mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 19:37:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Biba z mladički...  (Prebrano 46832 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #135 : torek, 27.02.2007 : 08:33:43 »

Malo materialistično razmišljam in vas sprašujem, če mislite, da bi bilo manj vračanj oz. več bolj premišljenih posvojitev, če bi bile posvojnine dražje... tam vsaj 200 EUR Huh Seveda, no money back guarantee!
Ker tole je pa res že višek Angry
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #136 : torek, 27.02.2007 : 08:35:13 »

Bibula zakaj ste po enem dnevu obupali?Kaj je bilo tako "narobe"...?
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #137 : torek, 27.02.2007 : 10:24:21 »

 Angry
ampak res - kdo bi to razumel?HuhUndecided
Se res ne more dati kužatu nekaj dni časa, da se privadi, ustali... Glede na veliko željo, ki je bila - vsaj po postih sodeč - prisotna?

Človek res postane kar žalosten, ko se kužki včasih odvržejo kot stare igrače...  Sad Sad Sad
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #138 : torek, 27.02.2007 : 11:18:16 »

 Shocked Shocked Shocked Sad
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #139 : torek, 27.02.2007 : 12:18:52 »

Oh, kakšna škoda! Pa njihov prvi opis v novem domu je bil tako obetajoč. Šok... Shocked
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #140 : torek, 27.02.2007 : 18:15:04 »

Zelo mi je žal za Bibo. Naslednji posvojitelji pa bodo pravi, sem prepričana.
l.p.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #141 : torek, 27.02.2007 : 18:37:39 »

Meni pa je bil prvi opis neobetajoč. Na žalost  Sad Ko si zadovoljen nekako uporabiš druge besede in drugače naštevaš dogodke.  sram
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #142 : torek, 27.02.2007 : 18:45:50 »

Kaj je zdaj, kozlički  Wink? Boste prišli?



Lep dan zelim,


Brskajoc po internetu sem po nakljucju pred nepolnim mesecem dni in sicer 3.2.2007 prvic odprla spletno stran zavetisca in zagledala Bineta in Chanell. No par dni zatem se nam je dom napolnil z veseljem in smehom in neizmerno ljubeznijo ki ti jo lahko da samo stirinozni prijatelj v nasem primeru Bar. Naskrivaj ga se klicem Barci. To ime mu ne bo dolgo vec pristajalo ker raste kot trava po dezju. Je zelo nezahteven, vesel, zaupljiv vendar kuza ki ze zdaj kaze da bo zelo dober in sarf cuvaj. Oznacil si je teritorij in nase ne prav majhno dvorisce varuje kot zaklad. Sicer se mene zna oblajat ko pridem dokler mu nisem prav bliz.

priznam na zalost da nisem prebirala Forume - nobene, ker imam racunalnika dosti v sluzbi , vendar odkar imamo Bar-a se velikokrat zatecem na vaso stran. Nimam besed , da bi izrazila kaj cutim, ko berem o vseh grozotah in mukah. Cudovito je koliko pozitivne energije imate vi in vasi prijatelji da jih umilite. Tudi zavetisce je na ene posebnem mestu. Pri prvem nenapovedanem obisku, ko smo Vas Polona nehote zmotili v nepravem casu in precejsnjem obojestranskem zacetnem nezaupanju sem zacutila da se tam zgoraj dogaja nekaj zelo cutnega in lepega.

In vidim da se nisem zmotila.

V zahvalo posiljam dve slikici , katere vas bodo verjetno spravile v smeh a smeh je najboljsi vir energije , kijo vi imate veliko ma nikoli jo ni prevec.

To so Barova najljubsa pocivalisca. On ima ene 5 prostorov kje rad spi - zavisi od situacije, druzbe in casa. Najljubsi mu je DORMEO vzglavnik in gajbica v kateri je prvi dan spal. "Malo" mu je premajhna pa se veje si navlece da ga ja kaj "zuli".

Pa se za na konec en preedlog , ki bo mogoce nekaterim zanimiv. Toliko je bilo napisano o Bibi da me vse spominja ina pravljico Koza in 7 kozlickov in predlagam eno druzenje . ko bodo malcki napolnili 6 mesece- bilo bi zanimovo.


Lepo pozdravljeni vsi na hribcki v hisi z rozastimi lonci za roze in vsi na Forumu

Marina
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #143 : torek, 27.02.2007 : 19:06:59 »

Kaj je zdaj, kozlički Wink? Boste prišli?

Smeti, komu tole velja?
Mi pridemo jutri, ampak verjetno nisi mislila nas. LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #144 : torek, 27.02.2007 : 19:18:27 »


Pa se za na konec en preedlog , ki bo mogoce nekaterim zanimiv. Toliko je bilo napisano o Bibi da me vse spominja ina pravljico Koza in 7 kozlickov in predlagam eno druzenje . ko bodo malcki napolnili 6 mesece- bilo bi zanimovo.


Lepo pozdravljeni vsi na hribcki v hisi z rozastimi lonci za roze in vsi na Forumu

Marina


Biba bo čez tri mesece še itak tu, lahko bi prišli pa še njeni otroci na obisk  Wink. Na te kozličke sem mislila.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #145 : torek, 27.02.2007 : 19:48:33 »

Sklepam stave, da bo punca prej kot v enem mesecu v novem domu. Morda bi to priključili licitacijam.
Tisto s kozlički, (brez razlage) je bilo pa prisrčno dvomljivo. Sem mislila, da za vse nas razglašaš dan odprtih vrat, hehe
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #146 : torek, 27.02.2007 : 19:57:00 »

 Grin  Grin

Ej, ne bo v enem mesecu v novem domu. Ni dovolj lepa in nima dovolj dolge dlake in kaj vem, kaj še vse ji manjka.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #147 : torek, 27.02.2007 : 20:02:28 »

Ampak ima enga velizga srčka. Najprej za svoje male, pa še za koga drugega. Potem tudi čisto malo zase. Ji bom jutri pri tebi malo v kavo pogledala. Sigurno jo bo našel en dober človek ta mesec. Ta mesec ima v sebi 8. marec in materinski dan. Sigurno bo ratalo.  Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #148 : torek, 27.02.2007 : 21:28:47 »

svrka, tudi jaz mislim, da bo skrbnim mamicam marec naklonjen. t.
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #149 : torek, 06.03.2007 : 22:29:44 »

Po mojem jo bo pa zdaj kakšen pravi vzel, glede na to kaj je prestala. Jaz bi jo, če nebi že imela njene hčerkice. Glede družinskega srečanja se pa strinjam, da bi blo luštno. Sam, da nebi potem otroci hoteli ostat pri Bibi, če bo še tam. Smiley Smetka bi bla vesela.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines