mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 02:19:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Landseer
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Landseer  (Prebrano 77230 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #30 : sobota, 19.11.2005 : 18:04:59 »

Pod kakšnimi posebnimi pogoji je bila oddana?
Logiran
iras
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #31 : nedelja, 20.11.2005 : 00:53:41 »

Novi skrbniki bodo našo psičko sterilizirali in stanujejo nekaj kilometrov stran od nas tako da jo lahko vedno obiščemo ni bila podarjena ampak prodana po simbolični ceni in kot sem že omenila pod temi pogoji.
Logiran
iras
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #32 : torek, 22.11.2005 : 17:39:10 »

Pozdravljeni!Ali nas je res tako malo ljubiteljev Landseerjev?Nihče se ne oglaša nič ne vpraša !Prosim če bi tisti ki imate te čudovite kužke kaj napisali o njih ali pa tudi tisti ki jih bilo kaj zanima.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #33 : sreda, 23.11.2005 : 13:18:27 »

OK, mene nekaj zanima. Kaksna je razlika (karakterno) med novofundlandcem in landseerjem?

Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #34 : sreda, 23.11.2005 : 15:10:17 »

Pozdravljeni!Ali nas je res tako malo ljubiteljev Landseerjev?Nihče se ne oglaša nič ne vpraša !Prosim če bi tisti ki imate te čudovite kužke kaj napisali o njih ali pa tudi tisti ki jih bilo kaj zanima.

Kakšna slikica bi bila tudi dobrodošla... Smiley
Logiran
iras
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #35 : ponedeljek, 28.11.2005 : 15:16:41 »

Najprej opravičilo glede odgovora ker mi je nagajal računalnik.Zdaj kakšna je razlika med novofundlancem in landseerjem bi teško rekla Urška sama boš vedela kakšen karakter ima novofundlandec,ker ga imaš jaz pa ti lahko povem za landseerja :zelo odprt kuža,obužuje svojo družino in skrbnika tako da je pri tej svoji dobrodušnosti včasih že prav tečen.Ni trmast precej dovzeten za izpoljnevanje zadanih nalog in ukazov,zaščitniški do otrok in precej temperamenten kljub svoji velikosti.Do drugih psov je toleranten ampak se ne podreja.Ko je sam je dober čuvaj,če pa je kdo doma pa vsakega obiskovalca veselo pozdravi.Z doma ne uhaja in ni potepuške narave to so  opisi mojih landseerjev ki jih je trenutno pri hiši sedemnajst z mladički seveda najstarejša landseerdama pa je stara dvanajst let k nam je prišla,ko je bila stara dve leti.Ups,zopet sem se preveč razpisala o teh naših kosmatincih.
Logiran
iras
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #36 : ponedeljek, 28.11.2005 : 15:22:24 »

Dodala bi še da imam prijatelje v Avstriji in Nemčiji,ki imajo kužke za terapevtske namene tako da njihovi kužki z skrbniki dnevno obiskujejo bolnišnice največ bolnike z cebralno paralizo in odvisnike pri nas še na žalost to ni razširjeno in pa seveda sodelujejo še v mnogih reševalnih akcijah kot reševalci z vode.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #37 : petek, 09.12.2005 : 19:16:58 »

Najprej opravičilo glede odgovora ker mi je nagajal računalnik.Zdaj kakšna je razlika med novofundlancem in landseerjem bi teško rekla Urška sama boš vedela kakšen karakter ima novofundlandec,ker ga imaš jaz pa ti lahko povem za landseerja :zelo odprt kuža,obužuje svojo družino in skrbnika tako da je pri tej svoji dobrodušnosti včasih že prav tečen.Ni trmast precej dovzeten za izpoljnevanje zadanih nalog in ukazov,zaščitniški do otrok in precej temperamenten kljub svoji velikosti.Do drugih psov je toleranten ampak se ne podreja.Ko je sam je dober čuvaj,če pa je kdo doma pa vsakega obiskovalca veselo pozdravi.Z doma ne uhaja in ni potepuške narave to so  opisi mojih landseerjev ki jih je trenutno pri hiši sedemnajst z mladički seveda najstarejša landseerdama pa je stara dvanajst let k nam je prišla,ko je bila stara dve leti.Ups,zopet sem se preveč razpisala o teh naših kosmatincih.

Kaj to pomeni, temperamenten?
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #38 : petek, 09.12.2005 : 22:24:43 »

živjo. pišem, da vas mal podrezam Tongue kaj je zdaj to, teme o drugih pasmah rušijo rekorde, tukaj imamo pa šele 3 strani postov  Grin tako da dajmo malo lastniki teh medvedov se organizirat in kaj pametnega napisat, da nam bodo drugi lahko 'favš' ker imamo take čudovite prijatelje. jaz svojega dobim čez 14 dni. to je še tako veliko, da ne vem kako mi bo uspelo dočakat. danes sem kar brata privezala in ga peljala na sprehod Cool hehe
Logiran
iras
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #39 : ponedeljek, 12.12.2005 : 01:38:33 »

  Najprej odgovor Lilit temperamenten bi se lahko reklo živahen.Za landseerko na bolhi sem dala jaz oglas ker jo sedanji lastniki nemorejo imet zaradi odhoda v tujino in ji hočemo najti ustrezne nove skrbnike.Drugače pa je ta kužika prava cartonka in zelo poslušna. Sttela mislim da boš imela kaj napisat čez štirinajst dni!
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #40 : ponedeljek, 12.12.2005 : 09:51:47 »

Iras!

Na **sem vidla, da imate več oglasov.
Sprejemate rezervacije za landseerje, oddajate "še dva mladiča" z rodovnikom šampionskih staršev po simbolični ceni. Shocked......da ne omenjam oddajanje nekaterih mladičev drugih pasem brez rodovnika.
Zanima me, kaj je narobe s dvema samčkoma landseer, da jih oddajate tako poceni.

Res ne razumem, kako se ima lahko nekdo za resnega vzreditelja, če oddaja pse brez rodovnika. Angry Undecided

lp in brez zamere
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #41 : ponedeljek, 12.12.2005 : 10:54:13 »

bom pisala, brez srbi  Grin na veliko  Smiley in upam da se bo našel še kakšen lastnik landseerja in se odzval.
pa lep pozdrav
Logiran
iras
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #42 : torek, 13.12.2005 : 00:43:03 »

Kast ko boš ti toliko naredila za to pasmo v Sloveniji kot jaz prebrala toliko literature o pasmi hodila osem let  v tujini na vse specialke te pasme z in brez kužka.,se peljala na stotine kilometrov po mladiče za svojo vzrejo kjer so cene enkrat višje kot pri nas in v desetih letih imela v svoji psarni deset mladičev od tega jih je pet naredilo šampionat potem se lahko meniva o vestnih vzrediteljih. Mislim pa da cena tisoč do tisoč petsto evrov ni simbolična,če pa komu podarim psa iz moje vzreje je to moja stvar. Drugič pa bolj pozorno preberi kak oglas! Lep pozdrav
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #43 : torek, 13.12.2005 : 10:26:42 »

Iras,

a imaš kakšno spletno stran svojih kužkov, d amalo pokukamo?

Lps
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #44 : torek, 13.12.2005 : 11:57:58 »

vam lahko jaz povem da so čudoviti!! Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Landseer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines