mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 04:59:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Skrbnik, obvestilo zate...
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Skrbnik, obvestilo zate...  (Prebrano 7338 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #15 : torek, 09.01.2007 : 18:20:29 »

saj sem več kot pa le odlična lastnica svojih psov, kar pa mnogi od vas niste. ne obremenjujte se z mano, ker se jaz z vami ne in se tudi nikoli nisem. raje pomagajte kaki živali kot pa da se zaradi lastnih napetosti, spravljate na folk ki piše na forume.

Takole ti povem draga moja. Mislim, da če si tako super fajna lastnica bi morala marsikaj vedeti tudi o tem, kako je treba razglistiti mladičke in mamico.

Je pa res, da kolikor sem jaz opazila smo na tem forumu ljudje, ki vemo, da se učimo vsak dan in si izmenjujemo izkušnje. Če se ne čutiš del tega se pač ne.

Ti pa iz lastnih izkušenj povem, da se moraš na forumu tudi kdaj malo izkazati, da te ljudje jemljejo resno. In  ne kar napadati. Če znaš kritiko sprejeti konstruktivno jo znaš, če ne se jo čimprej nauči.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sicer pa nazaj na temo:

Upam, da kuža počiva v miru in da obstaja tudi njegov lastnik.

Sicer pa: A je kaj novega?
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Skrbnik, obvestilo zate...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines