mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 09:43:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: ZADNJI DAN V LETU 2006
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: ZADNJI DAN V LETU 2006  (Prebrano 3393 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« : sobota, 30.12.2006 : 19:33:37 »

Tudi na zadnji dan v letu 2006 ne bomo pozabili na Polono in kosmate prijatelje v zavetišču Horjul.

Meščani PLESNEG MESTA se bomo 31.12.2007 nekje med 12 in 13h prikolovratili v Horjul in pripeljali kaj slastnega za kosmatince in tudi kaj uporabnega za Polono in njene domače. Našo pobudo je podprlo tudi podjetje MIMAJA, ki ga vodi direktor Borut Magister - ozoroma trgovinice Mr. Pet. Pri njih smo namreč z velikanskim popustom kupili 60 kg izvrstne hrane in podjetje je za vse tiste, ki bodo posvojili muco ali kužka iz Horjula - namenilo vrednostne bone (skupna vrednost je 30.000) za nakup tega ali onega v trgovinag Mr. Pet. Lepa gesta tudi iz njihove strani. To pa še ni vse, saj nas je pri nameri obiska v Horjulu podprl tudi radio Orion in Radio Slovenija 1. program. Oba radija sta namreč o naši nameri obvestila še vse svoj poslušalce in verjetno bo v nedeljo v Horjulu kar gneča.

Torej ...  Smiley Meščani PLESNEGA MESTA želimo vsem v Horjulu lep prazničen večer in vse lepo v novem letu - pa naj se za vsakega kosmatca najde mesto v družini, kjer ga bodo imeli radi "tako kot imamo mi radi svoje muclne al pa kužlne".

MARKO, ANITA, IRENA, ... in vsaj še 20  plesnih učiteljev in neprešteto število malih in velikih meščanov PLESNEGA MESTA  Smiley

Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 30.12.2006 : 19:48:51 »

Hojla...super, da niste pozabili na nas, ampak gneče jutri tule ne bomo zmogli prenesti. Imamo že tako gužvo, upam, da mi jutri ne bo treba še po koga, ker smo čisto polni. Veliko bolnih, starih, malčkov....zaposleni 100 na uro. Žal ne bo časa za kaj več kot sprejeti tebe in kakšno reči. Upam, da razumete....
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #2 : sobota, 30.12.2006 : 20:59:48 »

Obljubimo, da bomo na hitro zložili dobrote pod smrečico, na kratko počohali vsaj eno muco in pesjana ... potem pa poljubčki in jo popihamo v dolino.

MARKO and CO
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 31.12.2006 : 13:52:25 »

Plesalci so bili že tu. Prinesli hrano in bone, pa še nekaj ostalih stvari, ki bodo prišle prav. Hvala za podporo, prav čutit jo je. Se vidimo naslednje leto ob kakšni priložnosti.
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #4 : nedelja, 31.12.2006 : 14:36:24 »

Smetka, meni letos ne bo uspelo. Z mislimi smo pri vas, ostalo pa v začetku prihodnjega leta...
Vsem človeškim, pasjim in mačjim prebivalcem zavetišča pa želim srečno in zdravo v letu 2007! Kiss
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #5 : nedelja, 31.12.2006 : 19:10:04 »

Ja v Horjulu je bilo danes verjetno veliko obiskov - sprehajalci, prostovoljci, dobrotniki, ... in prišli smo tudi meščani PLESNEGA MESTA. Pripeljali smo nekaj za Polono in njene brezdome prijatelje. Včeraj smo namreč obiskali trgovino Mr Pet in z lastnikom g. MGISTROM sva izbrala menda najboljšo hrano iz njihove trgovine, dodal pa je še bone za 30.000 in danes smo za Polono poiskali še navečjo čokolado in šampanjec, da bo lahko nazdravila z domačimi.

Srečen skok v novo leto


ps
... slike današnjega dogodka pa bomo objavili kmalu.



[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: ZADNJI DAN V LETU 2006
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines