mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 12:28:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hja...  (Prebrano 39823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.328


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #105 : petek, 11.05.2007 : 08:39:07 »

Kaja, veckrat prezveceno, zato si lahko brez skrbi, da ti nisem cesa podtaknila Wink

Moram pa dodati novo informacijo, ob kateri sem se nadvse razveselila in katera demantira del mojega zgornjega pisanja - zaradi mackona, ki je bil iz Zonzanija "prestavljen" v Horjul, je DZZZ Ljubljana podal prijavo na ustrezne inspekcijske sluzbe.
In zdaj pocakajmo, kaj se bo zgodilo.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #106 : petek, 11.05.2007 : 08:50:02 »

Sama se sicer ne morem šteti za Poloninega "pristaša", ker sem premalokrat v Horjulu in ne pomagam drugače kot z občasnim doniranjem in reklamiranjem kužkov. Včasih jo celo "izkoristim" in pokličem, ko potrebujem pomoč, pa ne vem, na koga se obrniti. Jo pa spoštujem, ker verjamem, da se morda tole zdi nekomu prijazno delo (biti cel dan doma z živalcami), za njo je pa dosti huje kot bi delala dvojni nočni šiht. Vsaj fizično, verjamem pa, da tudi za psiho ni vedno najbolj vzpodbudno.

Kot sem (že večkrat) povedala, se strinjam z spodaj napisanim

Citat
Izpostavljati Polono in Horjul zato, da se prisiljuje Zonzani ali Gmajnice k pravilnejsemu pocetju? Zakaj? Zakaj se ne stopi na prste tam in takrat ter z zakonskimi sredstvi, kot bi bilo potrebno. Zakaj je prirocneje pomahati pred nosom drugim s Horjulom? In s tem povzrocati, da stevilo horjulskih sovraznikov raste in raste (predvsem med „aktivisti” – saj veste, zavist je glavno vodilo Slovenceljnov), da raste stevilo ljudi, ki zaradi „hval”Horjula in blatenja drugih (brez prijav ste sokrivi za razmere, iz katerih zivali resujete) vlacijo zivali Poloni na pukl, ceprav spadajo povsem drugam?

In predvsem tudi s tem
Citat
Ali pa se bo spet kdo od vzrediteljev zelel elegantno resiti odvecnih in odsluzenih psov, ker je v Horjulu „tako lepo” in ker tja prihajajo krasni posvojitelji,.....

Štejem se med peščico tistih, ki bi z veseljem večkrat prišli gor, pa zaradi takih in drugačnih razlogov ne morejo, med tiste, ki jih lahko pokliče, če bi kdaj potrebovala  prevoz kakšne živali do Horjula, predvsem pa med tiste, ki bi radi zamahnili s čarobno palčko in spremenili ljudi, ki tako stanje dejansko povzročajo, v LJUDI.

Prijeten dan vsem,

Pika
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #107 : petek, 11.05.2007 : 09:45:42 »

Tolk da link pripopam, ko se ravno govori o Oglju in prijavi: http://www.dzzz.si/modules/news/article.php?storyid=42
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #108 : petek, 11.05.2007 : 12:28:10 »

Jana
si bila pa dolga...sory, tudi jst ti dam prav, vendar tudi nimam časa vsega prebrat...

Rada bi pa javila samo to, kar sem obljubila... da se je moja "zveza" že vse zmenila za medijsko pokrivanje obvestil za koncert ..ali karkoli že bomo stuhtali... ZA HORJUL..(na 1 tv in kar nekaj rad.postaj). Ekola - nekje je pač treba začeti, ane ?
LP
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #109 : petek, 11.05.2007 : 12:32:38 »

Bravo liza-asta, super novica!  Wink
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #110 : petek, 11.05.2007 : 12:44:20 »

Super!!!!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #111 : petek, 11.05.2007 : 12:57:55 »

Ja, je super. Sem bila fuuul vesela, že včeraj...  Hitro in 100%, pa brezplačno - ma mislim, da se to itak razume...ampak za vsak slučaj  Tongue
pa še za ni važno kdaj...haha...takoj prec, al pa za septembra..

Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #112 : petek, 11.05.2007 : 13:06:46 »

Moram vam povedat, da jaz lahko sodelujem aktivno na tem projektu le do 15.6., ker potem imam v službi tako ludnico, ker se začne Festival Lent in ne bom utegnila nič kaj dosti zraven službe  Sad sram
Upam, da bomo do takrat že imeli kaj fiksnega dogovorjenega, menim, da do takrat bi morali se že zmenit.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #113 : petek, 11.05.2007 : 13:14:31 »

Jana, jaz pa sem vse prebrala in se tudi zelo strinjam z napisanim.
Sama sem že parkrat našla psa na območju kjer živim in niti nisem želela, da bi šel k Poloni (pa čeprav je bila pripravljena pomagati), ker pač pašemo pod Gmajnice in ma da oni poskrbijo zanj. Je pa res, da Polona takrat, ko gre za kakšno poškodovano žival, ki potrebuje več nege, kot so jo ostala zavetišča pripravljena nuditi, zelo težko reče ne. In tukaj se pojavi ta naš paradoks.
Potrkamo na Polonino mehko srce, ki takšnim živalim ne more odreči pomoči, potem ona trpi skupaj s to živaljo, mi pa se super počutimo, ker smo tej živali pomagali in je na varnem in v dobrih rokah pri Poloni Undecided

Na Gibonniju pa delamo in nismo še čisto nič obupali Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #114 : petek, 11.05.2007 : 13:20:54 »

PO moje bom čiiist mim butnila, ampak a je kdo razmišljal, da bi HOrjulštajn predstavili gospe Brigite Bardot, ki je zelo aktivna. Vem, da njena fundacija sodeluje z nekaterimi organizacijami, da zbira denar za sterilizacijske kampanje, rešuje živali itd.

http://www.fondationbrigittebardot.fr/site/homepage.php?Id=2

Ok, če sem totalno falila, prosim, ne tepst ...
T.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #115 : petek, 11.05.2007 : 13:22:34 »

Sploh nisi butnila mimo, ideja je super!
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #116 : petek, 11.05.2007 : 13:31:25 »

A lahko samo nekaj prosim? Ko se govori o ostalih zavetiščih..... a ste lahko prosim v svojih postih bolj konkretni? Zase sem namreč prepričana, da sem na pravi strani in pripadam društvu, ki JE na pravi strani in upravlja z Obalnim zavetiščem, ki se za svoje živali po najboljših močeh trudi (za nas je Topolščica na drugem koncu Slovenije, pa tudi za vsako drugo malo manj običajno stvar moramo v Ljubljano, kar kljub vsemu ni tako blizu), čeprav tudi poka po šivih. In prebirat o "ostalih zavetiščih", ki pa ne skrbijo dobro za svoje pse ni ravno prijetno.....
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #117 : petek, 11.05.2007 : 13:34:27 »

z BB nisi nič mimo...škoditi ne more...lahko pa zna še kaj koristiti...lahko pa se vsaj izve...

Kaj pa izvajalce ? že imamo...saj jih je lahko več, ali ? ..saj ni samo Gibonni..(sory Smetka)...za zraven njega še drugi, ane ?

popo
meni je tudi metalica OK.!!! super..zakaj pa ne ? če jih imaš "na zalogi" ?

po mojem mnenju, bi jih lahko "nabrali" več različnih...pa vsak vsaj dva komada odpoje..kaj pravite ?
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #118 : petek, 11.05.2007 : 13:39:08 »

Vse so dobre ideje in nič ne bo narobe po mojem, če bo več izvajalcev, saj tako zadeneš okus več publike in bo tudi obisk večji.
Sem kontaktirala podjetje Dallas na hrvaškem, čakam na odgovor. Ko kaj izvem tak javim  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.328


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #119 : petek, 11.05.2007 : 13:41:22 »

A je tukaj kdo, ki se ukvarja z evropskimi skladi?
Ni sicer resitev za danes ali jutri, je pa morda za pojutrisnjem. Treba bi bilo najti sklad, v katerega bi stlacili kaksen projekt. Nosilec je lahko kaksno drustvo (neprofitnost, bla, bla...), Horjul pa partner v projektu.
Vcasih sem bila precej "v spilu", vendar na izobrazevalnih programih in nekaj EU projektnih sistemov poznam. Zal pa nisem nikoli uspela najti programa, kamor bi se "pasja" tematika lahko navezala.
Bilo bi za preveriti tudi na Ministrstvu za kmetijstvo, ce so kje kaksni razpisi ali se kaj nacrtuje. Sicer dvomim, ker tam stejejo samo kravice in kmetje, pa vendar. Ce je kdo na ministrstvu blizu vrhov, se marsikje da tudi s kaksno idejo v obratno smer - projektna ideja in potem razpis. Vsaj vcasih je bilo tako in ministri so imeli en dolocen znesek, ki so ga lahko delili po lastni presoji.
Vendar, tudi ce na ministrstvu ni nic, se da s prijavami direkt v EU. Treba je samo najti prave sklade in slediti razpisom ter si izmisliti tak projekt in s takimi akterji, da se zadovolji razpisanim pogojem, obenem pa naredi z denarjem vse, kar si zastavimo.

Tudi o tem najbrz ni narobe razmisljati. Iscemo kaksne poznavalce trenutnih razmer.
Logiran

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines