mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 08:24:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Slab lastnik
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Slab lastnik  (Prebrano 53651 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #105 : petek, 01.07.2005 : 12:22:55 »

Hm, jaz vseeno menim, da je Animal Planet kolikor toliko verodostojen. Samo...nekak pa ze morajo olepsat zadevo. Meni osebno je ljubsa tista angleska oddaja o takih zadevah. Se spomnim da so enkrat pokazali zgodbo kuzka, ki je bil ze tako dolgo v zavetiscu, da je postajal "histericen" in ravno zaradi te histerije ga nihce ni zelel posvojiti oz. so ga pripeljali nazaj. Kuzek je bil na koncu evtanaziran. Se mi zdi prav, da so pokazali celotno zgodbo, s koncem vred. In nasploh je bila prikazana na ta nacin, da si kar verjel, da bo imela srecen konec-pa ga ni bilo. Mislim da taki "soki" dajo ljudem bolj misliti kot pa vecno gledanje happy endov, po moznosti se s solzico ali dvema in obiskom pri Oprah.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #106 : petek, 01.07.2005 : 12:42:48 »

Se zelo strinjam!  Wink ampak se mi zdi, da Animal planet pokaže dosti zgodb, ki nimajo happy ending-a. še posebaj ti razni Animal Cops ipd., ker se mi zdi, da kar velikokrat kužke uspavajo. S povdarkom da je bil "humano evtanaziran" Lips Sealed ker pač ni bil primeren za oddajo. Meni se sicer vsakič posebej zlomi srce. Še posebej takrat, ko pokažejo peseka, ki je sladek kot bonbon, potem pa samo povejo, da potem je bil pa agresiven. posnetka o kakem takem agresivnem pa ni in ni. Vsaj jst ga še nisem videla... sam tolk o happy ending zgodbicah...
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #107 : petek, 01.07.2005 : 12:48:43 »

Je res .. niso samo happy end-i!!!

Je pa res, da je srecnih koncev vec kot nesrecnih .. ampak so pa - na zalost! Tako kot je ze Rana povedala ... sladek da je groza, ampak ena agresija, pa ze gre v pasja nebesa!

Preverjajo ali lahko clovek vtika roko v hrano in pa kako se razume z drugimi psi ... za to dvoje sem sigurna, ce pa je se kaj, sem pa trenutno pozabila! Ampak ce ne pusti roke v hrano ... gre ... ni kaj!

Klovn ... selila sem se samo s svojima puncama, samo je bilo velikokrat tako, da so imeli sostanovalci ali pa sostanovalec vsaj se enega psa! Vseeno hvala! Cheesy Upam, da smo se ustalili! Smiley Moras pa spoznati Bucko! Smiley

Lp, Ursa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #108 : petek, 01.07.2005 : 13:03:57 »

Ja saj ta oddaja je na Animal Planet.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #109 : petek, 01.07.2005 : 13:12:05 »

Ja saj ta oddaja je na Animal Planet.

Če se spomnite, sem napisal, da smo Animal planet dobili šele pred kratkim in tisti, ki ga imate že dlje časa, ste bili nad mojimi ugotovitvami verjetno presenečeni, saj sem bil popoln novinec in drugi programi razen Eurosporta (kaj češ, moški pač) zame sploh ne obstajajo več.

No, zdaj pa se posvetimo našim razmeram. Pozabimo na Animal planet, pozabimo na vse tiste happy in unhappy ende - bistvo sporočila je
ANIMAL POLICE!  Samo bojim se, da tega ne bo - vsaj v doglednem času ne.

Urša, sem malce pretiraval - zaradi vtisa! Se pravi, da sem lagal, to pa ni lepo.  Sad
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #110 : petek, 01.07.2005 : 14:31:43 »

Ja ja, saj te ne kregam, hehe. Ampak priznaj, da je AP boljsi od Eurosporta. Wink
Zal mi je, ce smo ti razblinili mite o ameriski Ameriki. Ampak vseeno ti priporocam obisk, ce ze zaradi firbca ne, pa zaradi odlicnih tacosov v Taco Bellu. Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #111 : petek, 01.07.2005 : 14:48:09 »

Ampak priznaj, da je AP boljsi od Eurosporta. ;)Zal mi je, ce smo ti razblinili mite o ameriski Ameriki. Ampak vseeno ti priporocam obisk, ce ze zaradi firbca ne, pa zaradi odlicnih tacosov v Taco Bellu. Cheesy

Pravzaprav bi težko rekel, kajti zdaj, ko je bil kup federacij - če ne veš - nogomet Brazilja, Argentina, Mexico, Nemčija... Pa tudi Wimbeldon si raje ogledam - tako da bom rekel - uravnoteženo - 1: 1

Mitov o ameriki mi pa niste razbili, razbili ste mi mit o tem, da bi verjel kar govorijo in kar kažejo.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #112 : ponedeljek, 25.07.2005 : 10:03:08 »

No, danes sem za dobro jutro doživela tole:
šla sem v službo skozi center Lj in srečala dve gospe, srednjih let. Ena od njih je imela na vrvici odraslega mešančka, podobnega pudlju. Mali se je naenkrat ustavil in ni hotel  naprej, on pa ga je vlekla tako, da mu je ovratnico potegnilo čez ušesa. Ker se kuža še vedno ni premaknil, mu je jezno natlačila ovratnico nazaj na vrat, mu naklonila eno krepko "po riti" in zraven tulila :"Hodi če ti rečem!" Seveda se nisem mogla zadržati in sem ji rekla, da ga bo na ta način težko kaj naučila, ona pa je samo vzvišeno dvignila nos in odpeketala dalje. Pa izgledala je popolnoma normalna, urejena dama. Zakaj zaboga milega si taki ljudje sploh omislijo psa.  sram
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #113 : ponedeljek, 25.07.2005 : 10:14:13 »

... Zakaj zaboga milega si taki ljudje sploh omislijo psa. sram

Zato, da lahko na nekom sprošča svoje komplekse- otroci so ji verjetno že zdavnaj pobegnili od doma  Lips Sealed Babnica blesava, verjetno se ji ni dalo psa nič naučit in je mislila, da se bo kar sam streniral, zdaj pa ne uboga in ji ni jasno, kako to da ne, če je pa že odrasel  Roll Eyes  Angry
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #114 : ponedeljek, 25.07.2005 : 10:21:27 »

Seveda se ji ni dalo, saj se ej videlo, da pes ne uboga, potem je pa on kriv, ker je "neumen". Sad
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #115 : petek, 09.07.2010 : 16:30:26 »

Sem prebrala par strani in sem zgrožena, dobesedno!  Angry Kupijo psa zaradi trenutne želje po psu, ko pa se tega naveličajo potem pa "hop" po novega, ker ta ni več zanimiv:'(

Sploh pa me prizadene to, koliko psov konča v zavtiščih zaradi prekletih neodgovornežev! Potem pa je toliko pasjih ugrizov, na koncu ko ljudje berejo v častnikih, pa se zgražajo in rečejo" Jooj, joj prokleti psi, samo škodo delajo, zakaj sploh obstajajo?" Jah, a da bi pomislili kdo pa je glavni krivec to pa ne! Take stvari pa me prokleto razjezijo! Sploh pa mi gre na živce, da si ljudje kopujejo pse in si mislijo " Ahh pa tako je lepi, tega Rotvejlerja moram imeti" a da bi pomislili in se vprašali, a so primerni lastniki za njih, ali so ga pripravljeni peljati v pasjo šolo in ali ga bodo zmožni obvladati, TO PA NE! 

Samo trenutna želja po psu in ajde hop in pes je že njihov! Seveda, da ne omenjam pri kakšnih vzrediteljih jih jemljejo. GROZA IN STRAH! Ni druge besede.

Enako, slišiš otroka " Mami, mami ali lahko imam psa, lepo prosim? Zanj bom zelo lepo skrbel, prisežem.." In slišiš mamico " Ja, ljubček seveda, dobiš ga za božič!"

In kaj nastane iz tega. ŠE EN PES NA CESTI! Sploh ne razumem ljudi. Pripričana sem, da bolje razumem pse, kot ljudi. Takšne stvari so nedopustne! Mi ljubitelji, ki pa se zavzemamo za pravice živali pa smo za njih GROZA, ja in si mislijo " Pa glej, to je on, ki mi samo teži, da ne skrbim za svojega psa."

Zgrožena sem tudi nad tem ( še posebej, ker sem velika ljubiteljica Samojedov), da so si v naši okolici kupili Samojeda " Ja, če pa si ga moja punčka tako želi" in zdaj pes SAMEVA v pesjaku! Ali si je tako težko vtepsti v glavo, da Samojedi NISO primerni za na vrt, kaj šele v za pesjak?!

Oproščam se nad svojimi " izpadi" ampak, ker sem ljubiteljica živali, me takšne stvari razjezijo!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #116 : ponedeljek, 12.07.2010 : 00:15:33 »

No, tudi sama imam v svoji okolici ljudi, ki so brez dvoma slabi lastiniki psa... 4 mesečni kužek brez nadzora teka okoli hiše, večkrat steče tudi na cesto in po nekem čudežu ga do sedaj še ni povozil avto, danes pa je revež dobil še klofuto ker je malo preveč živahno skakal v mojega Poppyja (revček se je namreč samo igral), brez komentarja, skratka.. Lips Sealed Angry Ne vem zakaj si ljudje kupijo psa, če o psih ne vedo popolnoma nič in tudi nimajo niti kančka ljubezni za njih! sram
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Slab lastnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines