mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:22:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: SONČI je....
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: SONČI je....  (Prebrano 30964 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 11.01.2007 : 10:20:56 »

Smetka, to poznamo.
Naš Shep je zadnje čase prepričan, da mora, ko se približuje skledi, renčat. Renčati začne v trenutku, ko mu rečem, Shep, greva jesti. Potem sledi 5 minut pregovarjanja, zakaj je zdravo jesti. Potem pa - včasih poje, včasih ne. Jaz sem ugotovila, da je pes prepričan, da jaz ta ritual potrebujem. S tem je začel nenadoma, brez razloga. Verjetno bo s tem prenehal. Ali pa ne  Cheesy
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 11.01.2007 : 10:23:12 »

A ja - za priboljške se ne renči, niti, kadar je treba ukrasti Bafinovo hrano.
In - renči ne glede na to, katera vrsta hrane je v skledi. Pač nek ritual, ki si ga je zamislil.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 15.01.2007 : 12:15:43 »

Jej...a takšni so še kje, ne samo pri nas  Shocked  Tongue. Z Aško je vsak dan bolje.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 23.01.2007 : 10:38:56 »

Aška je od danes dalje končno tudi uradno zavetiščarka in ji ne grozi morebitna evtanazija s strani dediča. Sem vesela.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #19 : torek, 23.01.2007 : 11:36:57 »

Se mi je zdajle ena ogromna skala odvalila s srca...  Cheesy Cheesy Cheesy

Bravo, Smetka! Tebi in Sonči en koš  Kiss
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #20 : torek, 23.01.2007 : 12:27:44 »

Super  Smiley
ampak, a gre kuža tudi v dediščino? a sm tko prov razumela ?  Huh
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #21 : torek, 23.01.2007 : 12:40:24 »

ja, si ... pes je po zakonu stvar :x
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #22 : torek, 23.01.2007 : 12:56:54 »

Ja vem, da je ŽIVAL stvar oz. predmet. je pa žalostno. Če pa hoče nekdo zapustiti svoje premoženje psu npr. to pa ne gre ?  Cry

No kakorkoli : srečno Sonči  Smiley in dobrega posvojitelja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : petek, 26.01.2007 : 19:24:39 »

Aška je prijazna, kadar ni huda na Mašo, ko se hoče na kavč usest. Ali pa name, ko jo hočem iz hiše spravit, ali pa name, ko hočem pobrat s tal kakšno reč, za katero misli, da nujno potrebuje njeno čuvanje. Ali pa name, ko ji hočem kak cof odstranit, ali pa name, ko jo hočem obrisat, da se ne bo umazana po kavču valjala. Torej, kadar ni huda, je prestrašena na smrt, npr. če kdo pogleda skozi okno  Tongue, se je treba pod kavč skrit. Ker je ni ravno malo skupaj, se zagozdi, jasno...potem je pa spet huda, ko jo hočemo ven zbezat. Načeloma je torej ena prijazna kokica, samo malo zmešana je  Smiley.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #24 : petek, 26.01.2007 : 19:37:54 »

Najbrž je takšna zato, ker se nikoli prej nihče ni nič ukvarjal z njo, kot da je sploh ni bilo. Sedaj ji je pa vsaka reč nova, pa še ne ve, da je to dobro zanjo, vsaj tako se meni zdi, ki pa sem bolj laik. Upam, da bo kmalu bolje.
Lep pozdrav, Janad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : sobota, 27.01.2007 : 07:31:33 »

Ni tako tragično. Ves čas je bila z nekom, ki ji ni postavljal nikakršnih omejitev...in nadvse rada bi tudi v novi situaciji postavljala svoja pravila.
Logiran

žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #26 : sobota, 27.01.2007 : 20:43:21 »

Glede renčanja na hrano - sem se pogovarjala o tem z mojo mami pa mi je rekla, da je poznala en tak problem - pes je renčal na hrano; ker je bil bojda strašno požrešen in da bi ga odvadili, so mu enkrat nastavili posodo z vročo hrano.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sobota, 27.01.2007 : 21:22:49 »

No....vroče hrane jaz ne bom nastavljala nikomur, niti ne želim, da še komu pade kaj takega na pamet. Požrešni psi renčijo, pa tudi pojedo prav hitro svoj obrok. Tu gre za drugačne težave, ki jih uspešno rešujemo in Aša skoraj nikoli ne renči več. Me je pa danes prav pošteno preštepala po roki, prva po dolgih letih. Kar nekaj dela bo še potrebnega z njo, da bo lahko šla od tu v nov dom brez težav.
Logiran

mrrrcina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 51


« Odgovor #28 : torek, 30.01.2007 : 10:12:29 »

Citat
Aška je prijazna, kadar ni huda na Mašo, ko se hoče na kavč usest. Ali pa name, ko jo hočem iz hiše spravit, ali pa name, ko hočem pobrat s tal kakšno reč, za katero misli, da nujno potrebuje njeno čuvanje. Ali pa name, ko ji hočem kak cof odstranit, ali pa name, ko jo hočem obrisat, da se ne bo umazana po kavču valjala. Torej, kadar ni huda, je prestrašena na smrt, npr. če kdo pogleda skozi okno  , se je treba pod kavč skrit. Ker je ni ravno malo skupaj, se zagozdi, jasno...potem je pa spet huda, ko jo hočemo ven zbezat. Načeloma je torej ena prijazna kokica, samo malo zmešana je 

Sem se začela kar smejat ko sem tole brala, se opravičujem če se smejem taki resni situaciji. Ampak hecna pa je tale kokica. Pa če se na teh forumih kdaj nasmejemo tudi ne škodi Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 04.02.2007 : 23:42:12 »

Aški se zadnje dni (odkar je bila precej nesramna do mene) začenja dozdevati, da vse ne more biti po njeno. Je kar pridna pri osvajanju tako težke naloge.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: SONČI je....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines