mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 09:00:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frankie
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Frankie  (Prebrano 20128 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #75 : torek, 08.05.2007 : 14:54:10 »

Aja, jaz sem celo Smetki cela panična mail poslala, če je to normalno, ker me je bilo glede na količino izpadle dlake strah, da bom imela čez čas plešastega psa  Grin, no pa ni panike dlako ima še vedno in izpada ji tudi še   Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #76 : torek, 08.05.2007 : 15:07:46 »

Maxy, natanko tako - vsak dan
 
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #77 : petek, 11.05.2007 : 14:35:37 »

Lanika preizkuša meje, včeraj, ko smo se malo spet spustili z garda in je bila skupaj s Smeti v hiši spuščena (nekaj dni je bilo super, sem bila prav vesela), je v mojo najljubšo deko na postelji naredila luknje ko molj  Angry. Kako vem, da je bila ona? Hm, dokazni materiali na njenem kožuhu in v gobčku (med zobmi je imela kos blaga), in Smeti nikoli ni nič uničila (no ja, sprejemam možnost, da sta bili obe damici na delu  Undecided). Danes je nazaj v boksu, ko nas ni. NImam kaj, očitno je prezgodaj ali pa bo vedno tako. Bomo zdaj bolj pazljivi.

T.
(ps: strgala je tudi zgornji del moževe pižame, kar je ugotovil, ko jo je zvečer oblekel in zagledal na hrbtu eno veeeeeeliko luknjo Cheesy)
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #78 : petek, 11.05.2007 : 16:34:25 »

Tinkara, po moje se bo Smeti hitro česa pametnega naučila od Lane.  Grin
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #79 : petek, 11.05.2007 : 17:39:34 »

 Angry :-\jp, to tudi mene mal skrbi. bomo pa se en boks nabavli, ce bo se lady Smet zacela srackat ga
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #80 : petek, 11.05.2007 : 22:43:43 »

Ima mož vsaj za vroče poletne dni pripravljeno pižamo z naravnim zračenjem na hrbtu! Grin Cheesy

Jej,jej, jej, ti lumpa!  Tongue

LP
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #81 : petek, 11.05.2007 : 22:56:04 »

Grin Grin
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #82 : torek, 03.07.2007 : 07:25:59 »

Lani je včeraj pokazala, iz kakšnega testa je. Katarina, garant danes kličem, če nisi na dopustu.  Smiley
Naša ljuba mala pikica, ki ji je vrhunec večera, ko se valja po kavču in se crklja pri možu in uboga takoj in povsem in brez debate (pri princesi Smetulji je treba kdaj tudi ponoviti), je včeraj na našem standardnem večernem relaks sprehodu naredila eno packarijo.  Angry
Nikoli se ni premaknila od naju, ker je odpoklic 100%, res, zato smo v bližnjem gozdičku obe pasji dami spustili, da se nanorita, sta se ravsali, igrali, v enem hipu pa je iz bližnjega grmovja zletela ptička (po moje je tam gnezdila), v natanko 7 sekundah, je bilo zanjo vsega konec. Lana je samo stekla za njo, jo čez 3 metre ujela, dvakrat stresla in to je to  Cry... potem je samo na veliko mahala z repom, lej, ne bomo lačni ...  Sad

ptičko smo pokopali v gozdu, Lana je bila takoj pripeta in zdaj mi je jasno, da jo moramo bolje čuvati. In to psa, ki ne odreagira na nobeno motnjo - je ne matrajo mački, razen žoge se ne podi za rečmi, na plenske igre sploh ne reagira (to je videla Katarina, še bala se je tisstega štrika), nikoli ne teče za ničemer, razen za Smetko, tudi za otrokom, ki teče, se ne premakne .... in potem postane plenilka št. 1  sram

Ko že misliš, da je morje mirno ...   Undecided  Lips Sealed
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #83 : torek, 31.07.2007 : 08:48:02 »

Samo, da se javimo iz dolenjskih gričkov. Imamo se - čudovito. Hodimo po gričih, Smetulja je zlezla že nad 2000 m (Lana pač ne, ker gospo je treba nositi po ene 2 urah hoje), obe pa uživata na sveže zasejani travi, ki jasno ni ravno navdušena nad dvema pasjima ratrakoma (da o mojem najdražjem, ki kar pikice dobi, ko ju vidi valjati se po sveži, nežni travici, ne govorimo Wink)
Lepo poletje vam želimo!



Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #84 : torek, 31.07.2007 : 22:08:00 »

Kako lepo ju je videti  Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #85 : ponedeljek, 13.08.2007 : 08:53:19 »

A ni mojemu otroku ful hudo  Wink Tongue; Lana pa itak trpi Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #86 : sreda, 26.09.2007 : 04:49:49 »

Prepoznala sem hudo zlorabo obeh, haha  Cheesy
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #87 : sreda, 26.09.2007 : 07:13:35 »

Citat
Prepoznala sem hudo zlorabo obeh, haha 

 Grin  Grin  Grin Punce kljub oblačnemu dnevu ste mi polepšale dan.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #88 : sreda, 26.09.2007 : 08:58:11 »

 Grin Grin Grin
Face  Tongue
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #89 : petek, 26.10.2007 : 07:38:12 »

Halo z mrzle Dolenjske. Smo pa izkoristili minuli vikend in se šli potepat na Obolno. 4 odrasli, 2 otroka, 3 psi (a ni kul druščina  Smiley

Takole pa zgleda, ko po 2 urah hoje Lani ne more več.  Roll Eyes Kdo jo nosi? Taisti, ki je rekel, da ene pesjanke pri hiši več pa res ni treba ... ahja  Cheesy Smetulja je z Juniorjem šibala naprej.

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frankie
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines