mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:16:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Literatura o terapiji z živalmi
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Literatura o terapiji z živalmi  (Prebrano 5449 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« : nedelja, 17.12.2006 : 10:49:38 »

Pozdravljeni!

Za maturitetno nalogo iz psihologije sem izbrala naslov Razširjenost terapije z živalmi v Sloveniji.  Imam grozne probleme z literaturo (v slovenščini mislim, da ne obstaja, drugače pride v poštev sam angleščina, pa madžarščina recimo Tongue). Kljub temu, da je naslov takšen, o katerem zagotovo še ni bilo ničesar napisanega, bi potrebovala nekaj literature, da razložim v teoretičnem delu, kaj terapija z živalmi sploh je. Internetni viri pa niso dovolj. Zato bi bila vsakršna informacija dobrodošla. Tudi če veste, kdo vse se s tem ukvarja, koga kontaktirati ipd.
Vem, da je bilo napisanih tudi nekaj diplomskih nalog iz tega področja, zato bi bila zelo vesela kakšnega kontakta oseb, ki so jih pisali.

Lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #1 : nedelja, 17.12.2006 : 12:55:41 »

Cobbis si preverila?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #2 : nedelja, 17.12.2006 : 13:11:29 »

Cobbis si preverila?

Sem ... pa so samo diplomske ... Undecided Bi mi kontakt od teh oseb tudi prav prišel.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #3 : nedelja, 17.12.2006 : 15:08:22 »

Sem ... pa so samo diplomske ... Undecided Bi mi kontakt od teh oseb tudi prav prišel.

Pa si preverjala samo tiste, ki so dosegljive v elektronski obliki ali vse?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 17.12.2006 : 15:31:38 »

Sammy, vcasih pomaga, ce na Googlu poisces pod imenom pisca seminarske ali diplomske naloge. Marsikdo jo da tudi na svojo stran, vcasih jih dajo sole..., ali pa bos nasla kaksen uporaben email naslov, telefonsko...

V domu ostarelih v Velenju ze nekaj let potekajo kinoloske urice. Psi sicer niso "solani terapevti", lahko si pa pogledas na http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483, kaj v domu pocnejo.
V rubriki psi terapevti na portalu je se nekaj materialov, pa se morda poskusis povezati se s kom.

Kugoniceve podatke najdes na http://www.mojpes.net/modules/legla/article.php?storyid=168. Prepricana sem, da ti bo z veseljem odgovoril na kaksno tvoje vprasanje ali dal kaksen material...
Logiran

Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #5 : nedelja, 17.12.2006 : 20:53:21 »

Jana, hvala za povezave, tole z Googlom sem pa že nameravala ... Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Literatura o terapiji z živalmi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines