mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:13:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Psi ki ne puščajo dlake v stanovanju
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi ki ne puščajo dlake v stanovanju  (Prebrano 40737 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #45 : četrtek, 16.10.2008 : 07:37:46 »

Mene tudi dlake ne motijo, vendar vseeno sesam vsak dan. Ponavadi dnevno sobo, vezo in kopalnico, kjer se psici cez dan zadrzujeta. To mi vzame 5 minut casa.  Tongue Je pa tudi res, da tako pogosto sesam zato, ker mi ostale zivali svinjajo...pticje perje, zrnje, seno. Wink lp
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #46 : četrtek, 16.10.2008 : 07:51:37 »

berem in ne morem dojet... sem edina, ki ji za dlake vsepovsod ni mar?! pa saj obstaja sesalec, nismo v kameni dobi Tongue
in, ne, NE sesam 2x dnevno Grin, niti 2x tedensko sram Roll Eyes
1x na teden mi čisto zadostuje Shocked sram (ob treh psih)
ali sem nora ali pa res ne razumem pointa, da pes ne bi smel puščati dlako po stanovanju?! to je tako ko bi meni nekdo prepovedal, da mi las izpade npr. v dnevni sobi, upssssss.... Shocked

In če razumete sebe, ki vam za dlake ni mar, potem razumete, da obstajao tudi ljudje, ki pa jim je to prekleto mar in jim gre dlaka na živce.  A je to tako težko razumet?

Hvala bogu, da človek pred nakupim živali ve kaj si želi in si potem sebi primerno žival tudi najde.

Dajte enkrat že doumet, da si nismo vsi ljudje enaki in da je potrebno spoštovati tako ene kot druge.
Logiran
Aiša
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #47 : četrtek, 16.10.2008 : 08:10:06 »

Dlaka,dlaka pri psih različno odpada.Mi smo se na podlagi tega odločili za Yorkija .Ne pušča dlake,nima vonja in zelo poslušen ter hitro dojema stvari pri učenju,ter te sam spodbuja da mu pokažeš kakšen nov trik. Grin Češemo jo pa vsak večer. Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #48 : četrtek, 16.10.2008 : 15:10:25 »

Mene osebno ne motijo dlake, čeprav moram vsaj 2-3x tedensko sesat. To je sicer zato ker moja mami ne prenese svinjarije (beri dlake) na tleh.
Itak je pa tako, da če bi bilo po njeno nebi imeli psa.. ja pa kaj še.. jaz brez psa!! Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #49 : četrtek, 16.10.2008 : 15:13:30 »

Od kar je Pega pri nas sesamo vsak dan. Pa mi ni to neka drama ali muka. Moram reči da imam bolj čisto po stanovanju od kar imam psa kot prej - vsaj tla. Nič več kosmov prahu, ki bi se prisvaljkali izpod kake omare. Wink
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #50 : četrtek, 16.10.2008 : 15:33:30 »

Hm, mene pa grozno motijo MOJI lasje, ki jih je povsod več kot od treh tibetanskih terierk skupaj Sad Resno me je strah, kdaj bodo ta odpor pokazali tudi ostali družinski člani in me enostavno izselili Tongue
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #51 : četrtek, 16.10.2008 : 16:12:09 »

Hm, mene pa grozno motijo MOJI lasje, ki jih je povsod več kot od treh tibetanskih terierk skupaj Sad Resno me je strah, kdaj bodo ta odpor pokazali tudi ostali družinski člani in me enostavno izselili Tongue

A veš, da če jaz dobro premislim, tudi mene lasje bolj motijo, še posebej zato, ker smo vsi trije doma dolgolasci in ko pobiram 70cm lase iz odtoka mi gre dobesedno na...  Lips Sealed
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #52 : četrtek, 16.10.2008 : 16:17:07 »

Zadnje mesece jih spletam v kito, ampak še vedno se kaj najde....po možnosti tam, kjer je najmanj treba sram
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #53 : četrtek, 16.10.2008 : 18:27:45 »

Mene dlake ne motijo, razumem pa vse tiste, ki jih motijo.

Malo me pa vseeno čudi, da ni še nihče napisal tegale dejstva:
Psa, ki mu ne bi odpadala dlaka, NI.  Kitajski goli pes je še najbližji, ampak tudi ta ima čupo na glavi. 

Kratke dlake se zapičijo v tepih in jih niti najboljši sesalec vseh ne potegne ven (al pa tepih uniči). Dolgodlake pse češemo, ja, in večina dlake ostane na krtači - ampak dajte no, kdo od nas nima dlak na vseh oblačilih? Lahko, da  sem  samo jaz malo čudna, ampak jaz imam kljub vsakodnevnemu česanju dlake povsod.  Cheesy
In bi mi manjkale, če jih ne bi bilo. Pa čeprav ves čas nekaj frcam dol s sebe!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #54 : četrtek, 16.10.2008 : 19:14:47 »

Pri pudlju dlaka v večini ne odpada. Je pa nekaj dlake takrat ko ima daljšo dlako in je že potreben obisk frizerja.

 A mene to nič ne moti.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #55 : četrtek, 16.10.2008 : 19:43:01 »

Res je, dlake po stanovanju pri pudlju NI. Včasih pa res kakšno najdem na črnih oblačilih (je sivko). Za tiste, ki so jim pudlji preveč "nepasji", igračkasti,  - obstajajo tudi kraljevi, zelo elegantni, v velikosti zlatega prinašalca, v tujini zelo priljubljeni, pri nas skoraj neznani. Žal.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #56 : četrtek, 16.10.2008 : 19:52:10 »

Psa, ki mu ne bi odpadala dlaka, NI.  Kitajski goli pes je še najbližji, ampak tudi ta ima čupo na glavi. 
O, pa so-še bolj nagi od Kitajcev Smiley Imajo pa karakteristike, zaradi katerih nikakor niso primerni za nekoga zgolj samo zato ker ne puščajo dlak.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #57 : četrtek, 16.10.2008 : 20:16:59 »

Moram reči da imam bolj čisto po stanovanju od kar imam psa kot prej - vsaj tla. Nič več kosmov prahu, ki bi se prisvaljkali izpod kake omare. Wink
Tako je tudi pri nas Roll Eyes
Sesamo na cca 2-3 dni in dlake mene tudi motijo. Posesamo pa samo tiste najbolj obremenjene prostore, kjer se šeta tudi pes, saj bi bilo sicer časovno preveč potratno Tongue.
Naša dlaka je pa ravno prave dolžine - ni dolga, ni pa tudi čisto kratka, da bi se kam trdovratno zapičila, tako da jo z lahkoto posesamo od povsod.
Jupi!!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #58 : četrtek, 16.10.2008 : 20:24:57 »

Hehe če je pa tak problem s sesanjem (potrata časa,..) potem si pa robotski sesalec kupite!! Grin Saj obstajajo, pa ga lepo priključiš, medtem ko pa ta sesa greš ti s psom na sprehod! Cheesy Grin Mi smo že na to idejo prišli.. Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #59 : četrtek, 16.10.2008 : 20:37:43 »

Pri vseh teh ovinkih ki jih imamo pri nas bi rabil GPS, da bi sploh naokoli prišel Cheesy Plus še ena tona otroških igrač in vsega ostalega šrota ki se nahaja po tleh....
Tudi mi smo ga že gledali, pa ga pol nismo vzeli Undecided. Za temeljito sesanje stanovanja pa porabim skoraj 1 uro (ker moram sproti še pospravljat kramo s tal), pa tu manjkata še stopnišče in veža spodaj. Ne da mi seeee od maleeeenaaaa Roll Eyes Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Psi ki ne puščajo dlake v stanovanju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines