mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:32:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Biba z mladički...  (Prebrano 46840 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #120 : četrtek, 22.02.2007 : 09:36:46 »

 Cheesy Cheesy Biba bravo! Le pridna  bodi! Bibula vam pa veliko veliko veselja s tole kužico! Je res en cuker Kiss!

Lp Polonak
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #121 : četrtek, 22.02.2007 : 23:26:59 »

 Grin Bravo!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #122 : petek, 23.02.2007 : 14:38:34 »

Juhu! Cheesy
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #123 : petek, 23.02.2007 : 14:47:57 »

Bibula, odštevate urice? Smiley
T.
Logiran
Bibula
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #124 : petek, 23.02.2007 : 15:23:20 »

Uh, odštevava, ja in komaj čakava, da greva jutri po njo!

Mi je pa hudo za La... Zdaj smo jo čisto popackali, da se je njena fotka spet zgubila nekje sredi te teme in jo ni takoj videti :-(
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #125 : petek, 23.02.2007 : 15:37:10 »

Predlagam, da ob odhodu stisnete zadnjo fotko mame in hčerkice, pa gor nalimate, pa bo Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #126 : petek, 23.02.2007 : 15:43:08 »

Nič se ne sekirat, Bibula, za tamalo psičko La Smiley saj jo bomo takoj nehali zapostavljati in konec koncev ji Smetka lahko odpre novo- čist svojo temo Wink Tako da se kar lepo pripravljajte na svojo Bibo in odštevajte še tistih par uric Cheesy
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #127 : sobota, 24.02.2007 : 11:29:39 »

Biba je v novem domu. Vso srečo, punca lepa.
Logiran

fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #128 : sobota, 24.02.2007 : 14:37:55 »

Srečno, Biba!  Cheesy
Bibula, ti pa poročaj, kako vam gre! Smiley
Logiran
Bibula
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #129 : nedelja, 25.02.2007 : 15:26:50 »

Evo, kratko poročilo o Bibi... Prvi, upam da najhujši dan je za nami. ko sva jo pripreljala domov, se je najprej punca malo mulala, a vseeno kar hitro prišla po piškotek in ugotovila, da je pred najinim kavčem na dekici udobno :-) malo naju seveda preizkuša in predvsem čuti, da sva zelenkota, ki bi brez Smetkinih in Xeninih nasvetov hitro izgubila nadzor nad situacijo. Na sprehodih je bila pridna, zvečer pa tudi ni bilo problema, ko sva ji pokazala kje je njen prostor. malo smo pocvilili a ob prvem opozorilu nehali. Mojega moža se še malo boji - mogoče ji vzbuja kakšne neprijetne spomine, a z malo nežnosti bomo to premagali. Je pa drugače pridna, včeraj smo se naučili kje je prostor in kar pridno uboga, bomo pa še par dni malo cvilili in se učili kje je komu mesto... pa seveda se sprehajamo in sprehajamo, preden najdemo mesto, ki se gospodični dopade ;-)

To je zaenkrat vse iz naše strani - pa pa vsem!

Bibulek, Bibula & Biba
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #130 : nedelja, 25.02.2007 : 22:57:55 »

Ko se bo navadila bo vse dobro. Srečno vam in Bibi! Pa zelo dobrodošli bodo vsi vaši prispevki o tem kako se ima Biba in seveda vi z njo!  Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #131 : ponedeljek, 26.02.2007 : 23:33:54 »

Jebela cesta ljudje, kaj vam je. Po enem dnevu pride taka neproblematična psica nazaj. A ste odgovorni, ali mislite, da se imate še vedno pravico igrati v peskovniku. Kdo vas je vzgajal, kako vas je učil, kje so vaše meje? To je žival, ki je svoje hudo že dala skoz. Novih hudih skušenj ne potrebuje več. Pa ne mi flancat o kakšni kemiji. Ko vzameš psa, je prva stvar, ki ti mora bit jasna, da je to živo bitje, ki ima tudi čustva in strahove in ljubezen in potrebuje toplino in razumevanje.
Jaz sem posvojila zgubljenčka proti vsem pravilom, ki so navedena v temi Posvojitev psa in kako potem. Že drugič sem vzela psa iz želje po psu, na vrat na nos, brez vseh globokih premislekov, ki so tam navedeni. Prvi trenutek, ko je prišel k nam, se je obnašal tako, da so mi rekli, da me ne bodo obsojali, če ga vrnem. Raztrgati nas je hotel, ko smo mu ponudili hrano. Mimo njega se nekaj mesecev nismo sprehajali lagodno, pogrizeni smo bili vsi. Včasih sem v obupu pomislila na končanje zgodbe za tega psa. Pa vendar smo se vsi člani družine zavedali svoje odgovornosti in se podpirali. V družino smo sprejeli maltretiranega psa. Česa vsega je sposoben, ne ve nihče, ko posvaja na tak način, kot smo mi. Ampak, ali smo cmere, ali smo neodgovorni ali ga imamo radi zaradi tistega, kar nam nudi, kadar je dobre volje. Še danes sem hvaležna vsem, ki so nam priskočili na pomoč. Ljubici, Katarini, Metodi, Poloni in forumašem. Sedaj nam bosta pomagala še Dani in Martin. In ne pričakujem, da se bo nehalo. Kužek je tak, kot je. S strokovno pomočjo smo marsikaj rešili in še marsikaj bomo. Ampak predvsem smo za pomoč tudi prosili in jo izdatno prejeli. Tukaj obstajajo zlati ljudje, ki pomagajo kadarkoli in s srcem. Metoda mi je iz Berlina po telefonu narekovala, kaj moram v krizni situaciji govoriti psu in me učila, kako narediti zanko in ga spraviti tja, kamor sem hotela. Ljubica nam je pol ure po tistem, ko smo ga dobili, poslala po emajlu navodila za hranjenje agresivnega psa, Katarina je bila vedno pripravljena pomagati po telefonu in nas je takoj vzela v šolo, Polona je vedno zadela žebljico na glavico s svojimi opažanji in nasveti.
Pa če smo tega psa spravili v relativen red, bi bil pri Bibi lahko izgovor za takojšnjo vrnitev samo zelo huda nesreča v družini. Če temu ni tako, pa naj vas bo sram in še in še sram!
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #132 : torek, 27.02.2007 : 08:06:09 »

Mene je tudi kar malo začudilo tole...  Sad
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #133 : torek, 27.02.2007 : 08:21:40 »

Kaj?  Shocked Že nazaj?  Shocked Ah, ljudje, dajte si raje pliškote nabavit...
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #134 : torek, 27.02.2007 : 08:22:29 »

mislim, da je pa tole že skoraj rekord, po enem samem dnevu in poprejšnem hrepenečem čakanju, ne res ne razumem  Shocked....................le zakaj, komu ni bila všeč.  Angry

lp.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines