sem pač dejstvo, da nekateri azilski psi svoje nove vodnike jemljejo samo in čisto zase. Sploh, če so v preteklosti veliko pretrpeli.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #24 : torek, 07.11.2006 : 12:52:18 »

Drobtinica-vidiš, tudi jst ne morem vzeti kakšnega mačkona k moji Lizi-Asti (posebno ne s tem imenom..)  Cheesy Iščem pa nekoga, ki bi jo lahko vzel in jo imel rad  Smiley

Kaj pa uganka  Grin

Lep pozdrav! Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #25 : torek, 07.11.2006 : 13:02:18 »

Glede uganke pa naslednje: popolnoma sem izčrpala vse moje možnosti. Bila sem na internetu, pogledala sem v Sovo, totalni zero. Edino kar mi pade na misel je še to, da je tvoja psica (tudi po slikah sodeč) taprav aristokrat, skulirana v nulo

Mucki pa seveda čimprej želim gospodarja, ki se bo pisal z velikim G.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #26 : torek, 07.11.2006 : 13:06:30 »

Haj, a pod tvojo tako super krasno frizuro ni več nobene ideje  Grin Roll Eyes ne verjamem  Wink

Pa mi pomagaj najti dobrega Gospodarja zanjo, pa ti bom pol jst povedala, si ZA  Grin
LP Mojca in Asta-Liza
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #27 : torek, 07.11.2006 : 13:28:29 »

Glede pomena besede Asta sem kapitulirala.
Sicer pa bom zdajle en mail poslala moji prijateljici Rozmari na Radio Celje in oddala še oglas na Radio Fantasy:
Iščemo nov dom štiri in pol mesečni prijazni, zdravi muci z imenom Liza-Asta. Kljub temu, da je črna, bo v vaš dom zagotovo prinesla srečo in veselje.
Kontakt pa dam Polonin.

Hojla, Mojčica, a se strinjaš?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #28 : torek, 07.11.2006 : 14:37:20 »

Drobtinica
Super si, krasno. Hvala ti, če tole rata, pa ti z veseljem povem odgovor na uganko.  Cheesy Smiley
Pa še nagrado dobiš  Smiley Cool
A je še težja kakor uni t.v.terapevti ?  Grin
LP (kdaj prideš v Lj?)  Lips Sealed  in lp Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #29 : torek, 07.11.2006 : 14:51:31 »

Hojla, tvojo Lizo Asto bom enkrat sprehajala ne glede na to, ali bom odgovorila pravilno ali ne.
Muca Liza-Asta in tista kužasta mešanka med AD in AST s sosednje strani sta pa skupaj v duetu itak že v radijskih medijih na mojem koncu. Če rata za tole mucico, jo iz Horjula lastnoročno pripeljem v naš konec.
Moj prihod v LJ pa ti najavim pravočasno. Če boš pa ušla na morje, se ti istega dne, ob seveda dobljeni pravdi, pridružim.

P.S. Sem ga pa nekaj utupila. Na spletno stran RF sem popolnoma nehote pozabila dodati ime mucke. Grem gledat, če se še da popravit.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Liza-asta
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines