mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 07:27:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 129338 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #255 : četrtek, 23.11.2006 : 10:32:43 »

aska, en link sem pripopala v temo streloplahost, je mozno narociti cd preko interneta.

Pri meni zal ne pride v postev, ker tavelika mrcina ne registrira nicesar okoli sebe, ko zacne pokati. Je pa bila popolnoma neobremenjena s poki do lanskega decembra, ko ji je raketa priletela pod tacke. Od takrat se boji tudi neviht, ce se bliska zraven, oziroma ce vidi tudi strele (ce samo slisi grmenje, ni nobene panike). Moram pa reci, da z ignoriranjem ne dosezem popolnoma nic, ker se samo trese in vcasih celo bruha, tako da pri njej veliko bolj zaleze, ce zlezem k njej pod mizo, ali ce se skupaj skrijeva pod odejo, jaz pa uganjam norcije in jo nekako (z veliko truda!!) zamotim.

V skrajni sili pa dobi sedalin ali pa persen, ce res nic drugega ne pomaga, zal.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #256 : četrtek, 23.11.2006 : 21:11:57 »

luncica hvala, bom šla še v ono temo pogledati in pobrskati po tem linku.. Res ta torek je dokazala popolnoma kaka plašljivka je, ker je med treningom inštruktor ene triktrat ustrelil zaradi dveh psov, ki gresta ta vikend na izpit in pri moji boječki je to koj konec vadbe pomenilo, je samo rinila proč od vadbišča. No mi je pa inštrukror obljubil, da bo te zvoke posnel na CD in da ga potem dobim dobim in upam, da bo pomagal Askin strah pred pokanjem premagati...lp
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #257 : sobota, 02.12.2006 : 20:02:13 »

Ve mogoče kdo kaj o feromonskih pripravkih, ki se uporabljajo za pomiritev psa?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #258 : sobota, 02.12.2006 : 20:18:37 »

Ve mogoče kdo kaj o feromonskih pripravkih, ki se uporabljajo za pomiritev psa?

To tudi mene zanima, ker čas petard se bliža...lp
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #259 : sobota, 02.12.2006 : 20:51:08 »

O feromonskih ne, vem pa za dobre zeliščne zadeve. Pišite mi na ZS, če vas zanima.

lp
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #260 : sobota, 02.12.2006 : 21:00:53 »

Jaz pa moram povedat da moje Dafne pa petarde čisto nič ne motijo-res ne,še ko mi rakete hodimo ven gledat želi zraven ven in sedi in gleda -hvala bogu
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #261 : sobota, 02.12.2006 : 21:11:46 »

uf imaš pa res srečo.
Naši-še posebaj Mike se ji zelo boji,še nekaj časa po koncu pokov.
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #262 : nedelja, 03.12.2006 : 19:16:30 »

Ja res imamo to srečo smo pa prejšnega imeli tako prestrašenega da se je grmenja in vsega bal ,pač kakšno izkušnjo pes doživi v rani mladosti
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #263 : nedelja, 03.12.2006 : 19:24:36 »

Naša nista imela pred novim letom nikakrsnjih izkušenj z poki.Seveda le grmenje.Ampak tega se Mike boji šele po novem letu.Vse kar poka.
Megy malo manj.Tar pa se tudi boji žal pa ga nimamo od malih nog ampak je k nam prišel z izkušnjami,ki žal niso bile najboljše.
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #264 : sreda, 13.12.2006 : 06:44:21 »

Malce pozno, pa vseeno.. midve z Rubi vsa dobili pri veterinarju vzorček tega feromonskega pripravka, en robček, ki sem ji ga dala za ovratnico in moram reči da je bila nekoliko mirna, vendar to ne traja prav dolgo.. kako urco  Undecided   potem sem sicer naročila sprej, a ga verjetno do drugega tedna še ne bom videla, kar je kar zoperno, ker pri nas v Fužinah so že čisto ponorel s temi petardami. Kar je najhuj pa da opažam, da so ti ˝norci, ki pokajo˝ tam do 15 let stari paglavci! joj, kam gre današnja vzgoja, kokr gledam je moja generacija še imela nekaj kulture obnašanja, pa nismo bili sončki, tole zdaj je pa..  Shocked

no.. ko končno dobim naročeni sprej in ga preizkusim, povem kaj več, a zagotov je to, da je ta reč kar malce draga in ne traje prav dolgo, tak da bo nanose na rutko, ki jo daš okoli vratu da potem pes to voha, treba ponavljati. Upam da mi ne zmanka že v enem tednu  Cheesy
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #265 : sreda, 13.12.2006 : 10:13:58 »

Eh ja te Fužine... Se imamo fino ne  Wink. Theba se sicer med letom kakšnega poka sem in tja ne ustraši, zdaj je pa res že norišnica - kaj šele bo  Lips Sealed. Sploh so pa nekateri tako pametni, da za zabavo mečejo petarde psom pod noge (najbrž je blazno zanimivo, če se ustraši in me panično odvleče 10 metrov stran  Angry).
Smem vprašati kje si naročila sprej, boljše da ga imam doma v omari in ostane tam, kot pa ga nujno rabim in nimam.
Bojim se, ker je Theba postala zaradi metanja petard kar malo nezaupljiva do mularije, sploh če imajo kaj petardi podobnega v roki (cigareto naprimer, še dobro da se mene ne boji). Sicer vedno preden greva ven vsaj pred blok pogledam kateri mulci so zunaj. Škoda, da ne vidim čez celo sprehodno pot  Cheesy.
lp
T.
Logiran
Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #266 : sreda, 13.12.2006 : 10:22:15 »

pri nas v Fužinah so že čisto ponorel s temi petardami.
Fužine? Hehe... Se mi zdi, da vem, za katerega psa gre... Grin  Cheesy
Sploh pa je v Fužinah še en manjši problem, namreč božič in novo leto se tukaj praznujeta dvakrat Wink Tako, da po novem letu še ne bo konec pokanja... Angry
Jaz bom mojo psičko odpelajala na vikend za božič in potem še 31.12. Sam kaj ko bo morala potem bit doma za ta drug božič in novo leto...
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #267 : sreda, 13.12.2006 : 10:26:05 »

Joj, a smo vsi s Fuzin al kaj? Kaj bi jaz tem k******* mulcem naredila... Ze zdaj ju imam nonstop na persenu, sploh si ne upam pomisliti, kaj sele bo. Ocitno bom spet pod mizo z Luno za bozic in novo leto, mama pa v kopalnici s Kiancko.
srčica rubi, kaksen sprej je to? Jaz imam ze poln kufer tega, da jima moram dajati tablete ali gel. A to deluje na osnovi vonja? Kako se mu pa rece?
lp
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #268 : sreda, 13.12.2006 : 10:31:50 »

Fužine? Hehe... Se mi zdi, da vem, za katerega psa gre... Grin Cheesy
Sploh pa je v Fužinah še en manjši problem, namreè božiè in novo leto se tukaj praznujeta dvakrat Wink Tako, da po novem letu še ne bo konec pokanja... Angry
Jaz bom mojo psièko odpelajala na vikend za božiè in potem še 31.12. Sam kaj ko bo morala potem bit doma za ta drug božiè in novo leto...
Tole tudi mene skrbi  Sad. Nočem, da bi Theba postala popadljiva zaradi strahu. Določene mulce bi pa res z veseljem .... Tukaj javno prisegam, da če se bo kateri izmed mojih dveh kdaj razvil v kaj takšnega ga zaprem in zaklenem in še rit mu razbijem!!!
lp
T.
Logiran
Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #269 : sreda, 13.12.2006 : 10:37:03 »

Joj, a smo vsi s Fuzin al kaj?
Zgleda tako Grin... Sej se mi spet zdi, da vem, za katere pse gre... Zdej, ko se sprehajam tam okoli po Fužinah, spozam dosti psov in malo manj ljudi... Cheesy Wink
Mene tudi zanima, kaj je feromonski pripravek.
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines