mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 02:50:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna licitacija - slika Janeza Plestenjaka
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posebna licitacija - slika Janeza Plestenjaka  (Prebrano 53727 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nanek
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #225 : ponedeljek, 10.09.2007 : 18:46:40 »

No, da se še jaz oglasim.

Marko, vidim, da ste me na sliki "odrezali". Res sem rekel, da ne želim medijskega "pompa" ob predaji slike, ni me pa ravno treba skrivati.  Wink

Sicer pa moram poročati o nadvse prijetnih vtisih z mojega obiska v Zavetišču Horjul, kjer sem bil prvič. Zavetišče je urejeno, gospa Polona ima red in stroga pravila, psi so lepo oskrbljeni, osebje pa prisrčno in prijazno. Malo sem bil sprva razočaran, ker nismo imeli dostopa do boksov, da bi lahko pse malo počohali in pocrkljali, vendar sem se s tem popolnoma sprijaznil, ko so mi bili pojasnjeni razlogi.

Smo pa (z ženo in hčerko) peljali na sprehod Trišo, ki je prav fejst punca, živahna in polna energije.

Na koncu še priznanje vsem, ki ste v tej licitaciji sodelovali s prispevki, še posebej pa g. Plestenjaku, ki je sliko podaril, g. Marku, ki je vse skupaj organiziral in ge. Jani, ki je stvar izpeljala na netu.

Seveda pa gre vse priznanje tudi ge. Poloni in njenim sodelavkam iz Zavetišča Horjul. Da bi le imeli več takih ljudi!

Lep pozdrav,

Milan  Smiley
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #226 : ponedeljek, 10.09.2007 : 18:51:33 »

Danes je bil poslan moj prispevek z denarno nakaznico iz Rogaske Smiley
Upam, da bo vse vredu...V Horjulu bi moralo biti verjetno ze jutri.

Lep pozdrav iz Danske Smiley
Irena
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #227 : ponedeljek, 10.09.2007 : 19:55:28 »

Nakažem takoj jutri!! sram 
Logiran
P_E_T_R_A_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #228 : ponedeljek, 10.09.2007 : 20:12:58 »

Tudi jaz nakažem jutri.
lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #229 : ponedeljek, 10.09.2007 : 20:48:04 »

Hehe, da naredimo predajo malo bolj resno, da dodamo se donatorja in novega lastnika slike, objavljam z njegovim dovoljenjem se eno iz serije slik s predaje v Horjulu Smiley



Kljub vsemu hvala Marku, da je uposteval vse nase zelje Smiley
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #230 : ponedeljek, 10.09.2007 : 20:48:55 »

Z velikim veseljem tudi jaz objavljam še eno sliko na kateri je tudi g. Nanek.

POZOR

Klicala me je ena članica mojPESpikaNETA   Cheesy  in spraševala če lahko še vedno donira za to sliko.
Povedal sem ji, da to ni več mogoče, ker je akcija zaključene "AMPAK" na netu je že nova akcija in vse, ki prebirate strani te uspešne LICITACIJE vabim, da skočite tudi na temo:

POSEBNA DOBRODELNA LICITACIJA  Smiley http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,268.0.html

[attachment deleted by admin]
Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #231 : torek, 11.09.2007 : 08:26:53 »

Evo tud jaz nakazujem danes. lp Jasi
Logiran
ninočka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 22


« Odgovor #232 : torek, 11.09.2007 : 13:08:34 »

ampak jst sm plačala  Cry. V galiju je bil dan denar. za sliko pa za srček skupaj.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #233 : torek, 11.09.2007 : 13:36:23 »

ninočka, je ze prav Smiley, vendar jaz ne morem vedeti veliko o denarju v Galijevem macku, ker sem 80 km stran, Polona pa nima casa delati spiska, kaj vse je iz macka (ali kako drugace) prislo do nje Smiley
Zato vam tezim, da napisete tukaj, ko placate, pa ne glede na to, kaksen nacin za placilo izberete.

Hvala za razumevanje.
Logiran

P_E_T_R_A_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #234 : torek, 11.09.2007 : 14:07:49 »

Sem pravkar poslala, kar po pošti.
Lp, Petra
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #235 : torek, 11.09.2007 : 17:56:09 »

Danes sem oddala 20 EUR Poloni.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #236 : torek, 11.09.2007 : 19:08:56 »

Poslano že včeraj. Ker sem pa moron, sem poslala kar v Gali. Upam, da bo vseeno v redu. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #237 : torek, 11.09.2007 : 19:11:07 »

 Cheesy Grin Wink ej, ob temle pa si ne morem kaj, da se ne bi od srca nasmejala.
Skratka, Agnes, se drzis pokoncno in ves, da je v Galiju neke vrste mojpes.netova kontrolna tocka Grin Tongue
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #238 : torek, 11.09.2007 : 19:14:46 »

Cheesy Grin Wink ej, ob temle pa si ne morem kaj, da se ne bi od srca nasmejala.
Skratka, Agnes, se drzis pokoncno in ves, da je v Galiju neke vrste mojpes.netova kontrolna tocka Grin Tongue

Mah, saj vem, moron sem pa vseeno. In to je neizpodbitno dejstvo, od tega ne odstopam.

Lp Neža (looneyandproudofit)
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #239 : torek, 11.09.2007 : 19:46:25 »

Danes najdem pismo v nabiralniku pri trgovini in sem zelo firbcna, kdo je pisal. Odprem in najdem deeeeenaaaaar. Skoda, ker je zraven pisalo "za sliko od Janeza Plestenjaka, od Agnes" Grin. Sem ze mislila, da je meni kdo poslal denar Grin.
Sem vestno zalepila nazaj, na kuverto napisala kar je treba in vrgla v mucka. Bo kmalu odneseno tja, kamor spada.
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna licitacija - slika Janeza Plestenjaka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines