mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 09:42:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...  (Prebrano 51000 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #60 : ponedeljek, 07.05.2007 : 13:46:17 »

Smetka, čemu se pudra mladiče?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 07.05.2007 : 18:49:11 »

Ne samo pudra. Pri takih brez mame se porabi še en paket robčkov za dojenčkaste rite umivat  Smiley. Mama jih ves čas umiva in ker nimajo mame, jih moram umivat jaz, česar pa seveda ne počnem tako kot to zna pasja mama  Wink. Ker ne smejo biti mokri, da se ne bi koža vnela, jih potem napudram... pa so napudrani dišeči mali pasji otroci  Cheesy.

Imena in vse okoli njih sem zbrisala. Lahko mi jih pomagate najti med imeni za slovenske reke, slapove, potoke, alpske doline; med kraškimi pojavi... čemerkoli, kamor lahko greš v Sloveniji (če nisi doma v zavetišču  Undecided), je tam lepo in lahko vzameš svojo posvojeno žival s sabo in potem nalimaš fotke na net  Tongue. Tako, kot je šla MaxyTT z Neli do Rinke. Nimate pojma, kako izgleda, ko med enim in drugim hranjenjem ponoči občudujem lepote Slovenije. Se sploh ne morem odločit, kaj bo kdo.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #62 : torek, 08.05.2007 : 07:08:58 »

Citat
Danes je njihova zgodbica v Slov. Novicah - sem zjutraj slišala na radiu.

Pravkar prebrala. Čeprav že tukaj prebrano, te vseeno akr stisne.
Upam, da bo čimveč ljudi videlo ta članek.
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #63 : torek, 08.05.2007 : 21:34:58 »

Draga Smetka in vsi enako misleči.Sočutje in brezpogojno imeti rad ,delati in deliti dobro so vrednote, ki jin še tako grda dajanja ne morejo zasenčiti.ZATO IMA vse kar počnete v Horjulu kot tudi kjerkoli in kdorkoli rešuje živa bitja največji SMISEL.Verjamem, da nas je veliko, ki nismo in nikoli ne bomo dali odpovedi  tem vrednotam .Zato je vredno vztrajati ,da bo uspel premik v glavah pubrtetniško samozadostnih in zaslepljenih ,da bodo končno  oblikovali  zakone,ki  bodo dosledno kaznovali zlo.Meni je všeč kraška rastlina RUJ še posebno, ko se obarvajo listi v škrlatno rdeči barvi, morda tudi primerno za ime...Srečno mali psički!
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #64 : sreda, 09.05.2007 : 11:27:54 »

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,210617
Logiran
solzica
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #65 : sreda, 09.05.2007 : 18:41:55 »

Pozdravljeni!
Kot soudeležena pri reševanju kužkov iz smetnjaka se pridružujem vaši debati na forumu, sem torej vaš novi član in somišljenik. Od dogodka do danes je minilo že nekaj dni  in žal mi, ker se vam zaradi odsotnosti nisem mogla prej pridužiti.
Vesela sem, da je s tremi malčki vse v redu in žal mi je, da smo se morali od šestih posloviti. Videti šest zmaličenih trupelc, stisnjenih v polivinil vrečko in zavitih v krpo, bo pustilo pečat meni in moji hčerki za vedno. Vi, ki Smetko poznate že dlje časa že veste da je pohvale in občudovanja vredna punca in tukaj dodajam tudi sama svoj piskerček. Od klica na pomoč, do trenutka, ko so bili kužki rešeni je minilo dobrih dvajset minut in tukaj ne smem spustiti pohvale "punci", ki je s svojim "prijateljem" prihitela na kraj dogodka v minimalno kratkem času. Organizacija reševanje je bila popolna!
Močno si želim da bodo malčki postali ljubljenčki svojih bodočih lastnikov (Smetkini so že) tako kot je naš ljubljenčke kuža z imenom Erik, ki je že dve leti rešen pasjega zavetišča iz Gmajnic.

Za konec dodajam svoje razmišljanje, ki se ga zelo trudim uresničiti v vzgoji svoje hčerke:
 - delati moramo na vzgoji mladih, naučiti jih moramo, da je življenje živali ravno tako vredno kot je naše, da tudi živali občutijo bolečino, trpljenje in ravno tako se veselijo naše ljubezni, kadar jim jo dajemo.



Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : sreda, 09.05.2007 : 20:51:48 »

solzica, te fotke so pa zate in za tvojo hči  Wink. Hvala, ker si poklicala.



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #67 : sreda, 09.05.2007 : 22:33:27 »

Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #68 : četrtek, 10.05.2007 : 08:03:27 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
solzica
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #69 : četrtek, 10.05.2007 : 18:14:33 »

...hvala Smetka...sva jih že vložili v album...

...iz njihovih poz sodeč je videt, da uživajo....midve jim to vsekakor  privoščiva.... Smiley

Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #70 : sobota, 12.05.2007 : 07:59:26 »

Bravo vsi, ki se trudite za malčkinčke... Smiley Smiley Smiley
Držimo pesti, da jim bo od sedaj naprej le z  rožicami postlano. Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : sobota, 12.05.2007 : 11:24:41 »

Danes je spregledala naša Topla in upam, da se ji svet še vedno zdi prijazen. Tista, ki jo hrani  Cheesy, je namreč to dejstvo sprejela z velikim in glasno izraženim navdušenjem  Tongue. Upam, da bo tale punčka s svojimi ljudmi večkrat obiskala kraje, po katerih ima ime in poslala kakšne fotke s svojih izletov:

http://www.geocities.com/martinkacur/Peca.htm


Pa še mala Topla:



Fanta pa jasno da še ne gledata  Wink.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #72 : nedelja, 13.05.2007 : 08:04:09 »

Male bibe papajo, lulajo, kakajo, cvilijo, spijo in se crkljajo! Smiley In rastejo!













lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #73 : nedelja, 13.05.2007 : 22:20:49 »

Zeeeeeeeh...... Smiley



lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #74 : ponedeljek, 14.05.2007 : 11:07:22 »

Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines