mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 20:50:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Meti v spomin!
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moji Meti v spomin!  (Prebrano 1824 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Živalca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


WWW
« : sreda, 01.11.2006 : 13:57:22 »

Danes je dan spomina na mrtve in jaz se izmed vseh mrtvih sorodnikov in znancev, spominjam predvsem tebe.
20.1. 2007 bo natanko štiri leta odkar te ni več med nami. Nikoli si ne bom oprostila, da nas ni bilo ob tebi, ko si nas najbolj potrebovala. Bila si sama, zato mi je še bolj hudo.
Kmalu po tvoji smrti smo pripeljali novega psa. Prevzel je tvoj pesjak, tvojo uto, tvoje dvorišče, tvoj vrt, skratka tvoj prostor na zemlji. Ampak nikoli ne bo prevzel tvojega prostora v mojem srcu, vedno bo samo tvoj.

Ne potrebujem slike, da se te spominjam, tvoja sapa, tvoj dotik; vedno bosta shranjena v moji duši.  Še danes se živo spominjam kako si mi dovolila, da sem ležala in plezala po tebi, celo, ko si morala skrbeti za mladiče.
Polno je takšnih spominov, samih lepih spominov. Lepi spomini in tvoj prostor v mojem srcu, to je vse kar je ostalo od s teboj preživetih dni.
Čeprav je od tvojega slovesa že nekaj let, še vedno jokam, ker te ni ob meni.

Pogreša te,
                      Polona.


Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1 : sreda, 01.11.2006 : 14:13:10 »

Najverjetneje ji je lepo, ker ve, da je košček tvojega srca vedno z njo.
Logiran
Živalca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 01.11.2006 : 20:23:21 »

Bom kar tukaj napisala, da mi ne bo treba odpirat nove teme.

Spominjam se tudi tebe, Muri.
Bil si naš prvi muc in Metin prijatelj. Skupaj sta jedla, spala… živela, vse do Metine paritve. Takrat te je drug pes izgnal iz pesjaka in nikoli več si nisi upal tja, prav tako se nisi nikoli več približal Meti. Bil si plah in miren muc. Ker si bil prosto živeč muc, si domov prihajal le po hrano. Nekega dne pa te ni bilo domov, vendar nas ni pretirano skrbelo, saj si že večkrat izginil za nekaj dni. A ko čez teden dni še vedno nisi prišel domov  smo vedeli, da smo te izgubili. Hudo mi je, da ti nismo posvetili več pozornosti in časa.
Še vedno se spominjam kako si predel, ko sva te z očetom božala na klopi.
Pogrešam te.




In prav tako se spominjam tebe, Tarzan.
Nisem te dobro poznala, a bil si prvi pes, ki sem ga božala, se z njim igrala. Ko so mi povedali, da si odšel in te ne bo več nazaj, sem jokala, čeprav nisem popolnoma vedela kaj se je zgodilo.
Tvojemu prijatelju Dinotu zdaj dela družbo drug pes, a prepričana sem, da te pogreša.
V želji, da ti je lepo tam kjer si in da se tudi ti spominjaš nas tako kot se mi tebe,
         
Polona in Dino.


Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #3 : sobota, 04.11.2006 : 11:52:36 »

Živalica, iskreno sožalje. Cry
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Meti v spomin!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines