mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 07:24:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi  (Prebrano 23618 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #30 : ponedeljek, 27.11.2006 : 14:58:18 »

Oj, oglaša se vam bodoča Trinina prijateljica. Zadnje pol leta redno spremljam forume in živali v zavetiščih. In naposled sem se le odločila, da posvojim kužka. Ker stanujem v bloku, sem želela manjšega psa in ko sem zagledala Brinine mladičke, sem vedela, da je to to. V bodoče vas bom prosila za kakšen nasvet, izkušnjo (imela sem psa v otroštvu, bil je sicer očetov, lovski, jaz pa sem bila njegova "prijateljica za igro" - beri: prav nič me ni ubogal...). Komaj čakam, da bo Trini pripravljena, da spozna nov dom. Trudila se bom po najboljših močeh, da bo njej čim bolj prijazen Smiley
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #31 : ponedeljek, 27.11.2006 : 23:21:12 »

Pa še jaz se pridružujem lepim željam!
Jerry, super prijateljico si dobila, sem prepričana! Srečnih trenutkov bo pa ogromno, v to tudi ne dvomim  Cool
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #32 : torek, 28.11.2006 : 08:28:52 »

Hvala za vaše spodbudne besede. Resnično komaj čakam, da se nama pridruži. Včeraj sem ji kupila košaro, takšno mehko in toplo obloženo. Ogledala sem si tudi ostale potrebščine in priboljške, sedaj čakam samo še četrtek, da se tudi v živo vidiva in pocrkljava Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : četrtek, 30.11.2006 : 16:12:42 »

Trini in Tango v novem domu - Tango je zdaj pri posvojiteljih, ki so se zanimali za Tofija, ker se Tangova morebitna posvojiteljica ni javila. Torej ostajata še Švrk in Tofi.
Brina je bila danes sterilizirana in bo konec tedna lahko odšla v nov dom. Lp vsem.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 30.11.2006 : 22:30:28 »

Sterilizirana in čipirana. Nikoli več ne bo mogla kotiti takšnih luštkanih (in žal nepotrebnih) mladičkov. Amen, res.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/uFB6GgEcwZnU5eSN.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/x1ajTl1qZrVwE5Gr.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 30.11.2006 : 22:47:00 »

Kalsang jo je prišla počesat, tako da ji enkrat v prihodnosti sledi le še eno temeljito kopanje, pa bo prejšnje življenje lahko pozabljeno. Kalsang, hvala.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/ZxvREvCq6zHN6YOH.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : petek, 01.12.2006 : 11:46:08 »

Švrk v novem domu, išče ga še Tofi. Lp vsem.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #37 : petek, 01.12.2006 : 11:54:09 »

Ni problema Smetka! Saj veš, če boš še kdaj potrebovala takšne ali tudi drugačne storitve, ti samo pokliči.

Brina je pravi cuker. Česanje je zelo potrpežljivo prenašala, mi vmes pritisnila kakšnega poljubčka na nos in mi povedala, če je preveč cukalo. Mislim, da je na česanje navajena kljub stanju, v katerem je prišla v Horjul in da novi skrbniki ne bodo imeli težav z njeno nego.

Je pa korajžna punca, samozavestna, takšna, ki ve, kaj hoče!

Naj se čimprej plasira na svojem mehkem kavču in naj bo za vedno samo njen.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #38 : petek, 01.12.2006 : 12:02:24 »

a kavč ne čaka več na Brino? (sem nekje nazaj prebrala, pa zdaj ne vem, če mam prav)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : petek, 01.12.2006 : 15:19:45 »

Jo čaka dom, ja. Pri družini ne bo edini kuža, enega že imajo, zato bo počakala pri nas toliko časa, da ji poberemo šive. Da bo imela mir te dni...
Logiran

medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #40 : petek, 01.12.2006 : 16:52:27 »

Pa ma še eden nov dom. Moj Mak pa upam da novo prijateljico za igro.  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #41 : petek, 01.12.2006 : 16:56:03 »

o krasno  Cheesy mamica se je pa res prelevila v pravo lepotico  Kiss vso srečo vsem!
Logiran

Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #42 : petek, 01.12.2006 : 17:09:10 »

Samo da se javim, da sva včeraj s Trini srečno prispeli domov. Sprva je bila preplašena, kasneje se je pa precej razživela, tako da smo se skoraj celo noč igrali in crkljali. Danes pa skupaj odkrivava stanovanje in travnik pred blokom. Vmes seveda malce zadremucka, ko pa se zbudi, pa spet akcija na polno.
P.S. Ja, Medom, tudi jaz upam, da bosta Mak in Trini prijatelja  Wink
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #43 : petek, 01.12.2006 : 17:24:41 »

Upam da se kmalu oglasite da vidimo to kepico. Pa da ta kepica vidi malo večji kos trave pa spozna našega junaka.  Smiley Smiley

Sporoči Saši kdaj se boste kej oglasil. Da bom jaz doma, ker me zeeelo 'firbec matra' kakšna je 'tamlada' v hiši. Ker sem zadnje čase bolj leteča (tudi po krivdi Maka).

lp


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : petek, 01.12.2006 : 19:42:15 »

Tudi Tango se je že javil. Posvojil od vsakega v družini po en copat  Wink. Jasno, da se svet vrti za in okoli njega. Lepo, lp vsem.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines