mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:28:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frankie
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Frankie  (Prebrano 20144 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #30 : nedelja, 25.02.2007 : 14:43:54 »

Čestitke za super novo članico. Cheesy
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #31 : nedelja, 25.02.2007 : 14:52:35 »

joj, TinkaraC, super!  Cheesy Cheesy Cheesy
kako ti je pa uspelo prepričati moško stran?  Roll Eyes

Kakorkoli že - veliko veselja s tole lepotičko!  Cool
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #32 : nedelja, 25.02.2007 : 19:42:33 »

Čestitke TinkaraC Smiley Ti pa res znaš prepričati Wink Bi mogle me malo k tebi v šolo Wink

Uživajte z novo članico družine Cheesy.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #33 : nedelja, 25.02.2007 : 19:57:37 »

Čestitke tudi iz celjskega konca  Wink lepo se imejte  Kiss
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #34 : nedelja, 25.02.2007 : 21:00:20 »

Super za tole misko. Tinkara, smo verjeli, da ti bo uspelo. Cheesy Cheesy
Logiran

spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #35 : nedelja, 25.02.2007 : 22:33:45 »

cimvec lepih trenutkov zelim
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #36 : nedelja, 25.02.2007 : 22:38:22 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii super Cheesy Cheesy Cheesy čestitke TinkaraC in velikoooo užitkov ti želim z Lano Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #37 : ponedeljek, 26.02.2007 : 07:34:47 »

Jap, je bilo res čez noč - čeprav me je potem sestra spomnila, da moj mož nasploh tako funkcionira - 14 dni se pusti prosit, potem pa ko rečeš - ok, se vdam, nimam več energije - pa popusti (in celo naredi, kot da je bila vse skupaj v bistvu njegova ideja Wink)

Lana bi sicer ostala Frankie, a imamo soseda v dolini, ki je Frenk (ali Francelj po dumače), pa ravno ne bi zgledalo, da se derem - Frankie po naših travnikih Cheesy
Lana zato, ker je "lana" po italijansko volna, ona pa ima tako volnasto dlako, da je kot ovčica.
Naredila je ta pravo potezo natanko 3 sekunde po tem, ko jo je Polona pripeljala izza ograde (in rekla - alo, gremo na sprehod) - povzpela se na zadnje tačke pred sinom in ga nežno polubčkala - možiček je imel takoj solzne učke ... Lana je bila "naša" Smiley

Hvala vsem, ki ste stiskali pesti.  Kiss
T.
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #38 : ponedeljek, 26.02.2007 : 07:42:13 »

Iiiiiii super.  :DSrečno Lana  Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #39 : ponedeljek, 26.02.2007 : 08:51:04 »

Aja, in s Smetuljo, našo prvo psičko, sta se ujeli, naprej sploh ne šmirglali, potem pa bi že dirjali, če ne bi bili na fleksiju. No, saj nekajkrat sta me moja dva morala reševati iz zameštranih vrvic Cheesy

Lana, jasno na ime še ne reagira, pozna besedo "pridi" in priskaklja do tebe ko majhen bacek.
S Xeno sva se že zmenili za šolanje, pridemo in se vidimo kmalu Smiley
Če pa bosta naši pasji babnici kakšno uganjali po svoje, pa bom potrebovala malo pomoči - najbolj me skrbi, kako poskrbeti, da med našo službeno odsotnostjo ne bosta družno razvrgli stanovanja. Smetulja je totalka pridna, Lana bojda tudi, ampak kaj bosta počeli skupaj je pa drugo vprašanje. Kakšen nasvet že zdaj, na kaj biti pozorna, kako urediti bivanje, ko sta sami?

Smetka me je opozorila, da imeti 2 psa ni 100% drugače, pač pa 1000% in smo malce prestrašeni, kako bomo vozili, na kar pa jaz gledam pozitivno. Bomo toliko bolj pozorni, pripravljeni in vzgojno usmerjeni.
Gremo naprej Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #40 : četrtek, 01.03.2007 : 10:11:26 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
Juhu, juhu! Čestitke obema!

Lp Polonak
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #41 : sobota, 03.03.2007 : 14:25:31 »

No, prvo javljanje iz našega brlogca - aja, za tiste, ki tega niste vedeli, je morala Lana počakati do danes še pri Poloni, ker sem bila zaradi nepričakovanega "da" mojega moža povsem nepripravljena, brez možnosti za dopust, da bi naši pasji punci malo varvala nekaj dni. No do srede bom zdaj doma in pasji bejbiki se bosta učili živet skupaj.
Smetulja je Lano pozdravila totalno zmešana od veselja in
do zdaj sta bolj ali manj noreli po bajti.
Najprej je Smetulja poskusila naskočiti Lano, potem je mala bejbika to delala Smetulji nazaj, laufali sta naokoli, se prevračali, skratka bo še zabavno. Lana je pridna in crkljiva in se najraje vleče k našemu 7letniku, ki ji je že pripravil prostor pri svoji postelji (čeprav mi je jasno, da bo pristala na njej). Edino stopnice so bav bav  Angry ampak si bo že opomogla Wink

Zdaj je malo "premirja", enkrat smo že šli ven na lulanje, pa je Lano bolj zanimalo, kaj vse diši po travi, tako da je bila prezaposlena in ni imela časa opravljati še takih reči. Wink
Danes sta obe na postu, tako da ne vem, kako se bo Smetulja obnašala ob polni posodi hrane, je pa Lano čisto uvidevno spustila do posode z vodo, nakar sta obe pili hkrati iz nje  Cheesy
Mi se imamo lepo, skratka Smiley
Slike sledijo.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #42 : sobota, 03.03.2007 : 14:40:16 »

Tole rajanje vam pa tudi privoščim. Sem Francko kar dobro prečohala in je hotela še in še. Prava uživancija za tistega, ki rad boža.  Cheesy
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #43 : sobota, 03.03.2007 : 15:25:02 »

TinakraC, komaj čakam slike! Mora biti res zabavno pri vas doma!  Grin Grin Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #44 : sobota, 03.03.2007 : 16:15:55 »

Ful sem vesela za to misko. Kiss Vceraj se je ves cas crkljala pri meni in se dobro, da ste ze podpisali papirje, ker bi jo drugace odpeljala. Cheesy Verjamem, da se boste krasno razumeli. Smiley Smiley

Pa se poslovilna slikca od vceraj. S Coklo sta izkoristili vsako priliko za medsebojno mikastenje. Grin

http://baguette.moj-album.com/album/54925/?os=6943661
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frankie
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines