mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 06:25:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 298839 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1695 : torek, 03.03.2009 : 15:53:05 »

uf, vidim, da vasim psom prov hitro raste dlaka Shocked nasemu Berotu se se vedno pozna, da  je bil oktobra pobrit na ramenu...  Undecided

Je pa Sambo ze sedaj videti mnogo mnogo bolje! Kar tako naprej! In veliko srece pri tvojih nacrtih v prihodnosti Smiley
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1696 : nedelja, 08.03.2009 : 21:34:16 »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAaa - Sawanah je bila BOB na Cruftsu!!!!
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1697 : nedelja, 08.03.2009 : 22:00:08 »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAaa - Sawanah je bila BOB na Cruftsu!!!!

A je to ono bitje, ki sem jo čohala v Kočevju?
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1698 : nedelja, 08.03.2009 : 22:03:28 »

In to že drugo leto zapored!

Agnes, Savannah je od naše italijansko-nizozemske prijateljice Sandre, ki je na razstavi bila z dvema tervoma, samca sem jaz peljala, Savanno pa Petra  Smiley. Čohala si pa samo Črno Smrt, ker ima ekskluzivo  Wink .

Drugače mi vedno bolje, Sambek super volje, edino zadnje nogice so zarustale v teh dveh tednih pa so malo lesene  Undecided, ampak saj bo. Facka je pa že skoraj čisto poraščena  Smiley.
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1699 : nedelja, 08.03.2009 : 22:21:36 »

No - to so pa novice - da gre Sambotu vsaj malo na bolje
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1700 : nedelja, 08.03.2009 : 22:29:23 »

Vesela za Sambeka zeloo! Kiss
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1701 : nedelja, 08.03.2009 : 23:23:08 »

uu Sambek le tako naprej ... do kake Hrušice  Roll Eyes Kiss Kiss Cheesy Počasi se bo le skupaj sestavil v starega Sambeka  Grin Grin
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1702 : sobota, 14.03.2009 : 17:05:23 »

Nacionalni pasminski klub HRVATSKI KLUB BELGIJSKIH OVČARA po uzoru na svjetsku federaciju FMBB organizira i priprema svoje članove kako bi mogli pristupiti na  manifestacijama u organizaciji FMBB-a, svaki sudionik mora biti član svoga nacionalnog pasminskog kluba koji je član FMBB jer samo nacionalni pasminski klub ima nadležnost slanja takmičara na pasminska svjetska natjecanja.

U nedjelju 8. ožujka 2009. godine organizirana je povijesna 1. kvalifikacijska utakmica za Hrvatsku agility reprezentaciju za 15. svjetsko prvenstvo FMBB-a 2009. godine te 26. smotra i revija HKBO-a i ispit u ŠRK.
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1703 : sobota, 14.03.2009 : 17:05:54 »



1. kvalifikacijska utakmica za Hrvatsku agility reprezentaciju za 15. svjetsko prvenstvo FMBB-a 2009. godine

Održana prva povijesna utakmica u Agilitiyu u organizaciji HKBO-a.

Melinda Trbojević kao jedini kandidat za SP FMBB-a 2009. godine, osvojila je prvo mjesto na natjecanju i  kvalificirala se za isto, ostali natjecatelji su nastupili kao pozvani gosti.

održana: 08.03.2009. godine
sudac: Ivana Kirik (SLO)
organizator: HKBO

Ime i prezime ……….…... Ime psa ………. Pasmina …… Država …… Plasman
1. Melinda Trbojević …..... Arna ………..… MN ……….....… HR …….…… 1
2. Lotti Sinniger ………...… Stella …….…... LAK ……....….. CH …….…… 2
3. Zvonko Vučko ………..... Lola-Pia …..... MN ………...... SLO ………… 3
4. Željko Gora …………...... Djurdja …….…. MN …….....…… HR …….…… 4
5. Marina Mršić ……….....… Bony ……..…… MN …….....…… HR …….…… 5
6. Danijel Ševeg ………...… Cipa ………..…. MN ….....……… HR …….…… 6
7. Goran Demšar ………..…. Angus …….….. MN …….......… SLO ……….. dis.
8. Melinda Trbojević……... Esta-Frieda ... LAK ………..... HR …….…... dis.














Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1704 : sobota, 14.03.2009 : 17:06:44 »


26. SMOTRA I REVIJA  BELGIJSKIH OVČARA

sudila: gospođa Dubravka Reicher (HR)
organizator: HKBO-a


Stadion NK "Blato" Karlovačka cesta bb, Zagreb
Dana 08.03.2009. godine

U revijalnom dijelu najljepši su bili:

U razredu otvoreni – mužjaci groenendael najljepši je bio Banshee vom Ziegelhau vlasnika Mile Bogdana iz Splita.
U razredu mladi – ženke malinois najljepša je bila Ada Four River vlasnika  Bernarda Šprajca iz Karlovca.
U razredu mladi – mužjaci malinois najljepši je bio Cro of Fanelly vlasnice Lovorke Benšek iz Zagreba.
Najljepši mladi malinois bio je mužjak Cro of Fanelly vlasnice Lovorke Benšek  iz Zagreba.
U međurazredu – ženke malinois najljepša je bila Carla of Fanelly vlasnika Kristijana Kovačeca iz Zagreba.
U međurazredu – mužjaci malinois najljepši je bio Can of Fanelly vlasnika Mate-Tea Čorkala iz Tisnog.
U razredu otvoreni – ženke malinois najljepša je bila Pirha od ljevaonice umjetnina vlasnice Ane Divković iz Zagreba.
U razredu otvoreni – mužjaci malinois najljepši je bio Princ od ljevaonice umjetnina vlasnika Nikice Ujevića iz Zagreba.
U razredu prvaka – mužjaci malinois najljepši je bilo Legija de Dalmata Mayki Lee vlasnika Joška Melvana iz Kaštel Gomilice.
U razredu veterana – ženke malinois najljepša je bila Dona of Fanelly vlasnika Aleksandra Gregurića iz Zagreba.

Najljepši groenendael bio je mužjak Banshee vom Ziegelhau vlasnika Mile Bogdana iz Splita.
Najljepši malinois bio je mužjak Legija de Dalmata Mayki Lee vlasnika Joška Melvana iz Kaštel Gomilice

Najljepši pas smotre i revije bio je mužjak malinois Legija de Dalmata Mayki Lee vlasnika Joška Melvana iz Kaštel Gomilice.

Pokal za najbolju ring dresuru osvojili su Nikica Ujević i Princ od ljevaonice umjetnina iz Zagreba.

Najljepšima su dodijeljeni pokali i diplome. Sutkinja gospođa Dubravka Reicher bila je zadovoljana organizacijom 26. smotre i revije HKBO-a.






Banshee vom Ziegelhau vlasnika Mile Bogdana iz Splita


Ada Four River vlasnika  Bernarda Šprajca iz Karlovca


Cro of Fanelly vlasnice Lovorke Benšek iz Zagreba


Carla of Fanelly vlasnika Kristijana Kovačeca iz Zagreba


Can of Fanelly vlasnika Mate-Tea Čorkala iz Tisnog


Pirha od ljevaonice umjetnina vlasnice Ane Divković iz Zagreba


Princ od ljevaonice umjetnina vlasnika Nikice Ujevića iz Zagreba


Legija de Dalmata Mayki Lee vlasnika Joška Melvana iz Kaštel Gomilice


Dona of Fanelly vlasnika Aleksandra Gregurića iz Zagreba





Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1705 : sobota, 14.03.2009 : 17:07:12 »



ISPIT U ŠPORTSKOJ RADNOJ KINOLOGIJI

dana: 08.03.2009. godine
sudac: Josip Anđan (HR)
organizator: HKBO




Kristijan Kovačec ....... Carla of Fanelly (MN) ... NP-A; B: 80


Goran Čučković .......... Eli Mayki (MN) ............. NP-S; B: 82
Danijel Folnegović ..... Cobra of Fanelly (MN) ... NP-S; B: 84


Vjekoslav Cvitkušić ...... Alfa of Fanelly (MN) ... NP-S; B: 83
Ivan Kratković ............. Iva of Fanelly (MN) ... NP-S; B: 68

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1706 : ponedeljek, 16.03.2009 : 17:17:12 »

Čestitke vsem našim lepim, pridnim, poslušnim, spretnim... vsekakor vsestransko čudovitim sorodnikom belgijcem Smiley Škoda, da nismo z vami, pa čeprav belgijci in čeprav ovčarji Huh

Posebne čestitke Melidi Wink

Sambo, pokaži se brez šivov Cheesy
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1707 : torek, 17.03.2009 : 16:02:01 »

Chipa, hvala za rezultate in slike!  Smiley Meni je še vedno malo žal, da nisem mogla priti, a sta se oba avta zarotila proti meni, prevoza pa potem nisem našla...  Tongue

V sredo sva šla k fizioterapevtki v Mestni Log, ker so me res skrbele te lesene zadnje noge... Tam sva bila dobre tri ure  Shocked, fizioterapevtka ga je celega pretipala in 'nalomila', dali smo tudi pregledat urin. Ugotovila je, da ima Sambo bolečine v zadnjem delu hrbtenice in v kolkih, da je težava najbrž kombinacija naše borelije pred nekaj leti ter obrabe sklepov; po temeljitem  pogovoru smo sklenili, da ga damo za en teden na Rimadyl, najbrž bomo pa še enkrat slikali kolke in spodnji del hrbta ter dali pregledati za klopne bolezni. Odkar je na Rimadylu vedno lepše hodi in teče, noge upogiba v kolenu, tako da upam, da se bo v tem enem tednu dovolj razgibal in prišel nazaj v kondicijo, da bo potem šlo tudi brez tega.  Smiley

Drugače pa smo v četrtek šli šive oz žičke ven vzet, zdaj imam končno spet wireless psa  Cheesy . Res se mu je zelo lepo zacelilo, manjkajoča kost se vidi samo v določenem kotu s profila, drugače se ničesar ne opazi; dlaka na obrazu je že dobro zrasla, edino še dolžina manjka nad očmi, krater na boku pa še kar noče izginiti   Undecided. Vsaj malo kosmat je že, ampak še vedno viden z Marsa   Lips Sealed. No, pa saj bo tudi to mimo...

V nedeljo smo preživeli super dan, v družbi blond prijateljic smo osvojili Sv. Jakob in pri tem zelo uživali   Smiley.

Saia, Sambek, Emy - http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/DSCN7806_resizeps.jpg

Wireless Sambo  Cheesy - http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/DSCN7811_resizeps.jpg

Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1708 : torek, 17.03.2009 : 16:34:13 »

Ooo, kolko dlake mu je že zraslo! Cheesy Super že zgleda Kiss
Upam da bosta še uštimala kolke in hrbtenico, pol pa akcija naprej  Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1709 : torek, 17.03.2009 : 21:35:28 »

Važno, da je zdaj wireless  Cool Cool

Sambo kar tako naprej... Bella pošilja pozitivno energijo, v kombinaciji mojih Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines