mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:36:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega tibetanskih terierjev
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nega tibetanskih terierjev  (Prebrano 26589 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #45 : ponedeljek, 03.03.2008 : 23:17:26 »

Hm, krtače so prejšnji teden še imeli. Daj se z istim vprašanjem javi na TT čveku in boš gotovo dobila fotko.
Logiran
anjabananja
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #46 : torek, 24.03.2009 : 11:27:12 »

Lp vsem, tukaj sem nova in malo prebiram tele pogovore....

Imam TT, nagajiv mali hudiček, ampak malo samosvoja. Probleme imava s česanjem. Nekaj informacij sem že zbrala iz vaših pogovorov, ampak me pa zelo zanima koliko časa se vaši tibetančki pustijo krtačit. Pri nama nikakor ne gre več kot 10-20 minut, to pa nikakor ni dovolj, da bi jo res uredila v celoti. In določenih delov telesa sploh ne pusti počesat, zato se tam dlaka že vozla.

Zanima me tudi kakšne izkušnje imate s frizerji, koga priporočate (mogoče kakšen na štajerskem koncu)? Kolegica ima tudi TTja in so jo malo smešno postrigli...  Smiley

lp
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #47 : torek, 24.03.2009 : 11:45:24 »

Živjo,

od kod pa si?

Torej, pri česanju je treba biti kar vztrajen in če ne zdrži prav dolgo, potem jo poskusi pred tem temeljito utruditi. Koliko pa je stara tvoja princeska?
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #48 : torek, 24.03.2009 : 13:14:00 »

Živio!

Ja zelo moraš biti vstranja tudi če psička ne pusti, se ti ne pusti, pa bo ugotovila, da bo mogla pustiti.
Logiran
anjabananja
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #49 : sreda, 25.03.2009 : 13:05:22 »

Hvala za odgovore... ja kar se tiče vztrajnosti, ona ni najbolj potrpežljiva. Pa še to jo moram zamotit s kakšnim priboljškom, pol zdrži malo dlje. Se trudiva, ker si res ne želim, da bi jo zaradi vozlov morala peljat k frizerju. In po navadi sledi česanje po sprehodu, ko je malo bolj utrujena. Drugače je prava lepotička (vsaj zame).  Wink Pred kratkim smo se preselili v Prebold. Psička, ime ji je Shela, je decembra dopolnila 1 leto. Ta kuža je tak zakon, da ne bi imela nobene druge pasme nikoli!  Cheesy

Torej vztrajnost... upam, da bova uspešne in se rešile teh vozlov. Hvala zaenkrat.

lp
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #50 : sreda, 25.03.2009 : 13:37:36 »

Res, Shela je? Hehe, ena od mojih tudi Smiley Od kod pa jo imaš?
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #51 : sreda, 25.03.2009 : 13:40:39 »

Aja, sem pozabila.....če boš rabila pomoč, me lahko kontaktiraš....podatke najdeš med vzreditelji TT tukaj, na mojpes.netu ali pa na moji spletni strani.
Logiran
anjabananja
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #52 : sreda, 25.03.2009 : 15:04:21 »

Ja sem zasledila, da je še ena Shela tukaj...  Smiley Moja je iz Hrastnika, verjetno poznaš. Ni rodovniška. Ima tanko svilnato dlako, zato se še toliko raje zavozla. Shela obožuje vodo in suho listje po gozdu in ne branim ji teh užitkov. Imava pa zato več dela, ko prideva iz sprehoda.  Cheesy

Hvala za kontakt, se obrnem nate če bodo še težave. lp
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #53 : sreda, 25.03.2009 : 15:25:53 »

Zmenjeno Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega tibetanskih terierjev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines