mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 02:14:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Biba z mladički...  (Prebrano 46786 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #60 : sobota, 20.01.2007 : 10:10:03 »

Hoj!  Švrkica me je spomnila, kako sem 1 mesec spala z malo kužiko v dnevni sobi na kavču, kužika seveda na svojem ležišču. In res ni bilo nobenih težav, potem je sama spala na ležišču, ki smo ji ga določili. Pes spi tam, kjer mu določiš - ali dovoliš - mesto.
Lp Toga
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #61 : sobota, 20.01.2007 : 11:29:49 »

Ena novost, po ta novem je Lina Nina, ker smo ugotovili, da se Nina lažje izgovori. Drugo noč v kuhinji ni šlo in je mala spala v dnevni sobi zraven babičine postelje, brez problemov, samo enkrat se je zbudila, ko jo je lulat tiščalo. Danes me je zbudila ob petih zjutraj, ko jo je tiščalo kakat in lulat. Noči so spet mirne in sem zelo vesela. To je res, psu je treba določit prostor in to je to. Tudi čez dan kar veliko spi. Tudi zunaj ni problemov. Jaz nimam problemov, ker ponavadi tečem in ona za mano. Samo včeraj je malo jokala, ker je en pudelj lajal iz enega bloka in se je revca ustrašla in je tekla za mano in skoz hotela v naročje, kot pravi otroček in sem jo potem malo potolažila. Saj počasi, da se navadi na okolje in različne zvoke. Grize pa ko zmešana. Me pa zanima koliko časa takole grizejo, mislim koliko časa ji zobki rastejo? Aja pa ko vidi, da jem se ji čiso strga in hoče tud ona jest, včeraj je zavohala piščanca in je hotela na vsak način splezat na stol.Pa sm ji dala brikete v posodo pa ni pomagalo.Kako jo odvadit tega?Sm kr shujšala odkar jo imam  Grin
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #62 : sobota, 20.01.2007 : 12:38:22 »

zobki ji bodo rasli še nekaj časa, pol jih bo pa še menjala. prepričana sem, da tudi na tem forumu najdeš kar nekaj namigov, kako se čim lažje soočati s temi zadevami. prav tako namigov o vzgoji mladiča (kako jo odvadit nezazelenega vedenja). grizejo pa iz tudi čistega presežka energije in ne otroške razigranosti. tako pač je, če želiš imet mladička... sama prisegam na odrasle... hehehe....

če bo menjala ime, ga moraš po mojem spremenit tudi v centralnem registru psov. najbolje, da pokličeš glede tega polono v ponedeljek, da se zmenita, da vnese novo ime.

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #63 : sobota, 20.01.2007 : 12:44:51 »

Če ji piščanec tako diši, ga ji pa daj malo v njeno posodico, ki mora biti stran od mize. Če ji boš enkrat samkrat dala jesti od mize je tega ne boš več odvadila. Ne sme pa biti kosti, pa tudi premasten ne, jaz bi ji belo meso natrgala na manjše koščke,zelo je treba pazit, da ni kakšna koščica vmes, dala v njeno posodico in naj uživa.
Pa zunaj je nikar ne imej brez povodca, lahko se česa ustraši in kaj , če v paniki zbeži in se izgubi?
Povodec mora biti pripet na oprsnico, ker mali kužki vlečejo in če je pripeta direktno na ovratnico, se davi in si lahko tudi poškoduje vrat. Vsaj tako je moje mnenje , pa veliko veselja z malo pikico.
l.p.
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #64 : sobota, 20.01.2007 : 14:55:03 »

Hvala za nasvete. Danes je zelo poredna, trga vse kar vidi.Začela je celo svojo rjuho cufat, na kateri spi. Včeraj je cel dan spala danes pa nič....bo že.
Logiran
zazie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #65 : sobota, 20.01.2007 : 23:49:22 »

Jaz pa bi samo povedala, da se Junie ne joka več ko gremo ven in izgleda, kot da je začela uživat ko je zunaj. Smiley
Drugače pa tudi ona full grize ampak to je pač zato, ker je hiperaktivna. Zato jo pa poskušamo ko smo zunaj malo utrudit. Drugače pa sem si tudi jaz že malo na forumu brala kaj naredit ko pes grize. Pri nas še najbolj pomaga, če simuliramo renčanje. Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : torek, 23.01.2007 : 23:11:16 »

Vsi trije z Bibo vred so zdravi. Bibo čaka kmalu sterilizacija, potem pa upam, da bo kdo opazil vsaj še katerega od treh...
Logiran

Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #67 : sreda, 24.01.2007 : 14:50:52 »

Nina se je že navadila na naše stanovanje, tako, da se že počuti domače. Je zelo pridna, danes že cel dan lula na podlogo in zunaj. Je zdrava in zadovoljna. Je tudi precej družabna, za vsakim človekom zunaj leta in se  igra s kužki iz naše hiše. A kužki so že odrasli in jo samo čukasto gledajo Grin. Danes greva po ovratnico in povodec, ker je že zelo hitra.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #68 : sreda, 24.01.2007 : 14:53:34 »

 Cheesy le glej, le glej, da ti ne uide!  Shocked  Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 24.01.2007 : 15:08:58 »

ja, res hitro, hitro Smiley hi hi, jaz sem imela ovratnico in povodec že dolgo preden sem dobila psa Grin tako neučakana sem bila  Wink

Me veseli, da se imate lepo  Smiley
Pa dajmo še ostala dva bajska spraviti v tako dobre roke, mamo Bibo pa v extra dobre  Kiss
Logiran

Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #70 : torek, 30.01.2007 : 16:41:24 »

A za mala dva pikca, ki sta ostala se še nihče ne zanima. Pa za mamo Bibo?Nina je prav velika že, v enem tednu smo pridobili kilo gor. A je tako navezana name, čim grem ven iz sobe tako joka za mano. Danes jo je babica kakih deset minut tolažila Cry, pol je blo pa v redu.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : sreda, 31.01.2007 : 09:24:17 »

Biba sterilizirana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #72 : nedelja, 04.02.2007 : 23:35:01 »

Če bo vse tako, kot je dogovorjeno, nam od srede naprej ostajata le še samička in Biba. Tamala upam da ne za dolgo, Biba pa....
Logiran

sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #73 : ponedeljek, 05.02.2007 : 07:58:17 »

Probajte dat gor še kako slikico od Bibe, mogoče bi pomagalo, da jo kdo prej opazi... Srečno vsem!  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #74 : ponedeljek, 05.02.2007 : 09:35:13 »

Bomo.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines