mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 05:50:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca AC
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca AC  (Prebrano 18722 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bami
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #15 : četrtek, 23.08.2007 : 16:07:35 »

EJla,
rada bi posvojila muco Ac... Pa me zanima ce je nozna objava kaksnih novejsih slik,glede na to da ogled v zavetiscu ni mozen... Hvala.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #16 : četrtek, 23.08.2007 : 16:11:19 »


Ogled in posvojitev možna po predhodnem dogovoru na tel.: 051/30 44 35.

Samo poklicati je treba ob eni normalni uri...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #17 : četrtek, 23.08.2007 : 16:12:32 »

EJla,
rada bi posvojila muco Ac... Pa me zanima ce je nozna objava kaksnih novejsih slik,glede na to da ogled v zavetiscu ni mozen... Hvala.

Po predhodnem dogovoru je možno. Smetka, popravi me, če se motim

LP
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #18 : četrtek, 23.08.2007 : 16:40:23 »

samo ''ogled'', pa ''bomo premislili in javimo, kako smo se odločili'' po mojem ni možno. saj se ne posvaja nekoga zaradi vzorca in odtenka kožuha, ampak verjetno (še) zaradi česa drugega... vznemirjat živali in jemat čas osebju pa najbrž ni smiselno, če ne vodi k posvojitvi. saj zavetišče ni živalski vrt.

takoda so ''ogledi'' in ogledi in od tega je odvisno, kaj je možno in kaj ne. vsaj zdi se mi tako.



Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #19 : četrtek, 23.08.2007 : 16:48:13 »

bami tako je: pokličeš Polono, poveš kdo si, kaj želiš, kakšne razmere lahko mucu ponudiš, kaj želiš (karakterno) od mucka pravzaprav pričakuješ in povedala ti bo, če je muc primeren zate. Če ni, ti bo pa povedala kateri je. Brez skrbi, Polona ve kaj govori in živali, ki se nahajajo pri njej zelo dobro pozna.
lp
T.
Logiran
bami
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #20 : četrtek, 23.08.2007 : 17:43:23 »

Ja...sem ze poklicala...pa je bil odgovor tak,kot sem ga napisala. Pa saj ni problema...poopolnoma rzumem situacijo... Zelela sem samo opomnit Polono,na objavo novejsih slik muce AC... Da mi bo na ta nacin odlocitev lazja...al Ac ali naj pocakam na Joleta...
Lp 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 23.08.2007 : 20:33:04 »

Sem res obljubila fotke in bodo gor prvi trenutek, ki ga bom imela na razpolago. Saj bo kmalu.
Logiran

bami
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #22 : četrtek, 23.08.2007 : 20:51:10 »

ok,hvala.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 23.08.2007 : 22:41:26 »

Bo?

Logiran

SNOOPY
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #24 : petek, 31.08.2007 : 21:19:51 »

No, kaj je zdaj? Res ne morem verjet, da je cookie-AC tako zrasla. Kje pa so plave učke? A je našla nove starše?
Logiran
SNOOPY
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #25 : sobota, 01.09.2007 : 12:13:56 »

kako je ta naša mala cookie-ac saj je v zavetišču že predologo. drži ne ? ko sem jo prvič zagledala in si rekla '' joj kak cuker skoda da ns maček ki bo star eno leto ni sprejel te mucice '' . samo nekaj me matra : tala AC odkar je zrastla si ni več podobna vendar ko sem videla to sliko sem si rekla v kakšno lepotico je trastla . kje pa so njene malo otožne modre očke? kaj pa je sedaj z ono punco ki bi jo rada posvojila in upam da jo bo saj je že skrajni čas da muco dobi nov dom saj se sedaj v tistih letih ki se mucice najraje igrajo in nagajajo. poljubček za cookie-AC. prosim da sporočite če je mucica dobila nov dom in kako jhi gre . pa povejte če kaj potrebujete. prosim da mi čimprej odpišete. najditeljica te srčkane male mucice AC - COOKIE (  po naše ) Cheesy Lips Sealed Lips Sealed Kiss Kiss Kiss Cry
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : sobota, 01.09.2007 : 12:36:42 »

AC je še vedno v zavetišču - če bi bila oddana, bi bila njena tema v arhivu. In iz tega sledi -> ko bo oddana, bo njena tema v arhivu, kjer se bodo (če se bodo hoteli seveda) posvojitelji kaj javili.

Lp, Maja
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #27 : sobota, 01.09.2007 : 12:57:01 »

snoopy:

- smetka ne more odpisat, ker ni pri internetu; bo odpisala, ko bo spet pri računalniku,
- mladičje modre oči pri določeni starosti izginejo, razen če ni mačka modrooka,
- AC je v redu - če bi z njo bilo kaj posebnega, bi bilo tu objavljeno,
- ko kaj posebnega potrebujemo, se to objavlja v temi ''kaj potrebujemo'',
- glede novega doma pa je že gargamel napisala.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sreda, 05.09.2007 : 16:43:28 »

Logiran

SNOOPY
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #29 : torek, 25.09.2007 : 21:11:06 »

 Živjo! Ac očitno nihče noče. A je bila njena fotka mogoče že v kakšnem časopisu? Jaz se še vedno trudim najti koga, ki bi jo hotel, a žal neuspešno. Pripravljena financirati objavo v novicah, tudi naš mucko je bil na tistih straneh. Pa na kakšno povpraševanje je naletel. Še dobro, da smo ga prej odkrili na vašem forumu in da je bil takrat že praktično naš. Res bi srčno radi pomagali AC. Kako???
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca AC
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines