mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 11:30:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: irski terier  (Prebrano 52406 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #150 : petek, 07.11.2008 : 10:09:47 »

Z Roriko je do sedaj vse ok. Mirno je preživela noč. Danes je že jedla. Bi sicer še, samo ji nisem dala veliko za prvič. Ni videti, da bi jo kaj ful bolelo. Upam, da bo še naprej potekalo, kakor mora.

LP
B.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #151 : petek, 07.11.2008 : 10:41:43 »

Mali vragici zelim hitro okrevanje, da ti bo cimprej spet kravzljala zivcke. Wink Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #152 : sobota, 08.11.2008 : 18:56:22 »

Ja, Nanook, mi jih že kravljžlja. Samo prvi dan je pazila, kako se premika, sedaj moram namesto nje pazit jaz in to niti približno ni lahka naloga. Danes je na vsak način želela kakat ravno v najbolj gosto grmovje Roll Eyes. Z zadnjo nogo se zna že prav spretno popraskat v bližini šivov.

Moja nova lučka Cheesy








LP
B.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #153 : sobota, 08.11.2008 : 19:01:50 »

Malce sem se zatipkala, še enkrat poskusim



Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #154 : torek, 11.11.2008 : 12:54:03 »

Uf, se spomnim tega ovratnika na Elmerju - revež par dni ni prišel k sebi od užaljenosti  Grin

Ampak kako ti je lepo že zrasla - prava lepotička je.

Kako pa kaj trimanje? Ste jo že kam peljali ali se boš sama naučila?
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #155 : torek, 11.11.2008 : 17:21:09 »

Uf, se spomnim tega ovratnika na Elmerju - revež par dni ni prišel k sebi od užaljenosti  Grin

Ampak kako ti je lepo že zrasla - prava lepotička je.

Kako pa kaj trimanje? Ste jo že kam peljali ali se boš sama naučila?

Rori na srečo ne igra užaljenosti. Sicer ga ne pusti dati z veseljem gor, ampak ga kar dobro prenaša. Tudi zaletava se ne fejst. Se spomnim kokeršpanjela, je kar stole premikal Cheesy. Obedve pa komaj čakava, da bo čas, ko se ne sme noreti, mimo, da bomo potem spet lahko skakali Wink. Naslednji teden greva pobrat šive ven.

Zrasla je že zelo. Sem namerila okoli 45 cm plečne in navagala 12.50 kg sram. se mi zdi, da bo treba mal pri hrani pazit.

Na trimanju je enkrat že bila. Bi bilo pa fino, če bi se lahko sama naučila. Samo meni se mora večkrat pokazati, da si potem zapomnim Roll Eyes

Si bila v Vrtojbi?

LP
B.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #156 : sreda, 12.11.2008 : 12:44:46 »

Hey,

ja sem bila v Vrtojbi sam ni bilo nobenga irca - pa tako sem v Mariboru dva vzreditelja "šuntala" da prideta s svojimi tremi irci  Grin

Trimanje je kar zakomplicirano, sama vem, da ga najbrž ne bi ravno obvladala - že ko samo strižem svojga se končnemu izdleku vsi smejijo, tko da gre raj k frizerju  Grin

Ima pa lepo višinco, teža pa tudi ni tako grozna... Kaj pa moj ki jih ima 21 kg?  Grin 
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #157 : sreda, 12.11.2008 : 14:22:32 »

Sicer sem imela namen pridet v Vrtojbo, glih zarad tega, ker si enkrat prej omenjala, da bo tudi kakšen irc tam, ampak sem potem ravno dala Rori sterilizirat, tako da me ni bilo. Torej nisem potem nič zamudila Wink.

Glede teže pa me malo skrbi, ker je stara šele dobre pol leta, to pa bi morala biti končna teža odraslega psa. Od začetka ni hotela jesti (briketov), potem pa je kar naenkrat začela, sedaj pa moram kar malo pazit. Glede višine pa sem zadovoljna, upam, da bo še malo zrasla.

Evo, še nekaj slikic, pred sterilizacijo, tisto nedeljo, ko se je po dolgotrajnem deževju končno zjasnilo










Lp
B.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #158 : petek, 14.11.2008 : 23:42:37 »

Hej!
jst sm se končno zbudila iz knjig, bol za kratek čas... Vidim d je bejba ful zrasla!!! Ušeska lepo stojijo. Supr. Joj kok sm jst bla živčna ko sm šla z Atosom, da so mu odstranl zobni kamen, čista živčna razvalina, no ja nasrečo bol doma ko sm čakala da me pokličejo, pri veterinarju ne tolk, da ne bi on kej opazu. Atos ma okol 13,5 kil mogoč 14. No ja zmert ga pa morm, že dolg ni bil. In ja defenitivno se nakup še enga irca bliža. Mogoče že drugo leto 2009/2010. Cheesy Jupi.
Bea, bom probala pridet kej k vama, sam tale fax res forsira na veliko. Kako pa v šoli...  Lep pozrdav, Tina in Atos
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #159 : sobota, 15.11.2008 : 09:58:27 »

No, Tina, zdaj ko je Rori dala tisto zadevo skozi, lahko z Atosom prideta katerikoli čas v letu Wink. V ponedeljek greva šive ven pobrat.

V šoli pa imamo še eno srečanje, potem pa že izpit Cheesy.

LP
B.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #160 : četrtek, 27.11.2008 : 19:29:02 »

Sneg je tu Cheesy.







Trgamo snežne kepe s tac Wink


V glavnem, sneg je zakon! Se mečemo, skačemo, tauhamo ... Šivov nimamo več, tako da ni več ovir za Rori.

LP
B.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #161 : četrtek, 27.11.2008 : 23:53:30 »

Joj kaj se mate fajn!  Smiley Pa to je ogromno snega!

Sem pa šele zdej pogruntala, da ma Rori en tak dolg rep  Grin Mi je kar nenavadno da ni kupirana - še vedno so na razstavah predvsem kupirani irci, nekupiranga se pa ne morem spomnit, da bi videla.  Smiley

Lp,
Sanja
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #162 : petek, 28.11.2008 : 14:28:01 »

Meni pa je všeč nekupiran, ker zelo lepo pride čez hrbet (moram enkrat še eno tako slikco naredit). Ko ga ima takole spuščenega, kot na sliki, se ne vidi dobro njegova lepota Wink.

Snega pa sploh ni tako gromno. Tole pa je veliko snega Cheesy. Slikano pred nekaj leti.


LP
B.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #163 : četrtek, 18.12.2008 : 21:27:23 »

Našega snegca skoraj ni več, vzel ga je dež Cry. Zato smo si nabavili dežni plašč, da gremo potem skoraj suhi v stanovanje Wink


Imamo nekaj novih igrač
http://s509.photobucket.com/albums/s340/soncesi/?action=view&current=PC050599.flv
http://s509.photobucket.com/albums/s340/soncesi/?action=view&current=PC170614.flv
http://s509.photobucket.com/albums/s340/soncesi/?action=view&current=PC170615.flv

Končali pa smo tudi z malo šolo.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #164 : četrtek, 15.01.2009 : 06:49:38 »

Nove "snežne" fotografije, ki so bile sicer slikane pred tem zadnjim snegom. Se pa Rori kar trga od veselja. Kot da bi jo priklopil na dodaten vir energije Cheesy.














V nedeljo so napovedani trije irci v Ljubljani. Morda kdo ve, kateri pridejo? Se zna zgodit, da bom takrat z Rori tam, ampak samo na socializaciji.

LP
B.
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines