mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:42:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daltoni
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Daltoni  (Prebrano 79892 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #90 : nedelja, 24.12.2006 : 11:38:38 »

Še Reli in Vili pogrešata vsak svojega...o Lukcu pa niti ne bi. Ga najbrž ni, ki bi takega posvojil.
Če so posvojili Ninka, bodo tudi Lukca, boš videla!
Vsem trem daltončkom pa en velik  Kiss!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #91 : nedelja, 24.12.2006 : 20:45:30 »

Res je Smiley sem prepričana da bo tudi Lukec tapravi za nekoga, takega junaka ne najdeš vsepovsod.
Ne morem si predstavljati, kakšne bolečine je imel včeraj kot prav vsak dan in vsak trenutek v nogi in se mi je srce paralo, ko sem ga gledala kako kljub vsemu veselo skače naokoli in te prav vabi v igro.

Zasluži si svojega tapravega, razumevajočega, igrivega in razvajujočega - človeka  Kiss
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #92 : ponedeljek, 25.12.2006 : 18:01:42 »

Evo nas, malo z zamudo, ker smo offline še v novem domeku, najinem in Avinem Smiley Vse OK, obvladamo že vožnjo z avtom Cheesy, dvigalo in nešteto vrat v bloku nam tudi ne delajo več problemov. V glavnem punca si je dobro postlala pri nama doma in vsak dan malo bolj preizkuša kje so njene meje Shocked Tako da si morava vsak dan sproti dopovedovat da ne popustiva tej luštni stvarci in sva pri vzgoji dosledna Huh Drugače je v stanovanju izredno pridna in mirna, ponoči ves čas leži na svoji blazinici poleg najine postelje in niti ne pisne. Po kakšnem daljšem sprehodu, pa jo itak za par ur kar zmanjka, tako da sploh ne veva da jo imava. Se ji pozna, da je še mladič. Včeraj je tudi spoznala mojo kobilo in ostale konje iz "našega" ranča. Je kar malo prepogumna okrog konj in jim hodi čisto blizu, pa za ritjo, med nogami. Ko jo vohajo jih liže po smrčku in nasploh so si zelo všeč. Seveda jih imam ves čas na očeh in Ave na povodcu, da ne bi prišlo do kake nesreče. Konji so sicer navajeni na pse, ker imajo tudi drugi lastniki konjev, pse večkrat s seboj, mucki pa se jim obešajo za rep, tako da veste koliko so hudi Wink Mucke iz hleva, Ave naravnost obožuje in se želi na vsak način igrati z njimi, one so malo manj navdušene nad njo, vendar je bilo danes že veliko manj pihanja, razdalja med njimi pa vse manjša Wink Tudi nekaj kužkov smo že spoznali, z vsemi se je lepo ujela in igrala.

V glavnem super se imamo, slikice pa ob priliki, ker še nimava interneta.

Lepe praznike želimo vsem.

Ave, Bojan in Damjana

p.s. ostalim Daltončkom pa Ave pošilja  Kiss in jim sporoča, da jih čisto nič ne pogreša. Za Novo leto pa jim želi dobre in skrbne lastnike.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #93 : sreda, 27.12.2006 : 10:26:55 »

Iiii, kakšne lepe novičke Cheesy Cheesy! To je tako lepo brat za praznike Smiley. Da bi bili prazniki vsak dan takole!

Ave pa le počohljajte še zame Cheesy!

Lp polonak
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #94 : nedelja, 31.12.2006 : 21:18:43 »

Daltončki so bili pa zame naj kužki v letu 2006. Nekater so že odšli, nekateri pa še bodo.  Lukcu želim veliko zdravja, uspešen poseg in potem nov dom, kjer se bo lahko izkazal, da je on ravno tak pes kot ostali.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #95 : nedelja, 31.12.2006 : 21:44:06 »

Tudi jaz želim vsem trem čimprejšen dom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #96 : torek, 02.01.2007 : 13:28:14 »

Vsaj Vili in Reli, če že Lukec ne...morata čimprej najti svoj dom.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #97 : torek, 02.01.2007 : 18:12:02 »

Če se ne motim danes pridejo pogledat Vilija?A se motim ali je to res?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #98 : torek, 02.01.2007 : 20:25:39 »

Katja, klicala je gospa iz Škofje Loke. Imeli so psa, mešanca med terierjem in jazbečarjem - ki je imel svojo kočo, brez ograje. Pred tednom dni je izginil. Vili bi imel taisto kočo. Najbrž bi ravno krempelj vanjo spravil.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #99 : torek, 02.01.2007 : 20:47:20 »

Ah škoda sem mislila,da so resni.Vedla sem samo,da jim je Vili všeč in da ga gredo danes pogledat.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #100 : torek, 02.01.2007 : 20:53:21 »

Viliju, Reliju in Lukcu privoščim kavč v hiši ob svojih posvojiteljih.
Sicer pa, kaj pa bo, če se njihov izgubljenček vrne? Kdo bo potem odveč ? Mislim, ali sploh iščejo svojega izgubljenca?  Čudno, da tako hitijo s posvojitvijo drugega.
To je samo moje mnenje.
lep pozdrav, Janad
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #101 : sobota, 06.01.2007 : 16:29:31 »

Januar je tak lep mesec "vodnarski". Pa tile psički res pašejo vanj. Kaj pa rabijo? Roko za čohanje mehke dlake, lepo besedo, pa dekco za pokrit. To je vse. Ljubezni imajo v svojih očeh veliko. Čuvajo jo za svoje sprehajalce, pa še za koga čisto njihovega. Zanj največ  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #102 : sreda, 10.01.2007 : 19:36:54 »

Jutri gre Vili v nov dom. Lp vsem.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #103 : sreda, 10.01.2007 : 20:09:22 »

Super Vili  Cheesy  Cheesy  Cheesy !Srečno!
l.p.
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #104 : četrtek, 11.01.2007 : 07:29:22 »

Juhu! Srečno Vili.  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daltoni
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines