mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:12:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Kaj vas pri psu najbolj fascinira?
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj vas pri psu najbolj fascinira?  (Prebrano 8050 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
matilda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


« Odgovor #30 : četrtek, 17.05.2007 : 17:20:33 »

Uahahahha, kar se govora tiče...moja pokojna Žuža je tako lepo govorila, ko si z njo komuniciral na visoki frkvenci, da me je mama vedno nadrla "naj ne mučim psa" Grin

Naša Biba pa govori kadar pridem domov, pa potrobim, pa "orkan" pridrvi po stopnicah, se zasuče v avto, mi povoha ušesa(! Shocked!) in zajauka (tako ene dvakrat).
Ej, to je to.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #31 : nedelja, 20.05.2007 : 09:43:04 »

Haha, enako se midva s fantom pogovarjava bolj v nekih šifrah: moj Bučko ne sme slišati besede: "Bomo šli..." pa kamorkoli že. On misli ko rečeva besedo "ŠLI", da gremo na sprehod.  Grin Enako ko  začnem dajat v nahrbtnik razne stvari,  pa čisto ponori od veselja  Grin Zato sedaj na skrivaj zlagam stvari v nahrbtnik, in šele ko imam pripravljenega mu pokažem, da se izognem lajanju in ostalemu hrupu, da bomo pa šli na sprehod, pa rečem fantu potiho.  Wink
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #32 : nedelja, 20.05.2007 : 20:09:13 »

No, lepo je brat, koliko psov se rado pogovarja ali pa poje. Mene ravno to pri mojem psu najbolj fascinira. Koliko različnih zvokov je zmožen iz sebe dat!!!!!!! Ko je lačen, je en zvok, za ven spet drug, za igro tretji, za sitnarjenje četrti itd... najbolj simpatično pa je njegovo gruljenje, kot golobček, ko vidi kakega večjega psa...od straha menda... Wink
Logiran
BuldogKati
otrok do 14 let
*
Sporočil: 8


« Odgovor #33 : ponedeljek, 02.07.2007 : 15:52:33 »

mene pri psu najbolj fascinira,da je zvest prijatelj človeku in,da te ima vedno rad,če ga imaš tudi ti. Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #34 : petek, 14.09.2007 : 22:36:57 »

Pri mojem Donu me fascinira tudi njegovo logično razmišljanje. Preden si zasluži priboljšek sem vedno od njega zahtevala, da se  usede, mi da najprej eno tačko, potem pa še drugo. Prefriganec je kar naenkrat ugotovil kako bi čim hitreje prišel do zasluženega priboljška in sedaj mi daje obe tački naenkrat  Cheesy  Grin in priboljšek je nekaj sekund prej v njegovem gobčku  Grin .
Pri Lisi pa me fascinira močna pripadnost celi družini. Niti slučajno ne bo šla na sprehod, če ne gremo vsi skupaj. Se vsede pred vrata in kliče tistega zamudnika ki se v hiši še obira. In potem še preveri ali smo zares kompletni. Je pa precej nestanovitna babnica. Vsak dan izbere novo smer sprehoda, seveda se moramo njeni izbiri podrediti, drugače se usede in čaka, da bo po njeno  Cheesy  Grin . Sprehodi so dolgi in počasni, vsako rožico je potrebno prevohati, če še tako diši kot včeraj.
A niso srčkani tile naši kosmatinci?  Smiley 
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #35 : petek, 04.01.2008 : 00:44:47 »

Moj tudi ko vidi piškot naredi vse naenkrat. da eno tačko da drugo tačko, se vsede, uleže, pok mrtev si, zavrti se,...in potem dobi piškot. težko pokaže vsako stvar posebaj. Nevem kaj si potem ljudje mislijo, da je podhranjen ali kaj, ker je toliko propravljen narediti za en piškot. Podhranjen zagotovo ne, požrešen pa zelo,hihi. Po gospodarici,hihi.
Srčki so res tile naši kužki... Grin Cheesy Smiley
Logiran
MaTaAtos
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #36 : ponedeljek, 07.01.2008 : 11:24:18 »

 Cheesy ful dobra tema  Cheesy. v sanjah teče. ko pridem domov je to skakalna predstava. ko v brikete zamešam meso me najprej pogleda, češ, aja, uau, zdej bom pa jedu, a smem, vmes med papanje me še za vsak slučaj pogleda, češ, mnjaaam, dobro  Grin. ko prideva na travnik se usede in čaka...da ga spustim in mu mečem kamne. ker je špritner po duši. ponoči se prikrade na postlo in me zrine na manj kot polovico, ampak vseeno me preliže ko se zbudim. Atos mene fascinira že s tem da je. ker vem, da sva si bla usojena in drug brez drugega sploh ne moreva  Cool. eni me imajo za malo čudno, samo js s tem psom imam duhovno povezavo. sploh ne rabim da sliši, enostavno se razumeva  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Kaj vas pri psu najbolj fascinira?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines